Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
0:1
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
3:17
Beskid Tokarnia
LKS Mogilany
6:1
Pcimianka Pcim
Tempo Rzeszotary
3:5
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
4:4
Jordan Zakliczyn
Wicher Stróża
0:1
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
8:0
Grodzisko Raciechowice
Tempo Rzeszotary
3:0
Wicher Stróża
Jordan Zakliczyn
5:0
Orzeł Nowa Wieś
LKS Rudnik
1:3
Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim
7:0
Iskra Brzączowice
Orzeł Myślenice
1:7
LKS Mogilany
Rokita Kornatka
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
9:0
Tempo Rzeszotary
Iskra Brzączowice
2:1
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
3:1
Rokita Kornatka
Grodzisko Raciechowice
5:7
Pcimianka Pcim
Orzeł Nowa Wieś
0:10
Beskid Tokarnia
Wicher Stróża
2:5
Raba Dobczyce
Jordan Zakliczyn
5:2
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
3:0
Rokita Kornatka
Orzeł Myślenice
6:1
Grodzisko Raciechowice
Pcimianka Pcim
3:0
Orzeł Nowa Wieś
Jordan Zakliczyn
3:1
LKS Rudnik
Beskid Tokarnia
9:5
Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary
7:4
Iskra Brzączowice
Wicher Stróża
0:7
LKS Mogilany
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
5:1
Raba Dobczyce
Iskra Brzączowice
8:1
Wicher Stróża
Dziecanovia Dziekanowice
1:5
Pcimianka Pcim
Grodzisko Raciechowice
4:3
Tempo Rzeszotary
Orzeł Nowa Wieś
1:8
Orzeł Myślenice
Rokita Kornatka
0:5
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
1:1
Beskid Tokarnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
10:3
Iskra Brzączowice
Tempo Rzeszotary
3:0
Orzeł Nowa Wieś
Wicher Stróża
5:0
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
2:3
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
11:0
Rokita Kornatka
Pcimianka Pcim
5:1
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
6:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
5:0
Rokita Kornatka
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Wicher Stróża
Jordan Zakliczyn
1:5
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
4:4
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
3:2
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:5
Tempo Rzeszotary
Grodzisko Raciechowice
2:7
LKS Mogilany
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:0
Jordan Zakliczyn
Iskra Brzączowice
4:3
Grodzisko Raciechowice
Tempo Rzeszotary
7:3
LKS Rudnik
Wicher Stróża
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
2:9
Beskid Tokarnia
LKS Mogilany
11:0
Orzeł Nowa Wieś
Orzeł Myślenice
5:0
Rokita Kornatka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
8:7
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
0:2
Tempo Rzeszotary
Beskid Tokarnia
6:3
Pcimianka Pcim
LKS Rudnik
5:1
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba Dobczyce
Jordan Zakliczyn
1:3
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
0:15
LKS Mogilany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
15:0
LKS Rudnik
Iskra Brzączowice
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
Grodzisko Raciechowice
4:3
Orzeł Nowa Wieś
Orzeł Myślenice
4:5
Beskid Tokarnia
Tempo Rzeszotary
0:2
Jordan Zakliczyn
Wicher Stróża
4:2
Rokita Kornatka
Raba Dobczyce
1:6
Pcimianka Pcim
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
0:4
Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn
5:1
Wicher Stróża
Rokita Kornatka
1:5
LKS Mogilany
Dziecanovia Dziekanowice
6:3
Grodzisko Raciechowice
LKS Rudnik
1:3
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
0:8
Raba Dobczyce
Beskid Tokarnia
6:0
Tempo Rzeszotary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
2:1
Jordan Zakliczyn
Grodzisko Raciechowice
3:3
LKS Rudnik
Tempo Rzeszotary
0:8
Pcimianka Pcim
Wicher Stróża
1:13
Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Brzączowice
1:3
Rokita Kornatka
Raba Dobczyce
1:9
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
3:3
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
1:3
Grodzisko Raciechowice
LKS Rudnik
5:0
Orzeł Nowa Wieś
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim
5:1
Wicher Stróża
Orzeł Myślenice
0:1
Tempo Rzeszotary
Beskid Tokarnia
2:5
LKS Mogilany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
8:1
Grodzisko Raciechowice
Orzeł Myślenice
3:0
Wicher Stróża
Rokita Kornatka
2:1
Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia
15:0
Iskra Brzączowice
LKS Rudnik
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
Pcimianka Pcim
1:1
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
5:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
Rokita Kornatka
7:0
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Brzączowice
0:12
Pcimianka Pcim
Raba Dobczyce
2:2
LKS Rudnik
Grodzisko Raciechowice
2:3
Beskid Tokarnia
Wicher Stróża
0:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
0:2
LKS Mogilany
Pcimianka Pcim
6:0
Grodzisko Raciechowice
Orzeł Myślenice
3:0
Iskra Brzączowice
Beskid Tokarnia
3:0
Orzeł Nowa Wieś
Raba Dobczyce
1:3
Wicher Stróża
Dziecanovia Dziekanowice
2:6
Jordan Zakliczyn
Rokita Kornatka
3:3
LKS Rudnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
6:1
Wicher Stróża
Orzeł Nowa Wieś
1:7
Pcimianka Pcim
LKS Rudnik
0:1
Jordan Zakliczyn
Grodzisko Raciechowice
0:3
Orzeł Myślenice
Rokita Kornatka
1:4
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
5:2
Tempo Rzeszotary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
5:1
Rokita Kornatka
Orzeł Myślenice
6:3
Orzeł Nowa Wieś
Tempo Rzeszotary
3:1
Grodzisko Raciechowice
Wicher Stróża
9:4
Iskra Brzączowice
Raba Dobczyce
2:3
LKS Mogilany
Beskid Tokarnia
5:0
LKS Rudnik
Pcimianka Pcim
9:2
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
6:5
Iskra Brzączowice
Grodzisko Raciechowice
7:0
Wicher Stróża
Orzeł Nowa Wieś
1:5
Tempo Rzeszotary
Rokita Kornatka
1:6
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
2:4
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
0:4
Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice
3:12
Orzeł Myślenice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
8:0
Rokita Kornatka
Tempo Rzeszotary
3:0*
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
9:2
Iskra Brzączowice
Beskid Tokarnia
7:0
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
6:1
LKS Rudnik
Wicher Stróża
2:2
Orzeł Nowa Wieś
LKS Mogilany
7:4
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:6
LKS Mogilany
Jordan Zakliczyn
1:4
Pcimianka Pcim
Rokita Kornatka
0:3
Orzeł Myślenice
Beskid Tokarnia
5:2
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
5:1
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
5:2
Iskra Brzączowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:1
Jordan Zakliczyn
Pcimianka Pcim
2:2
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
5:1
Orzeł Nowa Wieś
Wicher Stróża
2:5
LKS Rudnik
Raba Dobczyce
7:2
Grodzisko Raciechowice
Tempo Rzeszotary
4:0
Rokita Kornatka
LKS Mogilany
13:1
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
0:10
LKS Mogilany
Pcimianka Pcim
3:0
Raba Dobczyce
Orzeł Nowa Wieś
2:5
Grodzisko Raciechowice
Rokita Kornatka
2:0
Wicher Stróża
Jordan Zakliczyn
5:1
Tempo Rzeszotary
Beskid Tokarnia
6:2
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
2:6
Iskra Brzączowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
8:0
Rokita Kornatka
Iskra Brzączowice
3:0
LKS Rudnik
Wicher Stróża
0:1
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
5:3
Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice
5:6
Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary
4:2
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
2:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
4:1
Grodzisko Raciechowice
Rokita Kornatka
5:2
Iskra Brzączowice
Pcimianka Pcim
1:7
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
2:4
LKS Mogilany
Beskid Tokarnia
9:1
Wicher Stróża
Dziecanovia Dziekanowice
6:1
Orzeł Nowa Wieś
Orzeł Myślenice
4:1
Raba Dobczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:3
Tempo Rzeszotary
Orzeł Nowa Wieś
2:3
LKS Rudnik
Iskra Brzączowice
1:7
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
4:0
Beskid Tokarnia
Wicher Stróża
5:7
Pcimianka Pcim
Raba Dobczyce
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
Grodzisko Raciechowice
3:0
Rokita Kornatka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?