Łęk Ostrów
Piotr Czyż Trener

Łęk Ostrów

17.07.2015

Juniorzy Łęk Ostrów pierwszy mecz ligowy rozegrali na wyjeździe w Manasterzu. Gospodarze w pierwszej połowie rzadko stwarzali sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Goście rozpoczęli od niewykorzystanej 100% okazji i kilku strzałów, które nie znalazły drogi do bramki. Jednak w końcu udało im się wyjść na prowadzenie po świetnym strzale z rzutu wolnego ich kapitana, a następnie jeszcze przed przerwą podwyższyli na 0-2. Na początku drugiej połowy gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Potem gra była wyrównana, ale to goście podwyższyli na 1-3. Jeszcze w końcówce meczu goście z Ostrowa zaprzepaścili dwie 100% sytuacje. Wynik nie uległ zmianie i juniorzy z Ostrowa zainkasowali 3 punkty.

(32') 0:1 - M. Koralewicz (r. wolny) - Strzał z rzutu wolnego z ponad 30m pod poprzeczkę po rękach bramkarza gospodarzy.

(40') 0:2 - S. Sabat (K. Kosiński) - Podanie wszerz pola karnego po ziemina 16m i strzał z pierwszej piłki pod słupek.

(67') 1:3 - D. Storek (S. Sabat) - Podanie po ziemi z lewej strony na 11m i precyzyjny strzał z pierwszej piłki. Piłka ląduje w siatce odbijając się wcześniej od słupka.