Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
1:3
Karpaty Siepraw
Radwan Skomielna Czarna
0:2
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
2:4
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
3:1
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
4:1
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
6:0
Radwan Skomielna Czarna
MLKS Cyrhla Krzczonów
6:0
Karpaty Siepraw
Iskra Brzączowice
4:4
Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice
4:0
Raba Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Grodzisko Raciechowice
Karpaty Siepraw
- : -
Jawor Jawornik
Raba Dobczyce
- : -
Sęp Droginia
Orzeł II Myślenice
- : -
Iskra Brzączowice
Radwan Skomielna Czarna
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Jawor Jawornik
Iskra Brzączowice
- : -
Karpaty Siepraw
Sęp Droginia
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
- : -
Orzeł II Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Karpaty Siepraw
- : -
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Sęp Droginia
- : -
Orzeł II Myślenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Iskra Brzączowice
Raba Dobczyce
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice
- : -
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
- : -
Karpaty Siepraw
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Orzeł II Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Sęp Droginia
Orzeł Nowa Wieś
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Karpaty Siepraw
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Iskra Brzączowice
- : -
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MLKS Cyrhla Krzczonów
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Karpaty Siepraw
Raba Dobczyce
- : -
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
- : -
Grodzisko Raciechowice
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Iskra Brzączowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Karpaty Siepraw
Pauza
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Sęp Droginia
Iskra Brzączowice
- : -
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sęp Droginia
Jawor Jawornik
- : -
Karpaty Siepraw
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Iskra Brzączowice
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Grodzisko Raciechowice
Karpaty Siepraw
- : -
Iskra Brzączowice
Raba Dobczyce
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Sęp Droginia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Radwan Skomielna Czarna
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice
- : -
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
- : -
Karpaty Siepraw
Sęp Droginia
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Grodzisko Raciechowice
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Sęp Droginia
Karpaty Siepraw
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Iskra Brzączowice
Pauza
Raba Dobczyce
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Raba Dobczyce
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
- : -
Iskra Brzączowice
Sęp Droginia
- : -
Karpaty Siepraw
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Sęp Droginia
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Iskra Brzączowice
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
- : -
Karpaty Siepraw
Sęp Droginia
- : -
Iskra Brzączowice
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Jawor Jawornik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
- : -
Orzeł Nowa Wieś
MLKS Cyrhla Krzczonów
Pauza
Iskra Brzączowice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Grodzisko Raciechowice
- : -
Sęp Droginia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Karpaty Siepraw
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Jawor Jawornik
Raba Dobczyce
- : -
Iskra Brzączowice
Sęp Droginia
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Grodzisko Raciechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości