Dariusz Górnisiewicz W zlym miejscu opuścił boisko :)

Grzegorz Kuchta Trener

Grzegorz Kuchta

04.06.2015

Formalność w Drogini.

We wtorkowe popołudnie nasi Juniorzy udali się na kolejny mecz Ligowy do Drogini. Rywalem naszej Dumy Klubowej był przedostatni zespół. Oczekiwania więc były jasne i nikt nie myślał, o utracie punktów.

Osłabiona drużyna Sępa od pierwszego gwizdka ustawiła się bardzo defensywnie. Prawie wszyscy zawodnicy bronili swojego pola karnego. Ciężko było się przebić naszym ofensorom zwłaszcza, że kolejne niewykorzystane akcje bardzo negatywnie wpływały na naszych zawodników. Wreszcie dwójkowa akcja naszych napastników przynosi nam pierwszego gola. Mikołaj wystawia piłkę do naszego snajpera Michała a ten dodaje kolejną bramkę na swoje konto. Kilka minut później rzut wolny dla Cisów. Piłkę bardzo ładnie uderza Michał i mamy 2 :0. Później długo nic. Posiadanie piłki 95 % dla naszych ( Sęp wybijał tylko piątki ). Nasz bramkarz nie dotknął się ani raz piłki w pierwszej połowie. Lecz Sęp dalej w utrzymuje się defensywie. Nasze ataki czasami już stawały się rozpaczliwe gdyż ciężko było znaleźć odpowiednią drogę do bramki. W ostatnich minutach pierwszej połowy Sęp opadł z sił. Wykorzystał to Mikołaj, który otrzymał podanie od Kamila G. i pokonał bramkarza w akcji sam na sam. Bramkę do szatni strzela jeszcze Andrzej po strzale głową z ostrego kąta. DO przerwy 4 : 0 dla Cisów.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Akcja za akcją Cisów i rozpaczliwa obrona Gospodarzy. W 58 minucie dośrodkowuje Michał z lewej strony boiska. Akcję zamyka Andrzej i kolejny raz głową pokonuje bramkarza Sępa. Braterski duet nadal w formie !

Michałowi udaje się jeszcze zaliczyć hat tricka a jego osobistym asystentem został Jakub Ziembla, który z meczu na mecz rozkręca się coraz bardziej. Ostatniego gola zdobywa Marcin L. pokonują bramkarza lobem. Wynik 7 : 0 to nasz rezultat tego meczu.

Wracamy z Drogini z dobrze wykonanym zadaniem. Cieszy nas fakt, że kilku naszych zawodników notuje znaczy wzrost formy. Miejmy nadzieję, że w sobotę wszyscy zagramy z Tempem na 100 % i u powiększymy swoją przewagę nad Nimi.

Zawodnikiem meczu został Jakub Ziembla, który z meczu na mecz gra coraz pewniej i staje się obok Andrzeja drugim motorem napędowym naszej drużyny.

Rozmowa z Kubą poniżej:

GK - .Jesteś ostatnio w dobrej formie jak ci się grało w Drogini?

Kuba - Po prostu staram się dawać z siebie 100%. W Drogini grało się mi bardzo dobrze jedynym minusem był upał.

GK - Jeszce w zeszłej rundzie byłeś rezerwowym, teraz regularnie grasz w wyjściowej jedenastce? Czujesz się lepszym piłkarzem ?

Kuba - Jestem bardzo zmotywowany do tego by być jeszcze lepszym.

GK - Jak oceniasz nasze szanse w meczu z Tempem?

Kuba - Mecz będzie bardzo trudny, ale jestem pewien , że wszyscy zagramy na 1000% i wygramy.

GK - Co byś chciał poprawić w swojej grze?

Kuba - W swojej grze chciałbym poprawić celność podań i kondycję.

GK - Jak wpływa na ciebie fakt, że czekają nas trzy znaczące mecze, które ustawia górę tabeli?

Kuba - Na pewno będzie trzeba się maksymalnie przyłożyć do tych meczów, ponieważ rozstrzygną one o naszym miejscu w tabeli.

Dziękuje za rozmowę i życzę najlepszej formy w tych ostatnich meczach :)