TUR Ozorków
TUR Ozorków

Seball

04.04.2015

4’ 0:1, błąd Karpińskiego, który nie wybił kozłującej piłki, przejął ją Mrówczyński i z 7m bez problemu pokonał Sumińskiego

19’ Sumiński łapie niegroźny strzał z 13m

21’ zawodnik TUR-a ogrywa Karpińskiego i wychodzi przed naszego bramkarza, który jednak w porę wybiega zapobiegając groźnej sytuacji

25’ 0:2, Sumiński broni w sytuacji sam na sam, ale odbita piłka wraca do zawodnika gości, który oddaje niezbyt mocny strzał z boku pola karnego i ku zdziwieniu wszystkich piłka odbija się od rękawic naszego bramkarza i wpada przy słupku do bramki…

28’ Hołub zagrywa do Arkuszewskiego, który wychodzi przed bramkarza i strzela obok słupka

40’ 1:2, świetne, długie podanie Hołuba do Konopskiego, który z kilku metrów silnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi

42’ piłkarz z Ozorkowa w sytuacji sam na sam strzela tuż obok słupka

43’ Konopski strzela z 15m, ale za lekko by sprawić kłopoty bramkarzowi

47’ ogromne zamieszanie pod naszą bramką i mamy wielkie szczęście, że kończy się tylko na rzucie rożnym

61’ po podaniu Konopskiego w doskonałej sytuacji znalazł się Świątkowski, ale wywalczył zaledwie rzut rożny

72’ piłka po strzale zawodnika gości z 17m o centymetry mija spojenia

78’ ozorkowianie mieliby znakomitą szansę podwyższenia wyniku, ale dwóch zawodników przeszkodziło sobie, jednak po chwili jeden z nich mógł trafić do bramki, gdyby jego strzał nie został w ostatniej chwili zablokowany

83’ Musiałowski wypatrzył Konopskiego, który miał dobrą pozycję, ale uderzył wysoko nad bramką

89’ wrzutka z rzutu wolnego z boku boiska, uderzona głową piłka odbija się od wewnętrznej części słupka i cudem nie wpada do naszej bramki

93’ zawodnik przyjezdnych musi opuścić boisko za dwie żółte kartki