Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin II Myślenice
- : -
Pasternik Ochojno
Orzeł II Myślenice
7:0
Sęp Droginia
Trójka Myślenice
1:2
Iskra Głogoczów
Gościbia Sułkowice
- : -
Wróblowianka
Raba Dobczyce
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
Pauza
Sęp Droginia
0:9
Dalin II Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
0:1
Gościbia Sułkowice
Iskra Głogoczów
1:5
Orzeł II Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Trójka Myślenice
Pasternik Ochojno
2:2
Raba Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
Pauza
Dalin II Myślenice
2:2
Iskra Głogoczów
Gościbia Sułkowice
- : -
Pasternik Ochojno
Orzeł II Myślenice
2:1
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
0:3
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
4:3
Sęp Droginia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
Pauza
Skalnik Trzemeśnia
- : -
Dalin II Myślenice
Trójka Myślenice
- : -
Orzeł II Myślenice
Pasternik Ochojno
- : -
Wróblowianka
Sęp Droginia
- : -
Gościbia Sułkowice
Iskra Głogoczów
6:2
Raba Dobczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Dalin II Myślenice
- : -
Trójka Myślenice
Gościbia Sułkowice
1:5
Iskra Głogoczów
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Pasternik Ochojno
Wróblowianka
- : -
Sęp Droginia
Raba Dobczyce
6:1
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Orzeł II Myślenice
- : -
Dalin II Myślenice
Iskra Głogoczów
3:4
Wróblowianka
Skalnik Trzemeśnia
- : -
Gościbia Sułkowice
Sęp Droginia
1:5
Dziecanovia Dziekanowice
Trójka Myślenice
1:8
Raba Dobczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin II Myślenice
Pauza
Gościbia Sułkowice
- : -
Trójka Myślenice
Wróblowianka
- : -
Skalnik Trzemeśnia
Pasternik Ochojno
- : -
Sęp Droginia
Raba Dobczyce
2:1
Orzeł II Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Iskra Głogoczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
Pauza
Trójka Myślenice
- : -
Wróblowianka
Orzeł II Myślenice
- : -
Gościbia Sułkowice
Iskra Głogoczów
3:1
Pasternik Ochojno
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
Dalin II Myślenice
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
Pauza
Gościbia Sułkowice
- : -
Dalin II Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Trójka Myślenice
Wróblowianka
- : -
Orzeł II Myślenice
Pasternik Ochojno
- : -
Skalnik Trzemeśnia
Sęp Droginia
- : -
Iskra Głogoczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
Pauza
Dalin II Myślenice
- : -
Wróblowianka
Trójka Myślenice
- : -
Pasternik Ochojno
Orzeł II Myślenice
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
- : -
Gościbia Sułkowice
Skalnik Trzemeśnia
- : -
Sęp Droginia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
Pauza
Sęp Droginia
- : -
Trójka Myślenice
Pasternik Ochojno
- : -
Orzeł II Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
0:9
Dalin II Myślenice
Wróblowianka
- : -
Raba Dobczyce
Iskra Głogoczów
- : -
Skalnik Trzemeśnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?