Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:2
Pasternik Ochojno
Topór Tenczyn
0:6
LKS Mogilany
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
Wróblowianka
1:3
Clavia Świątniki Górrne
Iskra Brzączowice
1:3
Wrzosy Osieczany
Halniak Zawada
0:2
Tempo Rzeszotary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Sęp Droginia
Wrzosy Osieczany
2:1
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
2:1
Halniak Zawada
Clavia Świątniki Górrne
1:3
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
7:3
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
4:0
Iskra Brzączowice
Wróblowianka
0:0
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:2
Wrzosy Osieczany
Halniak Zawada
1:2
Wróblowianka
Opatkowianka Opatkowice
0:2
Clavia Świątniki Górrne
Pasternik Ochojno
5:0
Orzeł Nowa Wieś
Skalnik Trzemeśnia
3:0*
LKS Mogilany
Iskra Brzączowice
1:2
Tempo Rzeszotary
Topór Tenczyn
0:1
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
4:1
Sęp Droginia
Wrzosy Osieczany
0:0
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
3:2
Iskra Brzączowice
Wróblowianka
3:0*
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górrne
1:0
Orzeł Nowa Wieś
Opatkowianka Opatkowice
2:2
Halniak Zawada
Tempo Rzeszotary
0:0
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Zawada
1:2
Clavia Świątniki Górrne
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Wrzosy Osieczany
Pasternik Ochojno
0:0
LKS Mogilany
Skalnik Trzemeśnia
0:2
Zielonka Wrząsowice
Iskra Brzączowice
1:3
Wróblowianka
Sęp Droginia
2:2
Tempo Rzeszotary
Topór Tenczyn
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
2:1
Sęp Droginia
Clavia Świątniki Górrne
2:4
Wrzosy Osieczany
Opatkowianka Opatkowice
2:2
Iskra Brzączowice
Halniak Zawada
1:5
Topór Tenczyn
Wróblowianka
0:1
Skalnik Trzemeśnia
Tempo Rzeszotary
2:0
Pasternik Ochojno
LKS Mogilany
4:0
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
3:1
LKS Mogilany
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno
0:1
Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
8:0
Opatkowianka Opatkowice
Iskra Brzączowice
6:0
Halniak Zawada
Sęp Droginia
0:1
Wróblowianka
Topór Tenczyn
0:0
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
1:1
Wrzosy Osieczany
Zielonka Wrząsowice
2:1
Orzeł Nowa Wieś
Wróblowianka
1:5
Pasternik Ochojno
Opatkowianka Opatkowice
0:0
Sęp Droginia
Clavia Świątniki Górrne
1:0
LKS Mogilany
Halniak Zawada
0:0
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
1:6
Iskra Brzączowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
3:0
Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia
3:0
Halniak Zawada
Pasternik Ochojno
7:0
Opatkowianka Opatkowice
Orzeł Nowa Wieś
7:2
Wróblowianka
LKS Mogilany
2:2
Tempo Rzeszotary
Skalnik Trzemeśnia
6:1
Topór Tenczyn
Iskra Brzączowice
2:1
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
2:3
Wrzosy Osieczany
Clavia Świątniki Górrne
1:3
Tempo Rzeszotary
Opatkowianka Opatkowice
1:4
Orzeł Nowa Wieś
Halniak Zawada
0:5
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
2:2
LKS Mogilany
Topór Tenczyn
1:5
Sęp Droginia
Iskra Brzączowice
0:2
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
1:0
Zielonka Wrząsowice
Wrzosy Osieczany
2:3
Opatkowianka Opatkowice
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Halniak Zawada
Pasternik Ochojno
8:1
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
4:0
Wróblowianka
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Clavia Świątniki Górrne
Sęp Droginia
1:0
Iskra Brzączowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
1:1
Tempo Rzeszotary
Opatkowianka Opatkowice
0:7
LKS Mogilany
Halniak Zawada
0:7
Wrzosy Osieczany
Clavia Świątniki Górrne
2:3
Zielonka Wrząsowice
Iskra Brzączowice
0:8
Pasternik Ochojno
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Sęp Droginia
Topór Tenczyn
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
4:2
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
0:2
Clavia Świątniki Górrne
Tempo Rzeszotary
4:1
Opatkowianka Opatkowice
Zielonka Wrząsowice
4:1
Wróblowianka
Pasternik Ochojno
2:0
Skalnik Trzemeśnia
LKS Mogilany
3:0
Halniak Zawada
Orzeł Nowa Wieś
5:0
Iskra Brzączowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
3:0
Halniak Zawada
LKS Mogilany
4:1
Topór Tenczyn
Wrzosy Osieczany
3:1
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górrne
2:0
Wróblowianka
Zielonka Wrząsowice
2:2
Opatkowianka Opatkowice
Pasternik Ochojno
4:0
Sęp Droginia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
1:4
Wróblowianka
Halniak Zawada
0:3
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
4:0
Clavia Świątniki Górrne
Sęp Droginia
0:1
Orzeł Nowa Wieś
Topór Tenczyn
4:1
Tempo Rzeszotary
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Wrzosy Osieczany
Iskra Brzączowice
1:3
LKS Mogilany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
3:0
Halniak Zawada
Tempo Rzeszotary
12:0
Iskra Brzączowice
Clavia Świątniki Górrne
4:1
Opatkowianka Opatkowice
Wrzosy Osieczany
6:1
Sęp Droginia
Orzeł Nowa Wieś
0:3
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
3:2
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
5:0
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Zawada
0:3
Opatkowianka Opatkowice
Topór Tenczyn
3:2
Wróblowianka
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Clavia Świątniki Górrne
Pasternik Ochojno
1:1
Wrzosy Osieczany
Iskra Brzączowice
0:3
Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
2:4
Tempo Rzeszotary
Sęp Droginia
1:3
LKS Mogilany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górrne
3:0
Halniak Zawada
Opatkowianka Opatkowice
0:3
Topór Tenczyn
Tempo Rzeszotary
4:0
Sęp Droginia
Wrzosy Osieczany
5:2
Orzeł Nowa Wieś
Zielonka Wrząsowice
2:0
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
3:0
Iskra Brzączowice
LKS Mogilany
3:1
Pasternik Ochojno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górrne
Topór Tenczyn
3:0
Halniak Zawada
Orzeł Nowa Wieś
1:2
LKS Mogilany
Pasternik Ochojno
2:4
Tempo Rzeszotary
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Wróblowianka
Iskra Brzączowice
3:2
Opatkowianka Opatkowice
Sęp Droginia
5:2
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Zawada
0:3
Iskra Brzączowice
Tempo Rzeszotary
1:0
Orzeł Nowa Wieś
Wróblowianka
1:1
Sęp Droginia
Clavia Świątniki Górrne
4:5
Topór Tenczyn
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Skalnik Trzemeśnia
LKS Mogilany
5:1
Wrzosy Osieczany
Zielonka Wrząsowice
0:0
Pasternik Ochojno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
0:1
Tempo Rzeszotary
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
0:0
Wróblowianka
LKS Mogilany
3:0
Clavia Świątniki Górrne
Skalnik Trzemeśnia
3:0
Halniak Zawada
Iskra Brzączowice
3:4
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
7:1
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Zawada
0:3
Sęp Droginia
Tempo Rzeszotary
0:0
LKS Mogilany
Wróblowianka
1:9
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górrne
2:1
Iskra Brzączowice
Opatkowianka Opatkowice
0:2
Pasternik Ochojno
Topór Tenczyn
1:3
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
0:3
Wrzosy Osieczany
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Tempo Rzeszotary
4:1
Clavia Świątniki Górrne
Pasternik Ochojno
3:0
Halniak Zawada
LKS Mogilany
6:0
Zielonka Wrząsowice
Wrzosy Osieczany
5:1
Wróblowianka
Skalnik Trzemeśnia
2:4
Iskra Brzączowice
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Zawada
0:3
Orzeł Nowa Wieś
Opatkowianka Opatkowice
3:7
Wrzosy Osieczany
Wróblowianka
0:7
LKS Mogilany
Clavia Świątniki Górrne
0:3
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
2:3
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
1:3
Tempo Rzeszotary
Iskra Brzączowice
1:3
Sęp Droginia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Topór Tenczyn
Tempo Rzeszotary
6:3
Wróblowianka
Pasternik Ochojno
6:2
Iskra Brzączowice
LKS Mogilany
4:0
Opatkowianka Opatkowice
Wrzosy Osieczany
3:0
Halniak Zawada
Zielonka Wrząsowice
5:1
Clavia Świątniki Górrne
Sęp Droginia
0:4
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Zawada
0:3
LKS Mogilany
Tempo Rzeszotary
4:0
Opatkowianka Opatkowice
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Pasternik Ochojno
Wróblowianka
3:2
Zielonka Wrząsowice
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górrne
2:1
Sęp Droginia
Topór Tenczyn
3:3
Wrzosy Osieczany
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?