Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pasternik Ochojno
Wicher Stróża
1:4
Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
1:5
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
6:2
Wróblowianka
Tempo Rzeszotary
3:1
Beskid Tokarnia
Cyrhla Krzczonów
5:8
Sęp Droginia
Topór Tenczyn
8:1
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Sęp Droginia
2:5
Wicher Stróża
Beskid Tokarnia
5:8
Wróblowianka
Tempo Rzeszotary
6:5
Cyrhla Krzczonów
Clavia Świątniki Górne
1:2
Topór Tenczyn
Lubomir Wiśniowa
8:0
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
6:2
Jawor Jawornik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lubomir Wiśniowa
Zielonka Wrząsowice
3:0
Clavia Świątniki Górne
Cyrhla Krzczonów
0:3
Beskid Tokarnia
Topór Tenczyn
9:0
Sęp Droginia
Wicher Stróża
2:7
Tempo Rzeszotary
Jawor Jawornik
3:3
Cisy Harbutowice
Wróblowianka
5:6
Pasternik Ochojno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
Pauza
Cisy Harbutowice
3:0*
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
1:1
Jawor Jawornik
Cyrhla Krzczonów
0:2
Wicher Stróża
Tempo Rzeszotary
0:3
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
0:1
Zielonka Wrząsowice
Beskid Tokarnia
10:1
Pasternik Ochojno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sęp Droginia
Wicher Stróża
0:7
Beskid Tokarnia
Zielonka Wrząsowice
1:4
Tempo Rzeszotary
Topór Tenczyn
3:0*
Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
6:0
Clavia Świątniki Górne
Wróblowianka
4:1
Lubomir Wiśniowa
Pasternik Ochojno
2:9
Cisy Harbutowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
Pauza
Clavia Świątniki Górne
2:10
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
3:4
Pasternik Ochojno
Beskid Tokarnia
2:2
Cisy Harbutowice
Sęp Droginia
2:4
Jawor Jawornik
Wicher Stróża
5:3
Topór Tenczyn
Cyrhla Krzczonów
4:2
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cyrhla Krzczonów
Cisy Harbutowice
4:2
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
1:3
Beskid Tokarnia
Wróblowianka
16:2
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
8:2
Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
1:3
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
3:2
Tempo Rzeszotary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
Pauza
Clavia Świątniki Górne
1:8
Cisy Harbutowice
Topór Tenczyn
7:1
Zielonka Wrząsowice
Beskid Tokarnia
7:0
Lubomir Wiśniowa
Cyrhla Krzczonów
5:1
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
8:4
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
5:1
Wróblowianka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Topór Tenczyn
Pasternik Ochojno
1:6
Tempo Rzeszotary
Wróblowianka
2:2
Cyrhla Krzczonów
Lubomir Wiśniowa
3:2
Clavia Świątniki Górne
Cisy Harbutowice
3:1
Sęp Droginia
Jawor Jawornik
1:1
Wicher Stróża
Zielonka Wrząsowice
4:7
Beskid Tokarnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
Pauza
Topór Tenczyn
3:3
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
2:0
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
10:1
Clavia Świątniki Górne
Cyrhla Krzczonów
4:10
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
2:4
Cisy Harbutowice
Wicher Stróża
4:7
Wróblowianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Beskid Tokarnia
Cisy Harbutowice
14:0
Cyrhla Krzczonów
Clavia Świątniki Górne
3:1
Sęp Droginia
Lubomir Wiśniowa
2:3
Tempo Rzeszotary
Wróblowianka
7:5
Topór Tenczyn
Pasternik Ochojno
3:6
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
2:1
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jawor Jawornik
Zielonka Wrząsowice
2:6
Wróblowianka
Tempo Rzeszotary
10:4
Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn
5:2
Pasternik Ochojno
Beskid Tokarnia
3:0
Sęp Droginia
Cyrhla Krzczonów
0:7
Lubomir Wiśniowa
Wicher Stróża
3:1
Cisy Harbutowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
Pauza
Cisy Harbutowice
15:0
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne
5:1
Cyrhla Krzczonów
Lubomir Wiśniowa
2:3
Wicher Stróża
Sęp Droginia
1:3
Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno
8:6
Zielonka Wrząsowice
Jawor Jawornik
0:8
Beskid Tokarnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Lubomir Wiśniowa
2:0
Topór Tenczyn
Cisy Harbutowice
5:0
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
1:7
Wicher Stróża
Sęp Droginia
1:9
Cyrhla Krzczonów
Tempo Rzeszotary
5:0
Beskid Tokarnia
Wróblowianka
1:2
Jawor Jawornik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cisy Harbutowice
Zielonka Wrząsowice
1:2
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
3:0
Clavia Świątniki Górne
Wróblowianka
1:7
Beskid Tokarnia
Wicher Stróża
2:0
Sęp Droginia
Jawor Jawornik
5:4
Pasternik Ochojno
Cyrhla Krzczonów
1:5
Tempo Rzeszotary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
Pauza
Cisy Harbutowice
2:0
Jawor Jawornik
Tempo Rzeszotary
1:1
Wicher Stróża
Clavia Świątniki Górne
3:2
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
2:5
Wróblowianka
Sęp Droginia
0:2
Topór Tenczyn
Beskid Tokarnia
9:1
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
4:4
Sęp Droginia
Pasternik Ochojno
2:11
Beskid Tokarnia
Jawor Jawornik
1:4
Lubomir Wiśniowa
Wicher Stróża
0:7
Cyrhla Krzczonów
Tempo Rzeszotary
- : -
Topór Tenczyn
Wróblowianka
0:8
Cisy Harbutowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
Pauza
Lubomir Wiśniowa
2:3
Wróblowianka
Cisy Harbutowice
3:0*
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
5:1
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
0:1
Jawor Jawornik
Beskid Tokarnia
7:1
Wicher Stróża
Cyrhla Krzczonów
2:5
Topór Tenczyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno
- : -
Lubomir Wiśniowa
Zielonka Wrząsowice
1:6
Cyrhla Krzczonów
Cisy Harbutowice
2:6
Beskid Tokarnia
Topór Tenczyn
- : -
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
- : -
Sęp Droginia
Wróblowianka
- : -
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyrhla Krzczonów
Pauza
Lubomir Wiśniowa
1:3
Cisy Harbutowice
Clavia Świątniki Górne
- : -
Pasternik Ochojno
Beskid Tokarnia
- : -
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
- : -
Wróblowianka
Wicher Stróża
- : -
Zielonka Wrząsowice
Tempo Rzeszotary
- : -
Jawor Jawornik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wicher Stróża
Lubomir Wiśniowa
- : -
Beskid Tokarnia
Zielonka Wrząsowice
- : -
Topór Tenczyn
Pasternik Ochojno
- : -
Sęp Droginia
Cisy Harbutowice
8:0
Clavia Świątniki Górne
Jawor Jawornik
2:3
Cyrhla Krzczonów
Wróblowianka
1:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
Pauza
Sęp Droginia
0:7
Cisy Harbutowice
Tempo Rzeszotary
- : -
Pasternik Ochojno
Clavia Świątniki Górne
- : -
Lubomir Wiśniowa
Cyrhla Krzczonów
- : -
Wróblowianka
Beskid Tokarnia
- : -
Zielonka Wrząsowice
Wicher Stróża
- : -
Jawor Jawornik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zielonka Wrząsowice
Lubomir Wiśniowa
- : -
Sęp Droginia
Cisy Harbutowice
3:0
Tempo Rzeszotary
Clavia Świątniki Górne
2:4
Beskid Tokarnia
Pasternik Ochojno
- : -
Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
- : -
Topór Tenczyn
Wróblowianka
- : -
Wicher Stróża
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Zielonka Wrząsowice
- : -
Jawor Jawornik
Topór Tenczyn
- : -
Wróblowianka
Tempo Rzeszotary
- : -
Lubomir Wiśniowa
Wicher Stróża
- : -
Pasternik Ochojno
Sęp Droginia
- : -
Clavia Świątniki Górne
Cyrhla Krzczonów
1:4
Cisy Harbutowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Lubomir Wiśniowa
- : -
Cyrhla Krzczonów
Wróblowianka
- : -
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
- : -
Tempo Rzeszotary
Cisy Harbutowice
4:1
Wicher Stróża
Pasternik Ochojno
- : -
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
- : -
Beskid Tokarnia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wróblowianka
Zielonka Wrząsowice
- : -
Pasternik Ochojno
Beskid Tokarnia
- : -
Jawor Jawornik
Tempo Rzeszotary
- : -
Sęp Droginia
Cyrhla Krzczonów
- : -
Clavia Świątniki Górne
Wicher Stróża
- : -
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
2:1
Cisy Harbutowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?