Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
Orzeł Nowa Wieś
3:0*
Grodzisko Raciechowice
Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
Szczebel Lubień
1:3
MLKS Cyrhla Krzczonów
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
Wicher Stróża
5:2
Cisy Harbutowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
Dukla Bysina
1:12
Raba II Dobczyce
Wicher Stróża
2:4
Szczebel Lubień
Iskra Głogoczów
5:0
Karpaty II Siepraw
Cisy Harbutowice
5:2
Jawor Jawornik
Górki II Myślenice
0:12
Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice
3:6
LKS Trzebunia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
2:1
Grodzisko Raciechowice
Szczebel Lubień
4:1
Cisy Harbutowice
Radwan Skomielna Czarna
1:5
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
0:4
Iskra Głogoczów
LKS Trzebunia
2:0
Górki II Myślenice
Orzeł Nowa Wieś
6:2
Dukla Bysina
Raba II Dobczyce
2:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczebel Lubień
4:2
Radwan Skomielna Czarna
Wicher Stróża
2:2
Raba II Dobczyce
Cisy Harbutowice
1:3
Iskra Głogoczów
Górki II Myślenice
2:5
Karpaty II Siepraw
MLKS Cyrhla Krzczonów
1:2
Orzeł Nowa Wieś
Dukla Bysina
1:3
LKS Trzebunia
Grodzisko Raciechowice
5:6
Jawor Jawornik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
3:0
Górki II Myślenice
Iskra Głogoczów
3:2
Grodzisko Raciechowice
Raba II Dobczyce
3:1
Szczebel Lubień
LKS Trzebunia
5:0
MLKS Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
6:4
Dukla Bysina
Radwan Skomielna Czarna
2:5
Cisy Harbutowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
7:0
Karpaty II Siepraw
Szczebel Lubień
0:4
Orzeł Nowa Wieś
Wicher Stróża
1:0
LKS Trzebunia
Dukla Bysina
1:5
Jawor Jawornik
Radwan Skomielna Czarna
7:5
Raba II Dobczyce
Cisy Harbutowice
1:1
Grodzisko Raciechowice
Górki II Myślenice
1:5
Iskra Głogoczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
0:3
MLKS Cyrhla Krzczonów
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
Raba II Dobczyce
0:3*
Orzeł Nowa Wieś
Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebunia
- : -
Raba II Dobczyce
Jawor Jawornik
- : -
Szczebel Lubień
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Cisy Harbutowice
Górki II Myślenice
- : -
Dukla Bysina
Iskra Głogoczów
- : -
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczebel Lubień
- : -
Iskra Głogoczów
Wicher Stróża
- : -
Grodzisko Raciechowice
Raba II Dobczyce
- : -
Karpaty II Siepraw
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Jawor Jawornik
Orzeł Nowa Wieś
- : -
LKS Trzebunia
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Górki II Myślenice
Cisy Harbutowice
- : -
Dukla Bysina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości