80'

Łukasz Watkowski Trener

Rudy Luk69

19.10.2015

Początek meczu nie zaczęliśmy dobrze . Do dwóch błędach arbitra , który dwa razy nie odgwizdał pozycji spalonej w 15 minucie przegrywaliśmy już 2-0 . Jednak odrodziliśmy się krótko po straconym golu zdobyliśmy bramkę kontaktową jej autorem Damian Urbankiewicz . Dalej atakowaliśmy aż do 36 minucie wybita piłkę przez zawodnika Kikolanki wykorzystał Dawid Liszewski , który mocny strzałem zdobył wyrównującą bramkę . Do przerwy 2-2. W drugiej połowie znowu włączył się sędzia , który w 55 minucie nie podyktował dla nas ewidentnego rzutu karnego , faulowany był nasz kapitan w tym meczu Kuba Fałdowski . Później przeważała Kikolanka 10 minut później piłkę dośrodkowaną ręką dotknoł któryś z naszych zawodników a sędzia bez wahania podyktował rzut karny . Było 3-2 dla przyjezdnych z Kikoła . Jednak nie załamaliśmy się 10 minut przez końcem bramkę dajacą nam punkt zdobył jak przystało ja kapitana zdobył Fałdowski . Z narożnika boiska dośrodkowywał Urbankiewicz a piłke do siatki wpił do siatki Fałdowski . W końcowych 5 minutach popełniliśmy błąd w obronie i wykorzystał to napastnik Kikolanki . Po straconej bramce próbowaliśmy odpowiedzieć, ale sędzia znowu nie odgwizdał faulu w polu karnym na Mazanowskim. Niestety przegramy po 4 czterech błędach sędziego . BRAWO NA WALKĘ !!!