Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
12:0
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
1:3
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
1:12
Dalin Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:0
Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice
0:8
Pcimianka Pcim
Wiarusy Igołomia
0:4
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
11:2
Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:4
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
12:0
Gościbia Sułkowice
Puszcza Niepołomice
2:5
Dalin Myślenice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
2:0
Pcimianka Pcim
Gościbia Sułkowice
1:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
0:10
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
1:8
Górnik Wieliczka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
5:3
Dalin Myślenice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:1
Wiarusy Igołomia
Górnik Wieliczka
8:0
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
1:1
Puszcza Niepołomice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
1:3
Orzeł Myślenice
Puszcza Niepołomice
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
0:15
Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice
7:1
Gościbia Sułkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
4:0
Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
2:0
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
1:1
Dalin Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
11:4
Wiarusy Igołomia
Gościbia Sułkowice
0:3
Puszcza Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:3
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
8:0
Pcimianka Pcim
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
16:0
Gościbia Sułkowice
Puszcza Niepołomice
- : -
Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
4:3
Górnik Wieliczka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
1:6
Orzeł Myślenice
Wiarusy Igołomia
0:7
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
0:4
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
7:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
0:2
Puszcza Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
10:0
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
9:2
Wiarusy Igołomia
Górnik Wieliczka
7:0
Dalin Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
4:1
Orzeł Myślenice
Wiarusy Igołomia
0:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Gościbia Sułkowice
- : -
Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice
- : -
Pcimianka Pcim
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
4:2
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
14:0
Wiarusy Igołomia
Gościbia Sułkowice
1:4
Dalin Myślenice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:5
Puszcza Niepołomice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiarusy Igołomia
- : -
Gościbia Sułkowice
Puszcza Niepołomice
- : -
Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Dalin Myślenice
- : -
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości