Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
2:1
Górnik Wieliczka
Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:1
Wiarusy Igołomia
Jordan Zakliczyn
2:2
Puszcza II Niepołomice
Karpaty Siepraw
1:2
Złomex Branice
Tempo Rzeszotary
2:4
Wróblowianka Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:4
Raba Dobczyce I
Orzeł Myślenice
3:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:1
Karpaty Siepraw
Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Rzeszotary
Wróblowianka Kraków
3:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiarusy Igołomia
1:4
Złomex Branice
Raba Dobczyce I
3:2
Jordan Zakliczyn
Puszcza II Niepołomice
1:1
Orzeł Myślenice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Gdovia Gdów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
4:5
Wróblowianka Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Orzeł Myślenice
3:0
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
3:0
Wiarusy Igołomia
Karpaty Siepraw
3:0*
Puszcza II Niepołomice
Złomex Branice
2:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
2:3
Jordan Zakliczyn
Wróblowianka Kraków
2:2
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
1:0
Tempo Rzeszotary
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiarusy Igołomia
0:5
LKS Śledziejowice
Raba Dobczyce I
0:2
Karpaty Siepraw
Puszcza II Niepołomice
0:6
Złomex Branice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
1:2
Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
3:1
Górnik Wieliczka
Złomex Branice
2:1
Raba Dobczyce I
Jordan Zakliczyn
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Karpaty Siepraw
3:0
Wróblowianka Kraków
LKS Śledziejowice
7:1
Puszcza II Niepołomice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
5:0
Gdovia Gdów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka Kraków
2:2
Złomex Branice
Górnik Wieliczka
2:0
Karpaty Siepraw
Tempo Rzeszotary
1:7
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Raba Dobczyce I
3:3
LKS Śledziejowice
Gdovia Gdów
0:1
Jordan Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
4:1
Wróblowianka Kraków
Złomex Branice
4:2
Górnik Wieliczka
Jordan Zakliczyn
3:0
Tempo Rzeszotary
Karpaty Siepraw
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Puszcza II Niepołomice
3:1
Raba Dobczyce I
Orzeł Myślenice
2:2
Gdovia Gdów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
4:0
Wiarusy Igołomia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
0:3
LKS Śledziejowice
Wróblowianka Kraków
1:0
Puszcza II Niepołomice
Gdovia Gdów
2:1
Karpaty Siepraw
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Złomex Branice
Tempo Rzeszotary
0:3
Orzeł Myślenice
Wiarusy Igołomia
0:6
Raba Dobczyce I
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
3:0
Wróblowianka Kraków
Orzeł Myślenice
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Złomex Branice
1:0
Gdovia Gdów
LKS Śledziejowice
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Jordan Zakliczyn
4:0
Wiarusy Igołomia
Puszcza II Niepołomice
5:2
Górnik Wieliczka
Karpaty Siepraw
5:1
Tempo Rzeszotary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
5:2
Orzeł Myślenice
Wiarusy Igołomia
2:0
Wróblowianka Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:2
Karpaty Siepraw
Górnik Wieliczka
1:11
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
1:2
LKS Śledziejowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Puszcza II Niepołomice
Tempo Rzeszotary
0:2
Złomex Branice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
- : -
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wróblowianka Kraków
- : -
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
- : -
Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice
- : -
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce I
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Puszcza II Niepołomice
- : -
Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw
- : -
Jordan Zakliczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiarusy Igołomia
- : -
Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
- : -
LKS Śledziejowice
Orzeł Myślenice
- : -
Karpaty Siepraw
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Wróblowianka Kraków
Tempo Rzeszotary
- : -
Puszcza II Niepołomice
Gdovia Gdów
- : -
Raba Dobczyce I
Jordan Zakliczyn
- : -
Złomex Branice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
- : -
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice
- : -
Jordan Zakliczyn
Karpaty Siepraw
- : -
Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków
- : -
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
- : -
Tempo Rzeszotary
Puszcza II Niepołomice
- : -
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości