Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
4:1
Orzeł Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
4:1
Gdovia Gdów
Puszcza Niepołomice
1:2
Górnik Wieliczka
Zieloni Niegowić
3:9
Dalin Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
3:4
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
0:6
Puszcza Niepołomice
Zieloni Niegowić
2:8
Szkoła Futbolu Staniątki
Dalin Myślenice
5:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
8:2
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
10:0
Gdovia Gdów
Puszcza Niepołomice
12:1
Zieloni Niegowić
Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
2:5
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
1:2
Górnik Wieliczka
Szkoła Futbolu Staniątki
1:3
Puszcza Niepołomice
Zieloni Niegowić
0:14
Pcimianka Pcim
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
4:0
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
5:2
Szkoła Futbolu Staniątki
Górnik Wieliczka
7:2
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
15:0
Zieloni Niegowić
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
7:0
Gdovia Gdów
Zieloni Niegowić
0:6
Górnik Wieliczka
Szkoła Futbolu Staniątki
4:2
Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
5:2
Puszcza Niepołomice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
6:1
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
2:4
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
4:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Gdovia Gdów
2:2
Zieloni Niegowić
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
3:0
Zieloni Niegowić
Górnik Wieliczka
0:2
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
2:2
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
0:3
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:3
Górnik Wieliczka
Szkoła Futbolu Staniątki
11:0
Zieloni Niegowić
Orzeł Myślenice
3:2
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
2:0
Gdovia Gdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
6:4
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
0:7
Pcimianka Pcim
Zieloni Niegowić
- : -
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
1:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
8:0
Gdovia Gdów
Puszcza Niepołomice
4:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Pcimianka Pcim
11:1
Zieloni Niegowić
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
- : -
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
- : -
Górnik Wieliczka
Zieloni Niegowić
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
- : -
Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice
- : -
Szkoła Futbolu Staniątki
Górnik Wieliczka
- : -
Zieloni Niegowić
Gdovia Gdów
- : -
Dalin Myślenice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
- : -
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
- : -
Pcimianka Pcim
Zieloni Niegowić
- : -
Gdovia Gdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości