Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
1:3
Karpaty Siepraw
Radwan Skomielna Czarna
0:2
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
2:4
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
3:1
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
4:1
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
6:0
Radwan Skomielna Czarna
MLKS Cyrhla Krzczonów
6:0
Karpaty Siepraw
Iskra Brzączowice
4:0
Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice
4:4
Raba Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Skomielna Czarna
2:3
MLKS Cyrhla Krzczonów
Raba Dobczyce
0:4
Sęp Droginia
Orzeł II Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
Karpaty Siepraw
2:2
Jawor Jawornik
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:0
Orzeł Nowa Wieś
MLKS Cyrhla Krzczonów
4:1
Jawor Jawornik
Iskra Brzączowice
10:2
Karpaty Siepraw
Grodzisko Raciechowice
0:5
Orzeł II Myślenice
Radwan Skomielna Czarna
2:4
Raba Dobczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
1:2
Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś
4:2
Radwan Skomielna Czarna
Karpaty Siepraw
0:3
Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce
3:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Orzeł II Myślenice
1:2
Sęp Droginia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
3:2
Orzeł Nowa Wieś
Sęp Droginia
7:1
Karpaty Siepraw
MLKS Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Brzączowice
Radwan Skomielna Czarna
3:6
Orzeł II Myślenice
Grodzisko Raciechowice
0:1
Jawor Jawornik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:1
Sęp Droginia
Orzeł Nowa Wieś
3:1
MLKS Cyrhla Krzczonów
Karpaty Siepraw
1:6
Radwan Skomielna Czarna
Iskra Brzączowice
4:1
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
3:3
Raba Dobczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Skomielna Czarna
1:2
Jawor Jawornik
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
Raba Dobczyce
3:1
Karpaty Siepraw
MLKS Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Grodzisko Raciechowice
- : -
Sęp Droginia
Orzeł II Myślenice
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Karpaty Siepraw
- : -
Orzeł II Myślenice
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Sęp Droginia
Iskra Brzączowice
- : -
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Iskra Brzączowice
Karpaty Siepraw
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Raba Dobczyce
- : -
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
- : -
Jawor Jawornik
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Sęp Droginia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Karpaty Siepraw
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Iskra Brzączowice
- : -
Orzeł II Myślenice
Grodzisko Raciechowice
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Sęp Droginia
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Sęp Droginia
Karpaty Siepraw
- : -
Iskra Brzączowice
Raba Dobczyce
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Orzeł II Myślenice
- : -
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Raba Dobczyce
Iskra Brzączowice
- : -
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
- : -
Karpaty Siepraw
Sęp Droginia
- : -
Orzeł II Myślenice
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Grodzisko Raciechowice
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
- : -
Sęp Droginia
Iskra Brzączowice
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Orzeł II Myślenice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Orzeł Nowa Wieś
Raba Dobczyce
- : -
Orzeł II Myślenice
Grodzisko Raciechowice
- : -
Iskra Brzączowice
Sęp Droginia
- : -
Jawor Jawornik
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Karpaty Siepraw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Orzeł II Myślenice
Karpaty Siepraw
- : -
Raba Dobczyce
Iskra Brzączowice
- : -
Sęp Droginia
Grodzisko Raciechowice
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
- : -
Karpaty Siepraw
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Orzeł II Myślenice
Raba Dobczyce
- : -
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
- : -
Grodzisko Raciechowice
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Iskra Brzączowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości