Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:3
Gdovia Gdów
Błękitni Bodzanów
1:1
Raba Dobczyce
LKS Śledziejowice
2:5
Zryw Szarów
Jordan Zakliczyn
3:1
Wróblowianka Kraków
Zielonka Wrząsowice
1:2
Tempo Rzeszotary
Złomex Branice
5:1
Pasternik Ochojno
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Górnik Wieliczka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
1:1
Złomex Branice
Błękitni Bodzanów
2:2
Hejnał Krzyszkowice
Tempo Rzeszotary
4:2
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
1:0
Wróblowianka Kraków
Górnik Wieliczka
5:2
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
1:0
Zielonka Wrząsowice
Zryw Szarów
1:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
2:4
Błękitni Bodzanów
Złomex Branice
1:1
Zryw Szarów
Jordan Zakliczyn
2:0
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
1:3
Tempo Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice
3:6
Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice
4:2
Górnik Wieliczka
Zielonka Wrząsowice
1:6
Gdovia Gdów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
1:4
Górnik Wieliczka
Błękitni Bodzanów
0:4
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
3:1
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
1:2
Jordan Zakliczyn
Pasternik Ochojno
1:3
Wróblowianka Kraków
Zryw Szarów
3:1
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:0
Raba Dobczyce
Złomex Branice
2:1
Błękitni Bodzanów
Zielonka Wrząsowice
1:0
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
3:0
Hejnał Krzyszkowice
Jordan Zakliczyn
0:0
Zryw Szarów
Tempo Rzeszotary
2:1
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
2:4
Gdovia Gdów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
3:6
Jordan Zakliczyn
Błękitni Bodzanów
4:0
Zielonka Wrząsowice
Gdovia Gdów
5:1
Tempo Rzeszotary
LKS Śledziejowice
0:0
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
4:1
Pasternik Ochojno
Zryw Szarów
1:1
Wróblowianka Kraków
Hejnał Krzyszkowice
1:5
Złomex Branice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
3:0
LKS Śledziejowice
Jordan Zakliczyn
3:0
Błękitni Bodzanów
Tempo Rzeszotary
1:0
Zryw Szarów
Wróblowianka Kraków
2:3
Górnik Wieliczka
Zielonka Wrząsowice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
Pasternik Ochojno
6:2
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
1:3
Raba Dobczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
3:0
Zielonka Wrząsowice
Górnik Wieliczka
2:1
Tempo Rzeszotary
Błękitni Bodzanów
3:2
Wróblowianka Kraków
Hejnał Krzyszkowice
1:8
Jordan Zakliczyn
Zryw Szarów
1:1
Pasternik Ochojno
Orzeł Myślenice
4:1
Złomex Branice
Raba Dobczyce
2:0
Gdovia Gdów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
0:2
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
0:4
Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
1:1
Zryw Szarów
Jordan Zakliczyn
2:2
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
1:0
Błękitni Bodzanów
Wróblowianka Kraków
4:1
Hejnał Krzyszkowice
Zielonka Wrząsowice
2:5
Orzeł Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:5
Wróblowianka Kraków
Złomex Branice
5:1
Zielonka Wrząsowice
Błękitni Bodzanów
2:0
Pasternik Ochojno
Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
4:1
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
3:0
Zryw Szarów
Hejnał Krzyszkowice
2:4
Tempo Rzeszotary
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
4:2
Hejnał Krzyszkowice
Gdovia Gdów
4:0
Błękitni Bodzanów
Jordan Zakliczyn
5:1
Złomex Branice
Tempo Rzeszotary
5:1
LKS Śledziejowice
Wróblowianka Kraków
1:3
Orzeł Myślenice
Zryw Szarów
4:4
Górnik Wieliczka
Zielonka Wrząsowice
1:5
Raba Dobczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
4:0
Pasternik Ochojno
Złomex Branice
2:4
Wróblowianka Kraków
Błękitni Bodzanów
1:0
Zryw Szarów
Orzeł Myślenice
3:0
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
1:0
Górnik Wieliczka
Hejnał Krzyszkowice
1:5
Gdovia Gdów
Zielonka Wrząsowice
0:6
Jordan Zakliczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
1:3
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
2:3
Błękitni Bodzanów
Wróblowianka Kraków
0:0
Zielonka Wrząsowice
Zryw Szarów
2:1
Hejnał Krzyszkowice
Pasternik Ochojno
2:5
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
3:0
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
1:2
Złomex Branice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:2
Hejnał Krzyszkowice
Gdovia Gdów
3:2
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Kraków
2:0
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
2:0
Błękitni Bodzanów
Tempo Rzeszotary
7:1
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
0:2
Złomex Branice
Zryw Szarów
0:4
LKS Śledziejowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
0:2
Błękitni Bodzanów
Orzeł Myślenice
1:0
Zryw Szarów
Wróblowianka Kraków
1:4
Raba Dobczyce
LKS Śledziejowice
2:3
Górnik Wieliczka
Złomex Branice
1:1
Gdovia Gdów
Jordan Zakliczyn
1:2
Tempo Rzeszotary
Zielonka Wrząsowice
1:5
Pasternik Ochojno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
1:0
Jordan Zakliczyn
Gdovia Gdów
4:1
Zielonka Wrząsowice
Błękitni Bodzanów
0:4
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
1:1
Złomex Branice
Tempo Rzeszotary
3:1
Wróblowianka Kraków
Raba Dobczyce
4:0
Hejnał Krzyszkowice
Górnik Wieliczka
2:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka Kraków
0:1
Pasternik Ochojno
Orzeł Myślenice
3:1
Błękitni Bodzanów
LKS Śledziejowice
5:2
Hejnał Krzyszkowice
Tempo Rzeszotary
1:2
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
1:0
Zryw Szarów
Górnik Wieliczka
2:5
Złomex Branice
Jordan Zakliczyn
2:2
Gdovia Gdów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Zielonka Wrząsowice
Hejnał Krzyszkowice
- : -
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
- : -
Wróblowianka Kraków
Błękitni Bodzanów
- : -
Złomex Branice
Zryw Szarów
- : -
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
- : -
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
- : -
Tempo Rzeszotary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Jordan Zakliczyn
Pasternik Ochojno
- : -
Raba Dobczyce
Wróblowianka Kraków
- : -
Zryw Szarów
Zielonka Wrząsowice
- : -
Błękitni Bodzanów
Orzeł Myślenice
- : -
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
- : -
Gdovia Gdów
Złomex Branice
- : -
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
- : -
Pasternik Ochojno
Górnik Wieliczka
- : -
Wróblowianka Kraków
LKS Śledziejowice
- : -
Złomex Branice
Hejnał Krzyszkowice
- : -
Zielonka Wrząsowice
Zryw Szarów
- : -
Tempo Rzeszotary
Błękitni Bodzanów
- : -
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
- : -
Raba Dobczyce
Wróblowianka Kraków
- : -
Błękitni Bodzanów
Zielonka Wrząsowice
- : -
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
- : -
Górnik Wieliczka
Jordan Zakliczyn
- : -
Hejnał Krzyszkowice
Pasternik Ochojno
- : -
Zryw Szarów
Złomex Branice
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Pasternik Ochojno
LKS Śledziejowice
- : -
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
- : -
Zielonka Wrząsowice
Błękitni Bodzanów
- : -
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
- : -
Złomex Branice
Hejnał Krzyszkowice
- : -
Wróblowianka Kraków
Zryw Szarów
- : -
Gdovia Gdów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
- : -
Błękitni Bodzanów
Wróblowianka Kraków
- : -
LKS Śledziejowice
Jordan Zakliczyn
- : -
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
- : -
Hejnał Krzyszkowice
Zryw Szarów
- : -
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
- : -
Złomex Branice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Zryw Szarów
Orzeł Myślenice
- : -
Wróblowianka Kraków
LKS Śledziejowice
- : -
Tempo Rzeszotary
Błękitni Bodzanów
- : -
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
- : -
Zielonka Wrząsowice
Złomex Branice
- : -
Jordan Zakliczyn
Hejnał Krzyszkowice
- : -
Pasternik Ochojno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
- : -
LKS Śledziejowice
Wróblowianka Kraków
- : -
Złomex Branice
Zryw Szarów
- : -
Błękitni Bodzanów
Gdovia Gdów
- : -
Hejnał Krzyszkowice
Tempo Rzeszotary
- : -
Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn
- : -
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Pasternik Ochojno
LKS Śledziejowice
- : -
Gdovia Gdów
Złomex Branice
- : -
Tempo Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice
- : -
Zryw Szarów
Błękitni Bodzanów
- : -
Górnik Wieliczka
Zielonka Wrząsowice
- : -
Wróblowianka Kraków
Raba Dobczyce
- : -
Jordan Zakliczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości