Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Wicher Stróża
1:0
Cisy Harbutowice
Krzemień Jasienica
5:1
Tempo Rzeszotary
Dukla Bysina
3:2
Editras-Wirax Polanka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Editras-Wirax Polanka
0:6
Krzemień Jasienica
Tempo Rzeszotary
1:6
Wicher Stróża
Pasternik Ochojno
9:3
Dukla Bysina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
Pauza
Krzemień Jasienica
2:1
Pasternik Ochojno
Wicher Stróża
4:0
Editras-Wirax Polanka
Cisy Harbutowice
3:1
Tempo Rzeszotary
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
Pauza
Pasternik Ochojno
2:13
Wicher Stróża
Dukla Bysina
4:4
Krzemień Jasienica
Editras-Wirax Polanka
2:4
Cisy Harbutowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Krzemień Jasienica
Pauza
Wicher Stróża
2:1
Dukla Bysina
Tempo Rzeszotary
5:2
Editras-Wirax Polanka
Cisy Harbutowice
9:2
Pasternik Ochojno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Editras-Wirax Polanka
Pauza
Pasternik Ochojno
5:4
Tempo Rzeszotary
Krzemień Jasienica
2:3
Wicher Stróża
Dukla Bysina
1:0
Cisy Harbutowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
Pauza
Editras-Wirax Polanka
3:0
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
5:2
Dukla Bysina
Cisy Harbutowice
1:0
Krzemień Jasienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
2:1
Wicher Stróża
Tempo Rzeszotary
6:3
Krzemień Jasienica
Editras-Wirax Polanka
0:3
Dukla Bysina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
4:1
Tempo Rzeszotary
Krzemień Jasienica
3:0
Editras-Wirax Polanka
Dukla Bysina
3:0
Pasternik Ochojno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
0:3
Cisy Harbutowice
Pasternik Ochojno
2:6
Krzemień Jasienica
Editras-Wirax Polanka
0:3
Wicher Stróża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
3:0
Editras-Wirax Polanka
Wicher Stróża
3:0
Pasternik Ochojno
Krzemień Jasienica
4:2
Dukla Bysina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
0:4
Cisy Harbutowice
Editras-Wirax Polanka
0:3
Tempo Rzeszotary
Dukla Bysina
1:5
Wicher Stróża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
Cisy Harbutowice
7:0
Dukla Bysina
Wicher Stróża
5:1
Krzemień Jasienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
3:1
Dukla Bysina
Krzemień Jasienica
0:5
Cisy Harbutowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?