roster.substituted.change 17'

Tomasz Poleński Trener

Tomasz Poleński

18.04.2015

Optyczną przewagę od początku meczu posiadała drużyna gości. Swoją przewagę udokumentowali bramką w 10 minucie. Po stracie bramki gospodarze zaatakowali śmielej narażając się na groźne kontry. Niestety zamiast bramki wyrównującej goście w przeciągu 3 minut zdobyli 2 bramki podwyższając wynik na 3:0. W 28 minucie gospodarze w końcu zdobyli bramkę, której autorem był Jakub Adamczyk. Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy koszmarny błąd popełnił bramkarz Pulsu i goście podwyższyli wyniki na 4:1.

Drugą połowa dobrze rozpoczęła drużyna Pulsu, która w ciągu pięciu minut zdobyła dwie bramki i zmniejszyła wyniki do 3:4 dla gości. Autorami bramek byli Jakub Adamczyk i Łukasz Kumor. Niestety dalsza część drugiej połowy należała do drużyny gości, która zdobyła kolejne 4 bramki i ustaliła końcowy wynik w stosunku 8:3.