Terminarz

Wybierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
2:1
Wicher Stróża
Orzeł Myślenice
3:2
LKS Rudnik
Iskra Brzączowice
5:2
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
0:2
Karpaty Siepraw
Grodzisko Raciechowice
1:0
Staw Polanka
Skalnik Trzemeśnia
2:3
Rokita Kornatka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Grodzisko Raciechowice
Tempo Rzeszotary
1:0
Rokita Kornatka
Raba Dobczyce
2:5
LKS Mogilany
Staw Polanka
5:1
Jordan Zakliczyn
Wicher Stróża
6:2
Iskra Brzączowice
Karpaty Siepraw
2:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
3:1
LKS Mogilany
Jordan Zakliczyn
4:1
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice
0:5
Staw Polanka
Raba Dobczyce
9:2
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
2:4
Tempo Rzeszotary
Rokita Kornatka
1:5
LKS Rudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
2:5
Orzeł Myślenice
Staw Polanka
6:0
Raba Dobczyce
Skalnik Trzemeśnia
3:0
Iskra Brzączowice
LKS Rudnik
4:3
Grodzisko Raciechowice
Tempo Rzeszotary
1:3
Jordan Zakliczyn
Wicher Stróża
2:1
Karpaty Siepraw
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
5:0
Rokita Kornatka
Jordan Zakliczyn
1:1
LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
1:0
Staw Polanka
Iskra Brzączowice
2:5
Tempo Rzeszotary
Wicher Stróża
5:2
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
4:1
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
1:2
Staw Polanka
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Karpaty Siepraw
LKS Rudnik
3:1
Iskra Brzączowice
Tempo Rzeszotary
5:0
Raba Dobczyce
Wicher Stróża
0:2
Orzeł Myślenice
Rokita Kornatka
2:2
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
4:0
Rokita Kornatka
Karpaty Siepraw
0:2
Tempo Rzeszotary
Skalnik Trzemeśnia
3:2
LKS Mogilany
Wicher Stróża
0:7
Staw Polanka
Raba Dobczyce
3:1
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
3:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
4:4
Wicher Stróża
Rokita Kornatka
4:3
Iskra Brzączowice
Grodzisko Raciechowice
1:4
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
1:1
Karpaty Siepraw
LKS Mogilany
3:1
Tempo Rzeszotary
Staw Polanka
2:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
0:6
Grodzisko Raciechowice
Staw Polanka
4:2
Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik
3:0
LKS Mogilany
Wicher Stróża
0:0
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
1:0
Rokita Kornatka
Orzeł Myślenice
0:3
Jordan Zakliczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
0:8
Karpaty Siepraw
Jordan Zakliczyn
2:1
Iskra Brzączowice
Skalnik Trzemeśnia
3:7
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
5:1
Wicher Stróża
Tempo Rzeszotary
1:4
Staw Polanka
Grodzisko Raciechowice
2:2
Raba Dobczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
2:2
Grodzisko Raciechowice
Rokita Kornatka
3:0
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
4:1
Iskra Brzączowice
Staw Polanka
1:1
LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
5:0
Jordan Zakliczyn
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
1:0
Rokita Kornatka
Karpaty Siepraw
3:3
Iskra Brzączowice
Jordan Zakliczyn
6:2
LKS Mogilany
Tempo Rzeszotary
5:3
LKS Rudnik
Wicher Stróża
6:5
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
1:5
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
4:3
Rokita Kornatka
Jordan Zakliczyn
2:0
Karpaty Siepraw
Iskra Brzączowice
4:5
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
2:0
Skalnik Trzemeśnia
Grodzisko Raciechowice
3:4
LKS Mogilany
Tempo Rzeszotary
1:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
Pauza
LKS Rudnik
0:1
Tempo Rzeszotary
Rokita Kornatka
0:4
Staw Polanka
LKS Mogilany
3:3
Jordan Zakliczyn
Grodzisko Raciechowice
4:1
Wicher Stróża
Iskra Brzączowice
6:3
Karpaty Siepraw
Orzeł Myślenice
3:0
Raba Dobczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
Pauza
Rokita Kornatka
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Karpaty Siepraw
6:1
Raba Dobczyce
Jordan Zakliczyn
3:0
Wicher Stróża
Staw Polanka
6:0
Grodzisko Raciechowice
LKS Mogilany
3:1
Iskra Brzączowice
LKS Rudnik
1:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
Pauza
Orzeł Myślenice
3:1
Karpaty Siepraw
Jordan Zakliczyn
2:2
Staw Polanka
Iskra Brzączowice
7:2
Wicher Stróża
Rokita Kornatka
1:1
Tempo Rzeszotary
LKS Mogilany
1:5
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Jordan Zakliczyn
Staw Polanka
3:0
Iskra Brzączowice
LKS Mogilany
4:2
Karpaty Siepraw
Tempo Rzeszotary
9:4
Grodzisko Raciechowice
Wicher Stróża
3:10
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
4:0
Rokita Kornatka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
Pauza
Iskra Brzączowice
4:1
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
2:1
Tempo Rzeszotary
Grodzisko Raciechowice
3:0
LKS Rudnik
Raba Dobczyce
0:3
Staw Polanka
Karpaty Siepraw
3:1
Wicher Stróża
Orzeł Myślenice
7:0
LKS Mogilany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Skalnik Trzemeśnia
1:14
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
0:6
Jordan Zakliczyn
Staw Polanka
1:1
Karpaty Siepraw
LKS Mogilany
3:0
Wicher Stróża
Tempo Rzeszotary
2:2
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Karpaty Siepraw
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice
9:1
LKS Rudnik
Staw Polanka
3:1
LKS Mogilany
Grodzisko Raciechowice
3:1
Rokita Kornatka
Raba Dobczyce
1:1
Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice
6:1
Wicher Stróża
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
Pauza
Rokita Kornatka
1:2
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
1:6
Raba Dobczyce
Staw Polanka
4:1
Wicher Stróża
LKS Mogilany
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Tempo Rzeszotary
2:2
Karpaty Siepraw
Grodzisko Raciechowice
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
Pauza
Orzeł Myślenice
1:1
Staw Polanka
Iskra Brzączowice
6:1
Rokita Kornatka
Jordan Zakliczyn
7:2
Grodzisko Raciechowice
Tempo Rzeszotary
1:1
LKS Mogilany
Wicher Stróża
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Karpaty Siepraw
1:2
LKS Rudnik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
Pauza
Jordan Zakliczyn
3:4
Orzeł Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Staw Polanka
Rokita Kornatka
1:8
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
9:0
Iskra Brzączowice
LKS Mogilany
0:4
LKS Rudnik
Tempo Rzeszotary
3:0
Wicher Stróża
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
Pauza
Iskra Brzączowice
2:7
Jordan Zakliczyn
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
Wicher Stróża
2:7
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Raba Dobczyce
8:2
Grodzisko Raciechowice
Staw Polanka
0:3*
Tempo Rzeszotary
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
Pauza
LKS Rudnik
0:1
Staw Polanka
Jordan Zakliczyn
7:1
Raba Dobczyce
LKS Mogilany
3:1
Rokita Kornatka
Grodzisko Raciechowice
6:3
Karpaty Siepraw
Iskra Brzączowice
3:6
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
Pauza
Skalnik Trzemeśnia
0:3
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
3:1
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
6:0
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
6:1
Wicher Stróża
LKS Mogilany
1:5
Grodzisko Raciechowice
Karpaty Siepraw
3:4
Jordan Zakliczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?