Autor:

aferek

Utworzono:

20.09.2015

Derby gminy dla STK GKS Kobierzyce ! Po pierwszej bramce idziemy za ciosem i mecz kończy się zwycięstwem 2:0. Kto wybrał się w niedzielne popołudnie na stadion na pewno tego nie żałował, bo mecz stał na bardzo dobrym poziomie tak jak na derby przystało !

Dzisiejszy mecz derbowy z KS Polonia Bielany Wrocławskie miał wiele podtekstów. W barwach GKS-u występuję dwóch byłych zawodników Polonii Bielany : Kacper Kędzierski, Wiktor Baran oraz były trener juniorów Zbigniew Kopeć. W ekipie z Bielan występuje były bramkarz GKS-u Tomasz Cichy.

Mecz zaczął się od piłkarskich szachów. Obie ekipy nie odsłaniały się i nie dawały tworzyć groźnych sytuacji podbramkowych. Około 20 minuty mieliśmy pierwszą akcję, która mogła zakończyć się bramką, ale Kacper Kędzierski uderzył niecelnie. W 34 minucie mamy pierwszą bramkę dla naszego zespołu. Damian Sokołowski zostaję wycięty w polu karnym Polonii Bielany i sam poszkodowany wykorzystuję jedenastkę. W 38 minucie mamy 2:0. Przemysław Bułgajewski po przebitce wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i nie daję mu najmniejszych szans. W doliczonym czasie gry pierwsza groźna akcja zespołu z Bielan Wrocławskich, jednak dobrze dysponowany bramkarz Kamil Żygadło popisuję się świetną interwencją. Do szatni schodzimy z dobrym wynikiem 2:0.

Druga połowa zaczyna się pomyślnie dla nas. Prowadzimy grę i nie dajemy dochodzić do strzałów naszym rywalom. Polonia Bielany w drugiej połowie nie potrafi sobie stworzyć dogodnej sytuacji strzeleckiej, a my nie potrafimy wykorzystać kilka dogodnych sytuacji. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny.

===============================================================================

6.Kolejka Okręgowej Ligii Juniorów Starszych

Skład :Żygadło- Petermann Ociesa Klepuszewski Mierzyński Baran(C) Bekieszczuk(37' Kurzątkowski) Sokołowski Skrzyniarz(37' Bułgajewski) Kędzierski(55'Wiśniewski)(88' Dul) Skowroński

Bramki dla STK GKS Kobierzyce: Damian Sokołowski (34 minuta, karny) Przemysław Bułgajewski (38 minuta)

Kobierzyce 20.09.2015 r. godzina 14:00

Trener : Zbigniew Kopeć

Kierownik : Krzysztof Sternik