Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
4:3
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
1:2
Gościbia II Sułkowice
Radwan Skomielna Czarna
0:4
MLKS Cyrhla Krzczonów
Raba II Dobczyce
3:0
Dukla Bysina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
2:4
Gościbia II Sułkowice
MLKS Cyrhla Krzczonów
3:2
Raba II Dobczyce
Dukla Bysina
3:3
Jawor Jawornik
Staw Polanka
5:1
Radwan Skomielna Czarna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
1:0
Dukla Bysina
Jawor Jawornik
0:3*
MLKS Cyrhla Krzczonów
Radwan Skomielna Czarna
3:1
Cisy Harbutowice
Raba II Dobczyce
1:1
Staw Polanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
2:4
Dukla Bysina
Staw Polanka
5:0
Jawor Jawornik
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Raba II Dobczyce
MLKS Cyrhla Krzczonów
3:1
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:1
Radwan Skomielna Czarna
Raba II Dobczyce
1:3
Cisy Harbutowice
Dukla Bysina
3:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Gościbia II Sułkowice
2:0
Staw Polanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Skomielna Czarna
0:0
Gościbia II Sułkowice
Cisy Harbutowice
1:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Raba II Dobczyce
0:3
Jawor Jawornik
Staw Polanka
5:2
Dukla Bysina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
1:1
Cisy Harbutowice
MLKS Cyrhla Krzczonów
0:4
Staw Polanka
Dukla Bysina
2:5
Radwan Skomielna Czarna
Gościbia II Sułkowice
3:0
Raba II Dobczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
Gościbia II Sułkowice
1:4
Jawor Jawornik
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
- : -
Dukla Bysina
Raba II Dobczyce
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Staw Polanka
Gościbia II Sułkowice
- : -
Cisy Harbutowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
- : -
Raba II Dobczyce
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Dukla Bysina
- : -
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
- : -
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
- : -
Staw Polanka
Raba II Dobczyce
- : -
Radwan Skomielna Czarna
Gościbia II Sułkowice
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
- : -
Raba II Dobczyce
Staw Polanka
- : -
Gościbia II Sułkowice
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Jawor Jawornik
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Dukla Bysina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
- : -
Staw Polanka
Jawor Jawornik
- : -
Raba II Dobczyce
Gościbia II Sułkowice
- : -
Radwan Skomielna Czarna
MLKS Cyrhla Krzczonów
- : -
Cisy Harbutowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
- : -
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
- : -
Gościbia II Sułkowice
Staw Polanka
- : -
MLKS Cyrhla Krzczonów
Radwan Skomielna Czarna
- : -
Dukla Bysina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?