Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Górnik Wieliczka
- : -
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
- : -
Tiger Hearts Academy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
- : -
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
- : -
Puszcza Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Raba Dobczyce I
Tiger Hearts Academy
- : -
Górnik Wieliczka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Tiger Hearts Academy
Raba Dobczyce I
- : -
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
- : -
Gdovia Gdów
Puszcza Niepołomice
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
- : -
Orzeł Myślenice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Dalin Myślenice
Tiger Hearts Academy
- : -
Raba Dobczyce I
Puszcza Niepołomice
- : -
Górnik Wieliczka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Puszcza Niepołomice
Raba Dobczyce I
- : -
Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Dalin Myślenice
- : -
Tiger Hearts Academy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
- : -
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
- : -
Raba Dobczyce I
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Tiger Hearts Academy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Raba Dobczyce I
- : -
Górnik Wieliczka
Tiger Hearts Academy
- : -
Gdovia Gdów
Dalin Myślenice
- : -
Puszcza Niepołomice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
1:3
Górnik Wieliczka
Tiger Hearts Academy
0:3
Puszcza Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
8:3
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
10:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:7
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
7:3
Tiger Hearts Academy
Puszcza Niepołomice
1:1
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tiger Hearts Academy
0:3*
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
0:1
Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice
2:4
Raba Dobczyce I
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:8
Puszcza Niepołomice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:6
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
5:4
Tiger Hearts Academy
Górnik Wieliczka
1:2
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
3:0*
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
0:5
Raba Dobczyce I
Tiger Hearts Academy
4:3
Dalin Myślenice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:12
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
3:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
2:3
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
2:1
Gdovia Gdów
Tiger Hearts Academy
5:6
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Orzeł Myślenice
0:5
Górnik Wieliczka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:2
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
1:3
Tiger Hearts Academy
Puszcza Niepołomice
1:1
Dalin Myślenice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3*
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości