KS Teresin
KS Teresin

RobCiel

12.04.2015

W dniu 12.04.2015 w Nowej Wsi odbył się kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem była drużyna KS Teresin, która z powodu remontu własnego boiska grała w Nowej Wsi w roli Gospodarza.
Spotkanie było zdominowane przez zawodników UKS Nowa Wieś, ale w początkowej fazie nie przekładało się to na bramki - brakowało wykończenia akcji i strzałów. W 10 minucie, w polu karnym faulowany był Jakub Cieloch - sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł kapitan naszej drużyny Bartosz Śledziak. Niestety Bartek wykonując stały fragment gry źle trafił w piłkę i bramka nie padła. Na gola trzeba było czekać do 22 minuty. Po wzorowej wymianie piłki między Aleksandrem Paprotem i Bartłomiejem Hryciukiem, futbolówka trafiła do Franciszka Pasierbińskiego, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza KS Teresin. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1.
Druga część spotkania wyglądała już dużo lepiej, było więcej gry piłką, pojawiły się precyzyjne podania, co przełożyło się na ilość sytuacji strzeleckich. Na bramce UKS Nowa Wieś zadebiutował w lidze Franciszek Pasierbiński. Już w 35 minucie po rzucie wykonywanym przez Huberta Handzlika bramkę strzałem z główki zdobył Bartłomiej Hryciuk - uderzenie było nie do obrony, praktycznie Bartek zdjął pajęczynę z okolic spojenia słupka z poprzeczką. Kolejna bramka padła w 42 minucie - tym razem autorem gola był Bartosz Śledziak. W 50 minucie Aleksander Paprot i jeden z zawodników KS Teresin otrzymali indywidualne kary po 2 minuty, za przepychanki podczas walki o piłkę. Na pięć minut przed gwizdkiem końcowym klasę pokazał Daniel Dziedzic, który po indywidualnym rajdzie lewą stroną boiska, silnym strzałem z lewej nogi podwyższył wynik na 0:4. Podopieczni trenera Andrzeja Makowskiego nie spoczywali na laurach i w ostatniej minucie spotkania Aleksander Paprot ustalił wynik meczu na 0:5.

Dziękujemy i gratulujemy całej drużynie oraz Trenerowi !!!