Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Wróblowianka Kraków
3:2
Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
Topór Tenczyn
7:2
Orzeł Nowa Wieś
Sęp Droginia
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
Cisy Harbutowice
4:2
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
Pauza
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Wróblowianka Kraków
Orzeł Nowa Wieś
0:4
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
2:1
Sęp Droginia
Cyrhla Krzczonów
0:4
Topór Tenczyn
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
Pauza
Clavia Świątniki Górne
- : -
Hejnał Krzyszkowice
Zielonka Wrząsowice
6:2
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
Topór Tenczyn
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka Kraków
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
Pauza
Jawor Jawornik
1:1
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
1:0
Zielonka Wrząsowice
Cyrhla Krzczonów
4:7
Wróblowianka Kraków
Dziecanovia Dziekanowice
2:8
Cisy Harbutowice
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
Pauza
Wróblowianka Kraków
9:0
Dziecanovia Dziekanowice
Cisy Harbutowice
2:2
Jawor Jawornik
Clavia Świątniki Górne
3:0
Cyrhla Krzczonów
Topór Tenczyn
10:1
Sęp Droginia
Hejnał Krzyszkowice
8:3
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
Pauza
Zielonka Wrząsowice
4:2
Topór Tenczyn
Dziecanovia Dziekanowice
2:10
Clavia Świątniki Górne
Sęp Droginia
1:2
Cisy Harbutowice
Cyrhla Krzczonów
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Jawor Jawornik
6:2
Wróblowianka Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
Pauza
Clavia Świątniki Górne
2:5
Jawor Jawornik
Wróblowianka Kraków
8:0
Sęp Droginia
Orzeł Nowa Wieś
6:1
Cyrhla Krzczonów
Cisy Harbutowice
2:1
Zielonka Wrząsowice
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyrhla Krzczonów
Pauza
Topór Tenczyn
2:1
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
1:0
Hejnał Krzyszkowice
Zielonka Wrząsowice
1:4
Wróblowianka Kraków
Sęp Droginia
2:2
Clavia Świątniki Górne
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Clavia Świątniki Górne
- : -
Zielonka Wrząsowice
Wróblowianka Kraków
1:6
Topór Tenczyn
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Jawor Jawornik
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
Cyrhla Krzczonów
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
Pauza
Zielonka Wrząsowice
2:1
Hejnał Krzyszkowice
Cisy Harbutowice
0:4
Wróblowianka Kraków
Topór Tenczyn
9:2
Clavia Świątniki Górne
Jawor Jawornik
5:1
Cyrhla Krzczonów
Sęp Droginia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka Kraków
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
1:0
Cisy Harbutowice
Dziecanovia Dziekanowice
1:18
Jawor Jawornik
Hejnał Krzyszkowice
3:6
Topór Tenczyn
Cyrhla Krzczonów
0:1
Sęp Droginia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
2:4
Cisy Harbutowice
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Topór Tenczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
1:4
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
0:5
Jawor Jawornik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
3:2
Sęp Droginia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
1:0
Zielonka Wrząsowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?