Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
Pauza
Karpaty Siepraw
1:8
Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn
0:7
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
6:0
Grodzisko Raciechowice
Topór Tenczyn
12:1
Dalin II Myślenice
Raba Dobczyce
5:1
Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś
5:1
LKS Mogilany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
Pauza
Orzeł Myślenice
11:1
Lubomir Wiśniowa
Karpaty Siepraw
2:1
Raba Dobczyce
LKS Mogilany
0:2
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
2:0
Orzeł Nowa Wieś
Dalin II Myślenice
3:3
Jordan Zakliczyn
Grodzisko Raciechowice
2:8
Topór Tenczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin II Myślenice
Pauza
Raba Dobczyce
1:4
Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn
0:3
Grodzisko Raciechowice
Gościbia Sułkowice
0:0
Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Karpaty Siepraw
Topór Tenczyn
6:0
LKS Mogilany
Lubomir Wiśniowa
0:7
LKS Rudnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Orzeł Myślenice
4:0
LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
0:1
Gościbia Sułkowice
LKS Mogilany
2:4
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia
1:2
Topór Tenczyn
Dalin II Myślenice
1:3
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
0:6
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
10:0
Dalin II Myślenice
Jordan Zakliczyn
5:5
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
5:0
Raba Dobczyce
Topór Tenczyn
0:2
Karpaty Siepraw
Lubomir Wiśniowa
2:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Karpaty Siepraw
0:3
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
3:0
Lubomir Wiśniowa
Raba Dobczyce
5:4
Topór Tenczyn
Orzeł Nowa Wieś
2:0
Gościbia Sułkowice
Grodzisko Raciechowice
1:3
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
7:0
Dalin II Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
Pauza
LKS Rudnik
3:2
LKS Mogilany
Jordan Zakliczyn
0:7
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
0:2
Orzeł Myślenice
Dalin II Myślenice
4:6
Grodzisko Raciechowice
Topór Tenczyn
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Lubomir Wiśniowa
1:7
Beskid Tokarnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
Pauza
Orzeł Myślenice
10:1
Grodzisko Raciechowice
Karpaty Siepraw
3:1
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
2:3
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
4:1
Topór Tenczyn
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
6:1
Dalin II Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
Pauza
LKS Rudnik
2:1
Karpaty Siepraw
Jordan Zakliczyn
2:6
Gościbia Sułkowice
Dalin II Myślenice
3:0
Beskid Tokarnia
Grodzisko Raciechowice
2:0
LKS Mogilany
Topór Tenczyn
0:6
Orzeł Myślenice
Lubomir Wiśniowa
2:1
Raba Dobczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
Pauza
Karpaty Siepraw
3:0
Dalin II Myślenice
Raba Dobczyce
1:0
LKS Rudnik
Beskid Tokarnia
0:3
Grodzisko Raciechowice
Orzeł Nowa Wieś
12:0
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
6:2
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
11:0
LKS Mogilany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
Pauza
LKS Rudnik
0:0
Orzeł Nowa Wieś
LKS Mogilany
4:3
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
0:9
Orzeł Myślenice
Dalin II Myślenice
3:3
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
3:3
Karpaty Siepraw
Lubomir Wiśniowa
0:2
Gościbia Sułkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Orzeł Myślenice
4:1
Beskid Tokarnia
Karpaty Siepraw
2:0
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
4:0
Grodzisko Raciechowice
Gościbia Sułkowice
0:0
LKS Rudnik
Orzeł Nowa Wieś
5:1
Dalin II Myślenice
Topór Tenczyn
7:2
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Beskid Tokarnia
1:1
Karpaty Siepraw
LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
4:3
Raba Dobczyce
Dalin II Myślenice
0:3
Gościbia Sułkowice
Grodzisko Raciechowice
0:4
Orzeł Nowa Wieś
Lubomir Wiśniowa
1:1
Jordan Zakliczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?