Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
0:4
Gdovia Gdów
Wolni Kłaj
3:0
LKS Śledziejowice
Górnik Wieliczka
4:0
Hejnał Krzyszkowice
Pcimianka Pcim
6:0
LKS Rudnik
Rokita Kornatka
4:2
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Myślenice
1:1
Raba Dobczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
3:0
Hejnał Krzyszkowice
Orzeł Myślenice
1:1
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Górnik Wieliczka
LKS Śledziejowice
1:2
LKS Rudnik
Pcimianka Pcim
3:0
Czarni Staniątki
Rokita Kornatka
3:3
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
0:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
Górnik Wieliczka
1:2
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
1:1
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
2:0
Pcimianka Pcim
Hejnał Krzyszkowice
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
Wolni Kłaj
1:2
Rokita Kornatka
LKS Rudnik
0:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
1:4
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
1:3
Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice
3:0*
Jordan Zakliczyn
Gościbia Sułkowice
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
3:1
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
3:0
Hejnał Krzyszkowice
Rokita Kornatka
1:1
LKS Rudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolni Kłaj
1:0
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
2:1
LKS Śledziejowice
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Pcimianka Pcim
LKS Rudnik
1:6
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
0:1
Gdovia Gdów
Jordan Zakliczyn
0:0
Orzeł Myślenice
Czarni Staniątki
5:1
Rokita Kornatka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
1:1
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
1:0
Górnik Wieliczka
LKS Śledziejowice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
Raba Dobczyce
4:4
Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
Wolni Kłaj
3:1
LKS Rudnik
Rokita Kornatka
1:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
5:2
LKS Śledziejowice
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
4:1
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
5:0
Rokita Kornatka
Gdovia Gdów
0:1
Pcimianka Pcim
Jordan Zakliczyn
1:4
Raba Dobczyce
Czarni Staniątki
0:0
Wolni Kłaj
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:1
Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice
1:2
Gdovia Gdów
Wolni Kłaj
0:1
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
0:2
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
0:2
Górnik Wieliczka
Rokita Kornatka
2:3
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:1
LKS Śledziejowice
Czarni Staniątki
2:0
Gościbia Sułkowice
Hejnał Krzyszkowice
4:2
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
0:1
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
3:2
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Rokita Kornatka
Jordan Zakliczyn
3:1
LKS Rudnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:0
Pcimianka Pcim
Gościbia Sułkowice
0:1
LKS Śledziejowice
Wolni Kłaj
1:2
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
2:1
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
1:1
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka
0:3
Gdovia Gdów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:0
Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
0:1
Rokita Kornatka
Dziecanovia Dziekanowice
5:1
Wolni Kłaj
Jordan Zakliczyn
4:1
Gościbia Sułkowice
Hejnał Krzyszkowice
2:1
LKS Rudnik
Gdovia Gdów
2:2
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
3:2
Czarni Staniątki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
3:2
LKS Śledziejowice
Gościbia Sułkowice
1:0
Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn
0:3
Górnik Wieliczka
Wolni Kłaj
1:1
Gdovia Gdów
Czarni Staniątki
3:2
Hejnał Krzyszkowice
LKS Rudnik
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
0:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
5:0
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
1:1
Rokita Kornatka
LKS Śledziejowice
1:2
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
Gdovia Gdów
4:1
LKS Rudnik
Pcimianka Pcim
5:2
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Czarni Staniątki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
0:0
Wolni Kłaj
Raba Dobczyce
4:2
Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice
2:0
Rokita Kornatka
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
1:4
Czarni Staniątki
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
1:3
Pcimianka Pcim
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
4:2
Gdovia Gdów
Czarni Staniątki
1:1
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
6:0
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik
1:4
LKS Śledziejowice
Wolni Kłaj
1:0
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
2:1
Rokita Kornatka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:0
Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice
1:1
LKS Rudnik
Rokita Kornatka
0:0
Wolni Kłaj
LKS Śledziejowice
0:1
Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim
2:1
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Hejnał Krzyszkowice
Gdovia Gdów
2:5
Górnik Wieliczka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
3:1
Pcimianka Pcim
Czarni Staniątki
1:4
Orzeł Myślenice
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Gdovia Gdów
LKS Rudnik
2:2
Rokita Kornatka
Wolni Kłaj
1:1
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
2:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
1:2
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
1:1
Wolni Kłaj
Raba Dobczyce
1:2
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
2:1
Jordan Zakliczyn
LKS Śledziejowice
0:3*
Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim
3:2
Hejnał Krzyszkowice
Gdovia Gdów
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
1:3
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
0:3
Wolni Kłaj
Hejnał Krzyszkowice
1:1
LKS Śledziejowice
Gdovia Gdów
1:0
Gościbia Sułkowice
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Pcimianka Pcim
Jordan Zakliczyn
0:2
Rokita Kornatka
Górnik Wieliczka
1:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
2:2
Górnik Wieliczka
Gościbia Sułkowice
1:1
LKS Rudnik
Raba Dobczyce
5:1
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
LKS Śledziejowice
0:3
Dziecanovia Dziekanowice
Pcimianka Pcim
3:1
Gdovia Gdów
Wolni Kłaj
2:3
Czarni Staniątki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
1:1
Gościbia Sułkowice
Czarni Staniątki
2:1
LKS Rudnik
Górnik Wieliczka
0:0
Raba Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Rokita Kornatka
Jordan Zakliczyn
0:2
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
5:0
LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
Gościbia Sułkowice
0:3
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
2:0
Hejnał Krzyszkowice
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
LKS Śledziejowice
2:5
Pcimianka Pcim
Wolni Kłaj
2:1
Górnik Wieliczka
LKS Rudnik
1:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
0:4
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
3:2
LKS Rudnik
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Raba Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
2:1
Rokita Kornatka
Jordan Zakliczyn
2:2
Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim
0:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
4:2
Pcimianka Pcim
Czarni Staniątki
1:4
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
0:0
Gdovia Gdów
LKS Rudnik
3:1
Hejnał Krzyszkowice
Wolni Kłaj
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
Gościbia Sułkowice
5:0
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
1:0
LKS Śledziejowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:1
Rokita Kornatka
Górnik Wieliczka
2:0
Jordan Zakliczyn
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim
3:2
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
1:1
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
2:2
Gościbia Sułkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
Jordan Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?