90'

Edmund Kucharek Trener

Orzeł

20.04.2015

Ładna pogoda, dużo ludzi, ważny mecz, ale presja spowodowała że po raz kolejny nasi zawodnicy jej nie udźwignęli. Wyglądali jakby nie obudzili się ze snu zimowego. Od początku zdecydowana przewaga Roztocznika, co chwilę było gorąco w naszym polu karnym. Popełnialiśmu dużo błędów w obronie co goście skrzętnie wykorzystali w 21 min 0:1 . W 32 min 0:2 po kolejnym błędzie naszej obrony. Szybkie zmiany nie wprowadziły nic nowego w grze Orłów. Pod koniec pierwszej połowy po akcji Tomka Piątkowskiego dobrej okazji nie wykorzystał Kuźniarski. W drugiej połowie Roztocznik nadal dominował i tylko dobrej postawie Komara zawdzięczamy, że nie straciliśmy kolejnych bramek. Jeżeli chodzi o nasz zespół to jedyny aktywny tego dnia Mariusz Kucharek, który bliski był zdobycia gola dla naszej drużyny (dwa razy minimalnie przestrzelił). Drużynie z Roztocznika już dziś można gratulować awansu a nam pozostaje walka o jak najwyższą lokatę.