Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Succes Academy
Pauza
Puszcza Niepołomice
10:0
Burza Roczyny
Olimpia Osieczany
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
UKS Pogorzanka Pogorzyce
0:1
Prądniczanka II Kraków
KS Bronowianka Kraków
1:4
Dąb Zabierzów Bocheński
Górnik Wieliczka
1:1
Tarnovia II Tarnów
Podgórze Kraków
8:0
Victoria Zalas
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka II Kraków
Pauza
Tarnovia II Tarnów
7:1
KS Bronowianka Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:6
UKS Pogorzanka Pogorzyce
Victoria Zalas
0:5
Górnik Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Puszcza Niepołomice
Burza Roczyny
4:2
Olimpia Osieczany
Football Succes Academy
- : -
Podgórze Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
Pauza
UKS Pogorzanka Pogorzyce
5:0
Burza Roczyny
Górnik Wieliczka
3:1
Football Succes Academy
Prądniczanka II Kraków
2:5
Rysy Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice
0:1
Tarnovia II Tarnów
Olimpia Osieczany
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
KS Bronowianka Kraków
7:0
Victoria Zalas
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
Pauza
Podgórze Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
Tarnovia II Tarnów
7:0
Olimpia Osieczany
Dąb Zabierzów Bocheński
7:2
UKS Pogorzanka Pogorzyce
Victoria Zalas
0:3
Puszcza Niepołomice
Football Succes Academy
2:0
KS Bronowianka Kraków
Burza Roczyny
0:6
Prądniczanka II Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
Pauza
UKS Pogorzanka Pogorzyce
1:5
Tarnovia II Tarnów
Olimpia Osieczany
3:0
Victoria Zalas
Puszcza Niepołomice
2:0
Football Succes Academy
KS Bronowianka Kraków
0:3
Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków
0:8
Dąb Zabierzów Bocheński
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Roczyny
Pauza
Tarnovia II Tarnów
8:1
Prądniczanka II Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Górnik Wieliczka
11:0
KS Bronowianka Kraków
Podgórze Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
Victoria Zalas
0:7
UKS Pogorzanka Pogorzyce
Football Succes Academy
5:1
Olimpia Osieczany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
Pauza
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:14
Tarnovia II Tarnów
Olimpia Osieczany
0:4
Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków
9:0
Victoria Zalas
Burza Roczyny
1:9
Dąb Zabierzów Bocheński
Puszcza Niepołomice
1:0
Górnik Wieliczka
UKS Pogorzanka Pogorzyce
3:1
Football Succes Academy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Zabierzów Bocheński
Pauza
Podgórze Kraków
3:0
UKS Pogorzanka Pogorzyce
KS Bronowianka Kraków
1:3
Puszcza Niepołomice
Tarnovia II Tarnów
7:0
Burza Roczyny
Górnik Wieliczka
8:1
Olimpia Osieczany
Victoria Zalas
1:9
Rysy Bukowina Tatrzańska
Football Succes Academy
4:0
Prądniczanka II Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
Pauza
UKS Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
Prądniczanka II Kraków
0:10
Podgórze Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:18
Football Succes Academy
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II Tarnów
Olimpia Osieczany
5:1
KS Bronowianka Kraków
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia II Tarnów
Pauza
Football Succes Academy
4:0
Burza Roczyny
Puszcza Niepołomice
0:0
Olimpia Osieczany
KS Bronowianka Kraków
4:2
UKS Pogorzanka Pogorzyce
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
Podgórze Kraków
23:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Osieczany
Pauza
UKS Pogorzanka Pogorzyce
1:1
Puszcza Niepołomice
Tarnovia II Tarnów
5:0
Victoria Zalas
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:3
Górnik Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński
2:2
Football Succes Academy
Burza Roczyny
1:6
Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków
2:0
KS Bronowianka Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Zalas
Pauza
Olimpia Osieczany
0:3
UKS Pogorzanka Pogorzyce
KS Bronowianka Kraków
2:7
Rysy Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice
1:1
Prądniczanka II Kraków
Górnik Wieliczka
9:0
Burza Roczyny
Podgórze Kraków
5:0
Dąb Zabierzów Bocheński
Football Succes Academy
1:3
Tarnovia II Tarnów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Pogorzanka Pogorzyce
Pauza
Victoria Zalas
0:7
Football Succes Academy
Rysy Bukowina Tatrzańska
3:6
Puszcza Niepołomice
Dąb Zabierzów Bocheński
- : -
Górnik Wieliczka
Tarnovia II Tarnów
2:4
Podgórze Kraków
Burza Roczyny
4:0
KS Bronowianka Kraków
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości