Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
- : -
Raba Dobczyce
Szkółka Pcimianka Pcim
5:6
Grodzisko Raciechowice
Trójka Myślenice
- : -
Raba II Dobczyce
Lubomir Wiśniowa
1:10
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
- : -
Futbol Brzączowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:0
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
- : -
Szkółka Pcimianka Pcim
Grodzisko Raciechowice
- : -
Orzeł Myślenice
Raba II Dobczyce
- : -
Futbol Brzączowice
Trójka Myślenice
- : -
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Futbol Brzączowice
- : -
Grodzisko Raciechowice
Dalin Myślenice
4:3
Szkółka Pcimianka Pcim
Gościbia Sułkowice
- : -
Trójka Myślenice
Lubomir Wiśniowa
- : -
Raba II Dobczyce
Orzeł Myślenice
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
- : -
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
- : -
Futbol Brzączowice
Trójka Myślenice
- : -
Szkółka Pcimianka Pcim
Lubomir Wiśniowa
- : -
Gościbia Sułkowice
Dalin Myślenice
1:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
- : -
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
- : -
Raba II Dobczyce
Futbol Brzączowice
2:7
Dalin Myślenice
Szkółka Pcimianka Pcim
- : -
Lubomir Wiśniowa
Orzeł Myślenice
- : -
Trójka Myślenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
- : -
Futbol Brzączowice
Raba II Dobczyce
- : -
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
- : -
Szkółka Pcimianka Pcim
Lubomir Wiśniowa
- : -
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
3:3
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Pcimianka Pcim
- : -
Raba II Dobczyce
Futbol Brzączowice
- : -
Lubomir Wiśniowa
Raba Dobczyce
4:3
Dalin Myślenice
Grodzisko Raciechowice
- : -
Trójka Myślenice
Orzeł Myślenice
- : -
Gościbia Sułkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
2:11
Dalin Myślenice
Gościbia Sułkowice
- : -
Futbol Brzączowice
Szkółka Pcimianka Pcim
- : -
Orzeł Myślenice
Trójka Myślenice
- : -
Raba Dobczyce
Lubomir Wiśniowa
- : -
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Futbol Brzączowice
- : -
Szkółka Pcimianka Pcim
Raba Dobczyce
- : -
Lubomir Wiśniowa
Grodzisko Raciechowice
- : -
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
- : -
Raba II Dobczyce
Dalin Myślenice
23:0
Trójka Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?