Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Iskra Głogoczów
2:0
Zielonka Wrząsowice
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Wróblowianka
Trójka Myślenice
3:0
Sęp Droginia
Raba II Dobczyce
14:1
Hejnał Krzyszkowice
Clavia Świątniki Górne
6:1
Tempo Rzeszotary
Skalnik Trzemeśnia
11:2
Pasternik Ochojno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
Pauza
Sęp Droginia
5:3
Tempo Rzeszotary
Orzeł II Myślenice
3:6
Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Pasternik Ochojno
0:15
Clavia Świątniki Górne
Trójka Myślenice
5:1
Iskra Głogoczów
Zielonka Wrząsowice
2:8
Raba II Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
Pauza
Skalnik Trzemeśnia
6:2
Wróblowianka
Iskra Głogoczów
1:2
Sęp Droginia
Dziecanovia Dziekanowice
2:8
Zielonka Wrząsowice
Trójka Myślenice
0:4
Raba II Dobczyce
Clavia Świątniki Górne
4:1
Orzeł II Myślenice
Tempo Rzeszotary
7:2
Pasternik Ochojno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
Pauza
Sęp Droginia
9:0
Pasternik Ochojno
Orzeł II Myślenice
3:0
Tempo Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice
1:12
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
2:4
Clavia Świątniki Górne
Trójka Myślenice
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Głogoczów
2:3
Raba II Dobczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
5:0
Hejnał Krzyszkowice
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
19:4
Zielonka Wrząsowice
Tempo Rzeszotary
3:6
Wróblowianka
Raba II Dobczyce
16:1
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
4:9
Orzeł II Myślenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
Pauza
Wróblowianka
12:0
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
2:4
Clavia Świątniki Górne
Trójka Myślenice
9:4
Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Tempo Rzeszotary
Raba II Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
Sęp Droginia
2:7
Orzeł II Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
Pauza
Clavia Świątniki Górne
11:2
Trójka Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:7
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
0:8
Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia
2:6
Iskra Głogoczów
Tempo Rzeszotary
8:3
Zielonka Wrząsowice
Wróblowianka
1:3
Orzeł II Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
Pauza
Sęp Droginia
2:3
Wróblowianka
Iskra Głogoczów
1:4
Clavia Świątniki Górne
Trójka Myślenice
4:2
Tempo Rzeszotary
Raba II Dobczyce
4:2
Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Orzeł II Myślenice
Zielonka Wrząsowice
0:3
Pasternik Ochojno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
Pauza
Tempo Rzeszotary
4:1
Iskra Głogoczów
Clavia Świątniki Górne
1:5
Raba II Dobczyce
Orzeł II Myślenice
3:0*
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
0:11
Trójka Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka
2:2
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
Pauza
Iskra Głogoczów
4:0
Pasternik Ochojno
Trójka Myślenice
4:0
Orzeł II Myślenice
Sęp Droginia
6:2
Hejnał Krzyszkowice
Dziecanovia Dziekanowice
0:5
Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
1:3
Wróblowianka
Raba II Dobczyce
8:0
Tempo Rzeszotary
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
Pauza
Orzeł II Myślenice
3:3
Iskra Głogoczów
Hejnał Krzyszkowice
3:3
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
3:9
Raba II Dobczyce
Skalnik Trzemeśnia
3:3
Sęp Droginia
Tempo Rzeszotary
14:0
Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka
0:5
Trójka Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
3:0
Zielonka Wrząsowice
Iskra Głogoczów
8:3
Wróblowianka
Trójka Myślenice
2:3
Hejnał Krzyszkowice
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Pasternik Ochojno
Skalnik Trzemeśnia
3:11
Clavia Świątniki Górne
Raba II Dobczyce
1:10
Orzeł II Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Clavia Świątniki Górne
3:1
Sęp Droginia
Orzeł II Myślenice
12:0
Dziecanovia Dziekanowice
Hejnał Krzyszkowice
7:4
Iskra Głogoczów
Tempo Rzeszotary
8:4
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
0:3
Raba II Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
0:3
Trójka Myślenice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Tempo Rzeszotary
0:5
Clavia Świątniki Górne
Wróblowianka
10:3
Dziecanovia Dziekanowice
Sęp Droginia
3:2
Trójka Myślenice
Pasternik Ochojno
1:6
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
2:5
Iskra Głogoczów
Hejnał Krzyszkowice
1:7
Raba II Dobczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
Pauza
Tempo Rzeszotary
1:5
Sęp Droginia
Clavia Świątniki Górne
8:0
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Orzeł II Myślenice
Raba II Dobczyce
12:0
Zielonka Wrząsowice
Iskra Głogoczów
1:3
Trójka Myślenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
Pauza
Pasternik Ochojno
2:3
Tempo Rzeszotary
Sęp Droginia
2:6
Iskra Głogoczów
Wróblowianka
4:7
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
Raba II Dobczyce
5:1
Trójka Myślenice
Orzeł II Myślenice
4:4
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
Pauza
Clavia Świątniki Górne
4:2
Wróblowianka
Dziecanovia Dziekanowice
1:11
Trójka Myślenice
Pasternik Ochojno
2:4
Sęp Droginia
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Hejnał Krzyszkowice
Tempo Rzeszotary
0:10
Orzeł II Myślenice
Raba II Dobczyce
7:0
Iskra Głogoczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
Pauza
Wróblowianka
4:1
Tempo Rzeszotary
Zielonka Wrząsowice
4:8
Skalnik Trzemeśnia
Orzeł II Myślenice
8:1
Pasternik Ochojno
Hejnał Krzyszkowice
1:5
Clavia Świątniki Górne
Sęp Droginia
0:4
Raba II Dobczyce
Iskra Głogoczów
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
Pauza
Pasternik Ochojno
2:3
Wróblowianka
Clavia Świątniki Górne
16:1
Zielonka Wrząsowice
Orzeł II Myślenice
8:1
Sęp Droginia
Dziecanovia Dziekanowice
0:14
Raba II Dobczyce
Skalnik Trzemeśnia
3:7
Trójka Myślenice
Tempo Rzeszotary
1:6
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
Pauza
Iskra Głogoczów
4:7
Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Pasternik Ochojno
Trójka Myślenice
3:5
Clavia Świątniki Górne
Sęp Droginia
13:1
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł II Myślenice
5:1
Wróblowianka
Zielonka Wrząsowice
2:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
Pauza
Orzeł II Myślenice
0:2
Hejnał Krzyszkowice
Clavia Świątniki Górne
6:2
Iskra Głogoczów
Pasternik Ochojno
7:3
Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
3:10
Raba II Dobczyce
Wróblowianka
5:5
Sęp Droginia
Tempo Rzeszotary
2:7
Trójka Myślenice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
Pauza
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Wróblowianka
Trójka Myślenice
1:4
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
1:13
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
1:13
Orzeł II Myślenice
Raba II Dobczyce
5:1
Clavia Świątniki Górne
Iskra Głogoczów
1:0
Tempo Rzeszotary
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
Pauza
Tempo Rzeszotary
0:9
Raba II Dobczyce
Pasternik Ochojno
2:3
Iskra Głogoczów
Clavia Świątniki Górne
17:2
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł II Myślenice
9:2
Trójka Myślenice
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Sęp Droginia
Wróblowianka
5:6
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
Pauza
Trójka Myślenice
4:0
Wróblowianka
Iskra Głogoczów
4:1
Orzeł II Myślenice
Zielonka Wrząsowice
3:6
Hejnał Krzyszkowice
Sęp Droginia
4:2
Skalnik Trzemeśnia
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
Raba II Dobczyce
10:1
Pasternik Ochojno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
Pauza
Clavia Świątniki Górne
7:3
Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Trójka Myślenice
Wróblowianka
2:1
Iskra Głogoczów
Zielonka Wrząsowice
7:3
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł II Myślenice
2:2
Raba II Dobczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Iskra Głogoczów
1:2
Hejnał Krzyszkowice
Trójka Myślenice
7:4
Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia
1:1
Clavia Świątniki Górne
Skalnik Trzemeśnia
9:2
Tempo Rzeszotary
Raba II Dobczyce
2:2
Wróblowianka
Dziecanovia Dziekanowice
0:22
Orzeł II Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?