Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
3:1
Krzemień Jasienica
LKS Trzebunia
0:4
Beskid Tokarnia
Wrzosy II Osieczany
2:1
Cyrhla Krzczonów
Lubomir Wiśniowa
3:2
Wicher Stróża
Iskra II Głogoczów
1:2
Pasternik II Ochojno
Staw Polanka
2:1
Cisy Harbutowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
4:1
Iskra II Głogoczów
Cisy Harbutowice
3:2
Lubomir Wiśniowa
Pasternik II Ochojno
1:2
Tempo II Rzeszotary
Wicher Stróża
1:2
LKS Trzebunia
Cyrhla Krzczonów
2:1
Krzemień Jasienica
Wrzosy II Osieczany
1:2
Staw Polanka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
3:4
Beskid Tokarnia
Krzemień Jasienica
1:4
Pasternik II Ochojno
LKS Trzebunia
4:1
Cisy Harbutowice
Lubomir Wiśniowa
3:2
Wrzosy II Osieczany
Iskra II Głogoczów
3:0
Wicher Stróża
Staw Polanka
7:2
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
4:3
Krzemień Jasienica
Cisy Harbutowice
2:2
Iskra II Głogoczów
Wicher Stróża
2:3
Tempo II Rzeszotary
Cyrhla Krzczonów
6:1
Pasternik II Ochojno
Wrzosy II Osieczany
0:0
LKS Trzebunia
Staw Polanka
4:0
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
2:1
Cisy Harbutowice
Pasternik II Ochojno
1:1
Beskid Tokarnia
Krzemień Jasienica
5:3
Wicher Stróża
LKS Trzebunia
1:2
Staw Polanka
Lubomir Wiśniowa
2:6
Cyrhla Krzczonów
Iskra II Głogoczów
7:0
Wrzosy II Osieczany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
2:3
Krzemień Jasienica
Wicher Stróża
0:2
Pasternik II Ochojno
Cyrhla Krzczonów
0:4
Beskid Tokarnia
Wrzosy II Osieczany
2:1
Tempo II Rzeszotary
Lubomir Wiśniowa
0:0
LKS Trzebunia
Staw Polanka
0:2
Iskra II Głogoczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
9:2
Wicher Stróża
Tempo II Rzeszotary
2:3
Staw Polanka
Pasternik II Ochojno
3:2
Cisy Harbutowice
Krzemień Jasienica
5:3
Wrzosy II Osieczany
LKS Trzebunia
1:3
Cyrhla Krzczonów
Iskra II Głogoczów
1:0
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
2:4
Beskid Tokarnia
Cyrhla Krzczonów
12:0
Wicher Stróża
LKS Trzebunia
0:0
Iskra II Głogoczów
Wrzosy II Osieczany
1:0
Pasternik II Ochojno
Lubomir Wiśniowa
1:2
Tempo II Rzeszotary
Staw Polanka
1:0
Krzemień Jasienica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
5:0
Wrzosy II Osieczany
Tempo II Rzeszotary
2:2
LKS Trzebunia
Pasternik II Ochojno
1:4
Staw Polanka
Wicher Stróża
2:3
Cisy Harbutowice
Krzemień Jasienica
3:0
Lubomir Wiśniowa
Iskra II Głogoczów
0:1
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyrhla Krzczonów
4:2
Cisy Harbutowice
LKS Trzebunia
2:1
Krzemień Jasienica
Wrzosy II Osieczany
4:1
Wicher Stróża
Lubomir Wiśniowa
2:0
Pasternik II Ochojno
Iskra II Głogoczów
3:0
Tempo II Rzeszotary
Staw Polanka
0:2
Beskid Tokarnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:0
Lubomir Wiśniowa
Cisy Harbutowice
2:2
Wrzosy II Osieczany
Tempo II Rzeszotary
2:5
Cyrhla Krzczonów
Pasternik II Ochojno
3:0
LKS Trzebunia
Wicher Stróża
1:1
Staw Polanka
Krzemień Jasienica
1:0
Iskra II Głogoczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Głogoczów
Pauza
Tempo II Rzeszotary
- : -
Staw Polanka
Wrzosy II Osieczany
- : -
Pasternik II Ochojno
Beskid Tokarnia
- : -
Wicher Stróża
LKS Trzebunia
- : -
Krzemień Jasienica
Lubomir Wiśniowa
- : -
Cisy Harbutowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?