Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
Pauza
Radziszowianka Radziszów
1:2
Borek II Kraków
Tramwaj Kraków
0:5
Armatura Kraków
Piast Skawina
20:0
Gajowianka Gaj
LKS Libertów
3:0
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki
0:6
Bronowianka II Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
Pauza
Armatura Kraków
2:1
Radziszowianka Radziszów
Borek II Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
Gajowianka Gaj
0:14
LKS Libertów
Bronowianka II Kraków
1:1
Piast Skawina
WKS Wawel Kraków
1:2
Tramwaj Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
Pauza
Pogoń Skotniki
2:8
Armatura Kraków
Krakus Swoszowice
12:0
Gajowianka Gaj
Radziszowianka Radziszów
2:2
WKS Wawel Kraków
Piast Skawina
2:2
Borek II Kraków
LKS Libertów
0:7
Bronowianka II Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
Pauza
Tramwaj Kraków
4:0
Radziszowianka Radziszów
WKS Wawel Kraków
3:1
Pogoń Skotniki
Bronowianka II Kraków
0:3
Krakus Swoszowice
Borek II Kraków
7:1
LKS Libertów
Armatura Kraków
4:3
Piast Skawina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
Pauza
Krakus Swoszowice
0:5
Borek II Kraków
LKS Libertów
0:11
Armatura Kraków
Pogoń Skotniki
3:4
Tramwaj Kraków
Gajowianka Gaj
3:0
Bronowianka II Kraków
Piast Skawina
7:0
WKS Wawel Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka II Kraków
Pauza
Borek II Kraków
20:0
Gajowianka Gaj
Radziszowianka Radziszów
6:1
Pogoń Skotniki
Armatura Kraków
12:0
Krakus Swoszowice
Tramwaj Kraków
2:0
Piast Skawina
WKS Wawel Kraków
4:2
LKS Libertów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
Pauza
Krakus Swoszowice
0:4
WKS Wawel Kraków
Gajowianka Gaj
0:26
Armatura Kraków
Piast Skawina
3:2
Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów
4:5
Tramwaj Kraków
Bronowianka II Kraków
3:3
Borek II Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek II Kraków
Pauza
WKS Wawel Kraków
13:0
Gajowianka Gaj
Armatura Kraków
0:0
Bronowianka II Kraków
Radziszowianka Radziszów
10:2
LKS Libertów
Tramwaj Kraków
11:0
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki
2:5
Piast Skawina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Skawina
Pauza
Gajowianka Gaj
0:13
Tramwaj Kraków
Krakus Swoszowice
0:3
Radziszowianka Radziszów
Borek II Kraków
0:3
Armatura Kraków
Bronowianka II Kraków
8:1
WKS Wawel Kraków
LKS Libertów
4:6
Pogoń Skotniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Armatura Kraków
Pauza
Pogoń Skotniki
8:2
Krakus Swoszowice
WKS Wawel Kraków
4:2
Borek II Kraków
Tramwaj Kraków
3:0
Bronowianka II Kraków
Radziszowianka Radziszów
9:0
Gajowianka Gaj
Piast Skawina
3:1
LKS Libertów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Libertów
Pauza
Borek II Kraków
3:5
Tramwaj Kraków
Armatura Kraków
5:1
WKS Wawel Kraków
Bronowianka II Kraków
3:0
Radziszowianka Radziszów
Krakus Swoszowice
0:3
Piast Skawina
Gajowianka Gaj
0:12
Pogoń Skotniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?