Zbigniew Kopeć Trener
Krzysztof Sterniuk Kierownik drużyny

aferek

22.08.2015

20. Klub SKRA Wojnowice został ukarany walkowerem oraz karą finansową za grę nieuprawnionego zawodnika (OJS z dnia 22.08.2015);

Wynik niestety nie oddaje tego co się działo na boisku. Nasi zawodnicy popełniali proste błędy, niestety prawie wszystkie zostały skrzętnie wykorzystane przez gospodarzy. Seryjnie marnowane sytuację stu procentowe przez nasz zespół pokazują jakie frycowe można przez to zapłacić widząc dzisiejszy wynik.

Mecz zaczął się od sytuacją Patryka Skowrońskiego w polu karnym około 4 minuty, błąd obrońców Skry nie został wykorzystany.W 10 minucie drużyna strzela pierwszą bramkę w tym meczu. Zagrana piłka na skrzydło tam dobrze grający zawodnik z Wojnowic schodzi na lewą nogę i nie daję szans naszemu bramkarzowi. W 17 minucie mieliśmy taką samą sytuację i tak jakby była powtórka tego pierwszego gola. Niestety przegrywamy bardzo szybko 2:0. Nasza drużyna od 20 minuty przygniotła rywala nie pozwalając na stworzenie im sytuacji. Do przerwy marnując kolejne sytuację stu procentowe schodzimy do szatni z wynikiem 0:2.

Po przerwie obraz nie uległ zmianie lecz w 65 minucie tracimy 3 bramkę. Nasza drużyna się załamała. Drużyna juniorów STK GKS Kobierzyce stwarza sytuację, a Skra strzela bramki. W 75 minucie mamy bramkę na 3:1. Po kilku dziesięciu stu procentowych sytuacji bramkę strzela niezawodny napastnik Patryk Skowroński strzałem po długim rogu. Dwie minuty później błąd w rozegraniu piłki i kolejna 4 już bramka dla Skry Wojnowice. W 84 minucie rzut karny wywalczony przez Patryka Skowrońskiego, ten wytypowany do strzelania, niestety fatalnie go marnuje. Nasza drużyna ambitnie walczyła, ale w głowie siedziały cały czas nasze sytuację oraz nasze błędy. W 90 minucie 5 bramkę wbijają gospodarze, tym samym ustalając wynik.

Gra naszej drużyny w ofensywie wyglądała bardzo dobrze, do czasu wykończenia sytuacji. Obrona trochę szwankuję, ale się nie załamujemy, bo takim zestawieniem obrońców jeszcze nigdy nie graliśmy. W naszej drużynie grają bardzo młodzi zawodnicy, brakuje im wejścia do ligi. Na pewno z meczu na mecz będziemy widzieli postępy.

========================================================================================

1.Kolejka Okręgowej Ligii Juniorów Starszych

Skład : Żygadło- Broniszewski, Kozioł, Klepuszewski, Bułgajewski, Bekieszczuk, Baran, Sokołowski(c), Kędzierski, Dul, Skowroński

Bramka dla STK GKS Kobierzyce : Patryk Skowroński (75 minuta)