Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Karpaty Siepraw
Topór Tenczyn
17:0
LKS Mogilany
LKS Rudnik
Pauza
Raba Dobczyce
5:0
Beskid Tokarnia
Dalin II Myślenice
0:5
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
1:6
Orzeł Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:2
Dalin II Myślenice
LKS Rudnik
Pauza
Karpaty Siepraw
3:2
Topór Tenczyn
Beskid Tokarnia
0:3*
Jordan Zakliczyn
Gościbia Sułkowice
Pauza
LKS Mogilany
1:1
Raba Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
Raba Dobczyce
0:9
Karpaty Siepraw
Dalin II Myślenice
13:1
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
1:4
Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn
5:1
LKS Mogilany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
6:0
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
2:0
Jordan Zakliczyn
Gościbia Sułkowice
7:1
Beskid Tokarnia
LKS Mogilany
11:2
Dalin II Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
1:1
LKS Rudnik
Dalin II Myślenice
2:1
Karpaty Siepraw
Gościbia Sułkowice
7:1
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
3:0
Beskid Tokarnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
1:1
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
7:1
Dalin II Myślenice
Karpaty Siepraw
1:1
Gościbia Sułkowice
LKS Mogilany
0:6
Orzeł Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:3
Karpaty Siepraw
Jordan Zakliczyn
0:6
Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice
1:0
LKS Rudnik
LKS Mogilany
4:3
Beskid Tokarnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
9:0
Dalin II Myślenice
LKS Rudnik
1:1
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
5:1
Beskid Tokarnia
Raba Dobczyce
0:0
Jordan Zakliczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
2:1
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
0:1
Topór Tenczyn
LKS Mogilany
1:5
Karpaty Siepraw
Orzeł Myślenice
3:2
Raba Dobczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
4:1
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
5:0
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
1:1
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
2:3
Dalin II Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
5:0
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
3:2
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
3:2
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
5:0
Jordan Zakliczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:3
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
0:7
Topór Tenczyn
Beskid Tokarnia
1:1
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
4:2
Dalin II Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
9:1
LKS Mogilany
Jordan Zakliczyn
- : -
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
3:1
LKS Rudnik
Dalin II Myślenice
2:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
- : -
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
0:4
Gościbia Sułkowice
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
Beskid Tokarnia
5:2
Dalin II Myślenice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:1
Topór Tenczyn
Raba Dobczyce
1:0
LKS Rudnik
Beskid Tokarnia
1:1
Gościbia Sułkowice
Dalin II Myślenice
- : -
LKS Mogilany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
0:2
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
- : -
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
- : -
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
2:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
1:3
Jordan Zakliczyn
Dalin II Myślenice
2:1
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
6:0
LKS Mogilany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:0
LKS Rudnik
Jordan Zakliczyn
- : -
Raba Dobczyce
Dalin II Myślenice
2:3
Topór Tenczyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
2:1
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
2:7
Dalin II Myślenice
Beskid Tokarnia
- : -
LKS Mogilany
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
3:2
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?