Autor:

Łęk Ostrów

Utworzono:

22.07.2015

Czy ktoś zdoła pokonać juniorów z Ostrowa w tym sezonie? Dzisiaj zagrali pierwszy mecz na swoim boisku w rundzie wiosennej i zmiażdżyli gości z Pruchnika 9-1. Pierwsza połowa jednak nie przyniosła wielu bramek i zakończyła się wynikiem 2-1 dla Łęku. W pierwszej połowie tylkoR. Bernalstrzelał bramki, najpierw 2 bramki z główki, a potem przypadkowy gol samobójczy do szatni. Z pewnych przyczyn M. Grabski pojawił się na boisku dopiero w 30 minucie. D. Storek przesunął się na atak. Natomiast M. Koralewicz wszedł na boisko 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy na prawą pomoc, a zwykle gra ostatniego obrońcę. P. Łubiński cofnął się prawą obronę. Takie ustawienie pozwoliłoprzejąć kontrolę i efektownie wygrać u siebie. Gra w drugiej połowie była wprost imponująca ... To mogło się podobać.

1-0 - R. Bernal (D. Mazur) - Dośrodkowanie z rzutu rożnego na 12m i R. Bernal strzela głową w środek bramki pod poprzeczkę.

2-0 - R. Bernal (D. Storek) - Kopia pierwszej bramki tylkoże dośrodkowanie z rzutu rożnego z drugiej strony boiska. Dośrodkowanie również na 12mdo R. Bernala, który znowu strzela z główki w środek bramki pod poprzeczkę.

2-1 - (Samobójczy gol R. Bernala) - Dośrodkowanie z rzutu rożnego na 3m. R. Bernal nie trafia prawą nogą w piłkę z woleja,piłkaodbija się od jego lewej nogi do bramki.

3-1 - M. Grabski(D. Mazur) - Podanie wszerz boiska po ziemi, M. Grabski strzela z około 20m z pierwszej piłki precyzyjnie i mocno pod słupek bramki gości.

4-1 - M. Grabski (M. Koralewicz) - Dośrodkowanie za bramkarza i M. Grabski strzela bramkę z około 3m.

5-1 - R. Bernal (M. Koralewicz) - Indywidualna akcja M. Koralewicza, po wbiegnięciu w pole karne niemal z linii końcowej wystawia piłkę po ziemi na 6m i R. Bernal wykańcza 100% sytuację kompletując Hat-Tricka.

6-1 - K. Suchy - K.Suchyskutecznie odbiera piłkę rywalowi i dośrodkowuje z prawego skrzydła za bramkarza tak głęboko że piłka wpada bezpośrednio do bramki.

7-1 - M. Koralewicz (K. Kosiński) - Podanie za obrońcę, który popełnia błąd i dobrze wchodzący z prawego skrzydław pole karne M. Koralewicz wykańcza akcję sam na sam strzałem na bliższy słupek.

8-1 - A. Duda (M. Koralewicz) - A. Duda pojawia się na boisku i już w pierwszej akcji dostaje dobrą piłkę z prawego skrzydła od M. Koralewicza i z pierwszej piłki wykańcza dobrą akcję.

9-1 - M. Grabski (P. Kwaśny) - Podanie po przejęciu do M. Grabskiego, który z około 20m bardzo mocnym strzałem pod poprzeczkę kompletuje Hat-Tricka i ustala wynik meczu.