Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:2
Resovia Rzeszów
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
Górnik Polkowice
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
0:2
Korona Kielce
Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
GKS Jastrzębie Zdrój
0:2
Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia
1:1
Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
3:0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:0
GKS Tychy
Arka Gdynia
0:2
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
1:0
GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
Odra Opole
Korona Kielce
3:1
Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice
0:2
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
3:2
Skra Częstochowa
GKS Jastrzębie Zdrój
1:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
0:1
Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice
0:2
ŁKS Łódź
Korona Kielce
2:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Górnik Polkowice
2:4
Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa
2:0
Resovia Rzeszów
Odra Opole
1:2
Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy
0:3
Miedź Legnica
Widzew Łódź
2:0
Chrobry Głogów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
0:0
Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia
3:1
Widzew Łódź
Miedź Legnica
1:1
Skra Częstochowa
Stomil Olsztyn
0:1
Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
GKS Tychy
Górnik Polkowice
0:0
Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Odra Opole
Resovia Rzeszów
1:1
Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź
2:2
GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
3:2
Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice
0:1
Miedź Legnica
Korona Kielce
1:0
ŁKS Łódź
Górnik Polkowice
2:1
Arka Gdynia
Skra Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole
1:0
Chrobry Głogów
Widzew Łódź
2:0
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
2:1
Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie Zdrój
1:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
3:0
Odra Opole
Miedź Legnica
1:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Stomil Olsztyn
0:3
ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
4:0
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec
1:2
GKS Tychy
Widzew Łódź
4:2
Górnik Polkowice
Resovia Rzeszów
0:1
Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Skra Częstochowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
0:0
Miedź Legnica
Skra Częstochowa
0:0
Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole
0:0
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
0:3
Resovia Rzeszów
GKS Jastrzębie Zdrój
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice
2:4
Arka Gdynia
Górnik Polkowice
2:2
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
1:0
Chrobry Głogów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
0:1
GKS Tychy
Miedź Legnica
0:2
ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:3
Korona Kielce
Górnik Polkowice
1:1
Odra Opole
Chrobry Głogów
0:1
Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź
3:1
GKS Katowice
GKS Jastrzębie Zdrój
0:3
Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn
4:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrzębie Zdrój
1:1
Zagłębie Sosnowiec
Resovia Rzeszów
0:2
Miedź Legnica
ŁKS Łódź
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce
0:1
Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
Skra Częstochowa
2:1
Arka Gdynia
Górnik Polkowice
1:1
GKS Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
4:0
Skra Częstochowa
Górnik Polkowice
0:1
GKS Tychy
Odra Opole
4:2
GKS Katowice
Arka Gdynia
2:0
Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
2:0
GKS Jastrzębie Zdrój
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Resovia Rzeszów
Stomil Olsztyn
3:0
Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz
0:1
ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Korona Kielce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:1
Stomil Olsztyn
Miedź Legnica
4:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice
0:1
Widzew Łódź
Korona Kielce
2:2
Chrobry Głogów
Skra Częstochowa
0:0
Górnik Polkowice
Resovia Rzeszów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź
0:1
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
2:1
Odra Opole
GKS Jastrzębie Zdrój
1:5
Arka Gdynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:2
GKS Tychy
Arka Gdynia
0:0
Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
2:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
0:1
Puszcza Niepołomice
Odra Opole
1:0
Skra Częstochowa
Chrobry Głogów
- : -
ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Resovia Rzeszów
Widzew Łódź
3:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
4:0
Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice
3:0
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce
0:1
Widzew Łódź
Skra Częstochowa
0:0
GKS Katowice
Resovia Rzeszów
3:0
Chrobry Głogów
ŁKS Łódź
1:0
Arka Gdynia
GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie Zdrój
3:1
Górnik Polkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
1:0
Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia
2:0
Resovia Rzeszów
Stomil Olsztyn
1:2
Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice
2:2
Korona Kielce
Odra Opole
2:2
GKS Jastrzębie Zdrój
Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź
2:2
ŁKS Łódź
GKS Tychy
0:0
Skra Częstochowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica
1:0
Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice
2:2
GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
Chrobry Głogów
Korona Kielce
2:1
Odra Opole
Skra Częstochowa
1:0
Stomil Olsztyn
Resovia Rzeszów
1:0
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
1:1
Górnik Polkowice
GKS Jastrzębie Zdrój
0:0
GKS Katowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
1:0
Korona Kielce
Arka Gdynia
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
3:1
Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice
0:0
Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa
2:1
Puszcza Niepołomice
Odra Opole
3:0
ŁKS Łódź
Chrobry Głogów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
Widzew Łódź
1:1
Miedź Legnica
GKS Tychy
4:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
3:3
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
Korona Kielce
0:1
GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
3:2
Chrobry Głogów
ŁKS Łódź
1:0
GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Widzew Łódź
GKS Jastrzębie Zdrój
0:1
Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
Miedź Legnica
3:1
Górnik Polkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
0:0
GKS Jastrzębie Zdrój
Miedź Legnica
2:0
Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Górnik Polkowice
Skra Częstochowa
1:4
Korona Kielce
ŁKS Łódź
2:0
GKS Tychy
Chrobry Głogów
2:0
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Widzew Łódź
Resovia Rzeszów
- : -
GKS Katowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
GKS Tychy
0:1
Resovia Rzeszów
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Górnik Polkowice
Widzew Łódź
3:2
Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn
- : -
GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
- : -
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
- : -
GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
GKS Katowice
ŁKS Łódź
- : -
Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa
- : -
Resovia Rzeszów
Arka Gdynia
- : -
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
- : -
Widzew Łódź
GKS Jastrzębie Zdrój
- : -
Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz
- : -
Odra Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości