Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik II Ochojno
7:4
Wrzosy II Osieczany
Beskid Tokarnia
6:0
Wicher Stróża
Skalnik II Trzemeśnia
0:3
Iskra II Głogoczów
Lubomir Wiśniowa
1:4
Cisy Harbutowice
Krzemień Jasienica
0:5
LKS Trzebunia
Editras-Wirax Polanka
9:2
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
0:4
Lubomir Wiśniowa
Tempo II Rzeszotary
2:3
Cisy Harbutowice
Editras-Wirax Polanka
10:4
Krzemień Jasienica
Wrzosy II Osieczany
1:3
Skalnik II Trzemeśnia
LKS Trzebunia
6:0
Pasternik II Ochojno
Iskra II Głogoczów
1:5
Beskid Tokarnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy II Osieczany
0:8
Beskid Tokarnia
Skalnik II Trzemeśnia
1:2
LKS Trzebunia
Wicher Stróża
2:1
Cisy Harbutowice
Pasternik II Ochojno
0:3
Editras-Wirax Polanka
Krzemień Jasienica
6:0
Tempo II Rzeszotary
Lubomir Wiśniowa
15:0
Iskra II Głogoczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
2:2
Wicher Stróża
Editras-Wirax Polanka
8:0
Skalnik II Trzemeśnia
Iskra II Głogoczów
3:2
Cisy Harbutowice
Krzemień Jasienica
4:1
Pasternik II Ochojno
Wrzosy II Osieczany
0:8
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
5:3
Beskid Tokarnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
0:1
LKS Trzebunia
Skalnik II Trzemeśnia
2:6
Krzemień Jasienica
Wicher Stróża
2:2
Iskra II Głogoczów
Pasternik II Ochojno
5:1
Tempo II Rzeszotary
Editras-Wirax Polanka
2:7
Beskid Tokarnia
Cisy Harbutowice
2:4
Wrzosy II Osieczany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
3:0*
Editras-Wirax Polanka
Pasternik II Ochojno
11:6
Skalnik II Trzemeśnia
Krzemień Jasienica
0:9
Beskid Tokarnia
Wrzosy II Osieczany
0:2
Wicher Stróża
Tempo II Rzeszotary
1:1
Iskra II Głogoczów
LKS Trzebunia
3:1
Cisy Harbutowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
6:2
Pasternik II Ochojno
Skalnik II Trzemeśnia
1:3
Tempo II Rzeszotary
Wicher Stróża
1:3
LKS Trzebunia
Editras-Wirax Polanka
2:6
Cisy Harbutowice
Lubomir Wiśniowa
2:0
Krzemień Jasienica
Iskra II Głogoczów
1:3
Wrzosy II Osieczany
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik II Trzemeśnia
3:13
Beskid Tokarnia
Pasternik II Ochojno
0:9
Lubomir Wiśniowa
Editras-Wirax Polanka
7:1
Wicher Stróża
LKS Trzebunia
5:3
Iskra II Głogoczów
Krzemień Jasienica
2:1
Cisy Harbutowice
Tempo II Rzeszotary
4:3
Wrzosy II Osieczany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
6:3
Pasternik II Ochojno
Lubomir Wiśniowa
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
Beskid Tokarnia
3:0
Tempo II Rzeszotary
Wicher Stróża
2:6
Krzemień Jasienica
Wrzosy II Osieczany
0:6
LKS Trzebunia
Iskra II Głogoczów
1:6
Editras-Wirax Polanka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
0:2
Lubomir Wiśniowa
Editras-Wirax Polanka
3:2
Wrzosy II Osieczany
Skalnik II Trzemeśnia
2:2
Cisy Harbutowice
Pasternik II Ochojno
3:2
Wicher Stróża
Tempo II Rzeszotary
1:3
LKS Trzebunia
Krzemień Jasienica
7:0
Iskra II Głogoczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebunia
7:2
Editras-Wirax Polanka
Iskra II Głogoczów
3:0
Pasternik II Ochojno
Cisy Harbutowice
0:10
Beskid Tokarnia
Wicher Stróża
4:3
Skalnik II Trzemeśnia
Wrzosy II Osieczany
1:2
Krzemień Jasienica
Lubomir Wiśniowa
7:0
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Głogoczów
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
Tempo II Rzeszotary
0:3*
Editras-Wirax Polanka
Wrzosy II Osieczany
2:0
Pasternik II Ochojno
Beskid Tokarnia
8:1
Wicher Stróża
LKS Trzebunia
6:1
Krzemień Jasienica
Cisy Harbutowice
3:4
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik II Trzemeśnia
0:3
Wrzosy II Osieczany
Wicher Stróża
0:2
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
16:0
Iskra II Głogoczów
Pasternik II Ochojno
0:2
LKS Trzebunia
Tempo II Rzeszotary
2:0
Cisy Harbutowice
Krzemień Jasienica
1:2
Editras-Wirax Polanka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebunia
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
Tempo II Rzeszotary
1:4
Krzemień Jasienica
Pasternik II Ochojno
1:1
Editras-Wirax Polanka
Wicher Stróża
2:0
Cisy Harbutowice
Beskid Tokarnia
11:1
Wrzosy II Osieczany
Iskra II Głogoczów
0:4
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik II Trzemeśnia
0:3
Editras-Wirax Polanka
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
8:0
Wrzosy II Osieczany
Cisy Harbutowice
4:3
Iskra II Głogoczów
Pasternik II Ochojno
0:7
Krzemień Jasienica
Tempo II Rzeszotary
3:4
Wicher Stróża
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Krzemień Jasienica
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
Tempo II Rzeszotary
4:2
Pasternik II Ochojno
Cisy Harbutowice
3:0
Wrzosy II Osieczany
Beskid Tokarnia
13:2
Editras-Wirax Polanka
LKS Trzebunia
3:3
Lubomir Wiśniowa
Iskra II Głogoczów
0:4
Wicher Stróża
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik II Trzemeśnia
0:3
Pasternik II Ochojno
Wicher Stróża
2:1
Wrzosy II Osieczany
Iskra II Głogoczów
1:8
Tempo II Rzeszotary
Cisy Harbutowice
0:5
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
5:1
Editras-Wirax Polanka
Beskid Tokarnia
6:1
Krzemień Jasienica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
LKS Trzebunia
1:1
Wicher Stróża
Wrzosy II Osieczany
3:0
Iskra II Głogoczów
Cisy Harbutowice
2:4
Editras-Wirax Polanka
Krzemień Jasienica
0:3
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
3:0
Pasternik II Ochojno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
Iskra II Głogoczów
0:4
LKS Trzebunia
Wicher Stróża
1:2
Editras-Wirax Polanka
Wrzosy II Osieczany
1:0
Tempo II Rzeszotary
Lubomir Wiśniowa
12:0
Pasternik II Ochojno
Cisy Harbutowice
2:1
Krzemień Jasienica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik II Trzemeśnia
0:3
Lubomir Wiśniowa
Cisy Harbutowice
7:1
Pasternik II Ochojno
Tempo II Rzeszotary
1:9
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
5:1
Wrzosy II Osieczany
Krzemień Jasienica
1:4
Wicher Stróża
Editras-Wirax Polanka
5:4
Iskra II Głogoczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
3:0
Skalnik II Trzemeśnia
Wrzosy II Osieczany
3:0
Editras-Wirax Polanka
Iskra II Głogoczów
0:1
Krzemień Jasienica
Wicher Stróża
3:0
Pasternik II Ochojno
Lubomir Wiśniowa
1:2
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
3:0
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
10:0
Cisy Harbutowice
Tempo II Rzeszotary
1:7
Lubomir Wiśniowa
Krzemień Jasienica
5:0
Wrzosy II Osieczany
Editras-Wirax Polanka
2:5
LKS Trzebunia
Pasternik II Ochojno
0:3
Iskra II Głogoczów
Skalnik II Trzemeśnia
0:3
Wicher Stróża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?