Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
3:2
Cisy Harbutowice
Lubomir Wiśniowa
6:2
LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
4:1
Iskra Głogoczów
Orzeł Myślenice
6:0
Karpaty Siepraw
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
1:9
LKS Rudnik
Iskra Głogoczów
0:2
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
1:1
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
2:2
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
4:1
Iskra Głogoczów
LKS Rudnik
0:1
Karpaty Siepraw
Skalnik Trzemeśnia
4:1
Cisy Harbutowice
Orzeł Myślenice
5:1
Topór Tenczyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
2:2
Lubomir Wiśniowa
Iskra Głogoczów
0:3*
LKS Rudnik
Cisy Harbutowice
0:8
Karpaty Siepraw
Skalnik Trzemeśnia
1:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:0*
Cisy Harbutowice
Karpaty Siepraw
3:0*
Iskra Głogoczów
LKS Rudnik
1:3
Topór Tenczyn
Lubomir Wiśniowa
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:1
Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia
3:1
LKS Rudnik
Cisy Harbutowice
3:0*
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
5:2
Karpaty Siepraw
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa
3:0
Cisy Harbutowice
Iskra Głogoczów
0:3*
Topór Tenczyn
LKS Rudnik
0:3*
Orzeł Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
Pauza
Cisy Harbutowice
- : -
Topór Tenczyn
LKS Rudnik
- : -
Lubomir Wiśniowa
Karpaty Siepraw
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
LKS Rudnik
- : -
Cisy Harbutowice
Lubomir Wiśniowa
- : -
Karpaty Siepraw
Skalnik Trzemeśnia
- : -
Topór Tenczyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
- : -
Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa
Pauza
Karpaty Siepraw
- : -
LKS Rudnik
Topór Tenczyn
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
- : -
Cisy Harbutowice
LKS Rudnik
Pauza
Lubomir Wiśniowa
- : -
Topór Tenczyn
Orzeł Myślenice
- : -
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
Pauza
Cisy Harbutowice
- : -
Orzeł Myślenice
Topór Tenczyn
- : -
LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
- : -
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Karpaty Siepraw
- : -
Topór Tenczyn
Lubomir Wiśniowa
- : -
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
- : -
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
- : -
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
Pauza
Orzeł Myślenice
- : -
LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
- : -
Karpaty Siepraw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości