Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
6:1
LKS II Rudnik
Zielonka Wrząsowice
3:1
Topór Tenczyn
Wróblowianka
0:3
Wrzosy Osieczany
Clavia Świątniki Górrne
6:3
Iskra Brzączowice
Iskra Głogoczów
2:4
Pasternik Ochojno
Sęp Droginia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
Rokita Kornatka
1:1
LKS Mogilany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
1:2
Sęp Droginia
Wróblowianka
2:2
Clavia Świątniki Górrne
Pasternik Ochojno
2:0
Orzeł Nowa Wieś
Wrzosy Osieczany
0:3
LKS Mogilany
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
1:5
Zielonka Wrząsowice
Topór Tenczyn
4:3
Iskra Głogoczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Topór Tenczyn
Rokita Kornatka
3:3
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
3:0
Iskra Brzączowice
LKS Mogilany
6:0
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
3:2
Wróblowianka
Clavia Świątniki Górrne
0:2
Wrzosy Osieczany
Sęp Droginia
2:2
Pasternik Ochojno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
5:1
Wróblowianka
Clavia Świątniki Górrne
1:3
Zielonka Wrząsowice
LKS II Rudnik
0:6
LKS Mogilany
Pasternik Ochojno
6:1
Rokita Kornatka
Wrzosy Osieczany
1:3
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice
1:0
Orzeł Nowa Wieś
Topór Tenczyn
5:3
Sęp Droginia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Wróblowianka
Rokita Kornatka
0:0
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
3:0
Clavia Świątniki Górrne
LKS Mogilany
4:1
Pasternik Ochojno
Sęp Droginia
3:2
Iskra Brzączowice
Zielonka Wrząsowice
2:1
Wrzosy Osieczany
Skalnik Trzemeśnia
1:1
LKS II Rudnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
1:1
Iskra Głogoczów
Wróblowianka
0:0
Sęp Droginia
Wrzosy Osieczany
6:2
LKS II Rudnik
Clavia Świątniki Górrne
0:0
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice
2:1
Rokita Kornatka
Topór Tenczyn
0:5
LKS Mogilany
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Pasternik Ochojno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
0:5
Pasternik Ochojno
Iskra Głogoczów
1:0
Wrzosy Osieczany
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Zielonka Wrząsowice
Rokita Kornatka
6:2
Wróblowianka
LKS Mogilany
4:0
Iskra Brzączowice
Skalnik Trzemeśnia
0:4
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
5:2
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
1:6
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
3:1
Sęp Droginia
Wróblowianka
0:1
LKS Mogilany
Clavia Świątniki Górrne
2:0
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice
0:6
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
6:1
LKS II Rudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
7:1
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
1:6
Wrzosy Osieczany
Rokita Kornatka
1:2
Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia
3:2
Iskra Głogoczów
Pasternik Ochojno
7:1
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
3:1
Clavia Świątniki Górrne
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Wróblowianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
4:3
Topór Tenczyn
Wróblowianka
3:0
LKS II Rudnik
Clavia Świątniki Górrne
2:0
Skalnik Trzemeśnia
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Sęp Droginia
Iskra Głogoczów
3:1
Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice
0:2
LKS Mogilany
Iskra Brzączowice
2:8
Pasternik Ochojno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
1:2
Clavia Świątniki Górrne
Rokita Kornatka
4:1
Orzeł Nowa Wieś
Pasternik Ochojno
8:2
Wróblowianka
LKS Mogilany
3:1
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia
1:3
Wrzosy Osieczany
Topór Tenczyn
5:1
Iskra Brzączowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górrne
3:4
Pasternik Ochojno
Wrzosy Osieczany
3:0
Iskra Brzączowice
Wróblowianka
4:2
Topór Tenczyn
Zielonka Wrząsowice
4:3
LKS II Rudnik
Orzeł Nowa Wieś
0:1
LKS Mogilany
Iskra Głogoczów
2:2
Skalnik Trzemeśnia
Sęp Droginia
1:3
Rokita Kornatka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
1:2
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górrne
Rokita Kornatka
1:3
Wrzosy Osieczany
Pasternik Ochojno
7:1
Zielonka Wrząsowice
LKS Mogilany
9:1
Sęp Droginia
Skalnik Trzemeśnia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice
0:3
Wróblowianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
0:0
Orzeł Nowa Wieś
Wrzosy Osieczany
3:0
Wróblowianka
Topór Tenczyn
5:2
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
4:1
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
LKS Mogilany
2:0
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
1:2
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
3:2
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
4:2
Iskra Brzączowice
Clavia Świątniki Górrne
1:1
Wróblowianka
Sęp Droginia
0:1
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
2:6
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
3:0
Wrzosy Osieczany
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Pasternik Ochojno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
0:1
Zielonka Wrząsowice
Wrzosy Osieczany
3:2
Clavia Świątniki Górrne
LKS II Rudnik
0:2
Rokita Kornatka
Pasternik Ochojno
5:0
Sęp Droginia
Topór Tenczyn
2:0
Orzeł Nowa Wieś
Skalnik Trzemeśnia
1:4
LKS Mogilany
Iskra Brzączowice
3:6
Iskra Głogoczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
3:3
Iskra Głogoczów
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
4:5
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
1:1
Clavia Świątniki Górrne
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
11:0
LKS II Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Wrzosy Osieczany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
3:1
Orzeł Nowa Wieś
LKS II Rudnik
1:3
Skalnik Trzemeśnia
Pasternik Ochojno
0:1
LKS Mogilany
Wrzosy Osieczany
2:2
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górrne
1:1
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
3:3
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
2:4
Sęp Droginia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
1:0
Skalnik Trzemeśnia
LKS II Rudnik
2:2
Wrzosy Osieczany
Sęp Droginia
1:4
Wróblowianka
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Clavia Świątniki Górrne
Rokita Kornatka
5:2
Iskra Brzączowice
Iskra Głogoczów
2:3
Zielonka Wrząsowice
LKS Mogilany
7:1
Topór Tenczyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
1:3
Iskra Głogoczów
Wróblowianka
0:0
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
1:2
LKS Mogilany
Topór Tenczyn
3:2
Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górrne
1:3
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
8:1
LKS II Rudnik
Zielonka Wrząsowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
5:1
Wrzosy Osieczany
LKS II Rudnik
1:4
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
4:1
Wróblowianka
Sęp Droginia
3:0
Zielonka Wrząsowice
Orzeł Nowa Wieś
4:3
Iskra Głogoczów
Rokita Kornatka
2:1
Clavia Świątniki Górrne
Skalnik Trzemeśnia
11:0
Iskra Brzączowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
4:2
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górrne
0:2
LKS Mogilany
Wróblowianka
6:3
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
0:4
Pasternik Ochojno
Iskra Głogoczów
3:1
Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice
1:5
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
1:1
LKS II Rudnik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
LKS II Rudnik
0:4
Wróblowianka
Rokita Kornatka
0:0
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Clavia Świątniki Górrne
Sęp Droginia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Pasternik Ochojno
1:0
Iskra Brzączowice
LKS Mogilany
6:0
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
1:3
LKS Mogilany
Wróblowianka
3:0*
Pasternik Ochojno
Clavia Świątniki Górrne
4:2
LKS II Rudnik
Wrzosy Osieczany
3:3
Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice
2:1
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice
2:3
Topór Tenczyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
0:1
Zielonka Wrząsowice
LKS Mogilany
5:1
Orzeł Nowa Wieś
Rokita Kornatka
7:0
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
4:1
Clavia Świątniki Górrne
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
2:3
Wróblowianka
Iskra Brzączowice
2:3
Wrzosy Osieczany
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Głogoczów
4:3
LKS II Rudnik
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
Wróblowianka
5:5
Iskra Brzączowice
Clavia Świątniki Górrne
5:1
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?