Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka Kraków
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce I
4:3
Pasternik Ochojno
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
3:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:1
Raba Dobczyce I
Jordan Zakliczyn
0:3
Radziszowianka Radziszów
Górnik Wieliczka
2:1
Tempo Rzeszotary
Złomex Branice
3:2
Wróblowianka Kraków
Gdovia Gdów
1:2
Wiarusy Igołomia
Dziecanovia Dziekanowice
0:9
Wiślanka Grabie
Błękitni Bodzanów
2:4
Pasternik Ochojno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka Kraków
4:1
Błękitni Bodzanów
Radziszowianka Radziszów
5:1
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce I
3:0
Jordan Zakliczyn
Tempo Rzeszotary
3:2
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
3:2
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
3:3
Złomex Branice
Wiarusy Igołomia
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
3:2
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
2:2
Wiślanka Grabie
Gdovia Gdów
1:3
Radziszowianka Radziszów
Górnik Wieliczka
2:5
Raba Dobczyce I
Błękitni Bodzanów
2:3
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
Złomex Branice
3:1
Wiarusy Igołomia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
1:1
Złomex Branice
Orzeł Myślenice
4:1
Jordan Zakliczyn
Pasternik Ochojno
5:0
Górnik Wieliczka
Radziszowianka Radziszów
8:1
Dziecanovia Dziekanowice
Wiarusy Igołomia
1:7
Wróblowianka Kraków
Raba Dobczyce I
3:0
Gdovia Gdów
Wiślanka Grabie
10:0
Błękitni Bodzanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
0:0
Radziszowianka Radziszów
Gdovia Gdów
1:1
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Raba Dobczyce I
Górnik Wieliczka
1:0
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Kraków
5:2
Tempo Rzeszotary
Błękitni Bodzanów
4:2
Jordan Zakliczyn
Wiślanka Grabie
3:2
Wiarusy Igołomia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
Jordan Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
Raba Dobczyce I
1:2
Złomex Branice
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
1:2
Raba Dobczyce I
Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
4:1
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
1:1
Wróblowianka Kraków
Orzeł Myślenice
1:1
Złomex Branice
Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
4:1
Błękitni Bodzanów
Radziszowianka Radziszów
3:2
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce I
2:2
Wiślanka Grabie
Jordan Zakliczyn
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka Kraków
6:3
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
1:4
Radziszowianka Radziszów
Błękitni Bodzanów
1:2
Gdovia Gdów
Wiślanka Grabie
2:0
Pasternik Ochojno
Złomex Branice
2:0
Jordan Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
0:5
Raba Dobczyce I
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
Jordan Zakliczyn
6:2
Wróblowianka Kraków
Górnik Wieliczka
3:1
Złomex Branice
Radziszowianka Radziszów
5:0
Błękitni Bodzanów
Pasternik Ochojno
1:2
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce I
1:1
Tempo Rzeszotary
Wiślanka Grabie
2:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
3:2
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
0:0
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
6:1
Górnik Wieliczka
Błękitni Bodzanów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
Radziszowianka Radziszów
0:4
Raba Dobczyce I
Wiarusy Igołomia
1:4
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
3:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:2
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
1:4
Wróblowianka Kraków
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Złomex Branice
Jordan Zakliczyn
5:5
Wiarusy Igołomia
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
Pasternik Ochojno
0:7
Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce I
7:0
Błękitni Bodzanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
1:1
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wróblowianka Kraków
Górnik Wieliczka
2:2
Wiarusy Igołomia
Błękitni Bodzanów
0:1
Złomex Branice
Pasternik Ochojno
0:1
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
0:1
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
2:2
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
3:4
Jordan Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
1:2
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
1:4
Błękitni Bodzanów
Tempo Rzeszotary
0:3
Górnik Wieliczka
Wróblowianka Kraków
2:1
Złomex Branice
Wiślanka Grabie
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce I
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
4:7
Raba Dobczyce I
Górnik Wieliczka
1:1
Radziszowianka Radziszów
Gdovia Gdów
0:0
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
4:7
Wiarusy Igołomia
Błękitni Bodzanów
8:2
Wróblowianka Kraków
Złomex Branice
0:1
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
5:0
Pasternik Ochojno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
2:3
Tempo Rzeszotary
Górnik Wieliczka
4:1
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Radziszowianka Radziszów
Jordan Zakliczyn
4:0
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Kraków
3:5
Wiarusy Igołomia
Błękitni Bodzanów
0:2
Wiślanka Grabie
Gdovia Gdów
0:4
Raba Dobczyce I
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:1
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
1:1
Wróblowianka Kraków
Pasternik Ochojno
0:1
Gdovia Gdów
Jordan Zakliczyn
3:2
Błękitni Bodzanów
Radziszowianka Radziszów
3:0
Złomex Branice
Raba Dobczyce I
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
Wiarusy Igołomia
2:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Zakliczyn
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce I
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
0:4
Radziszowianka Radziszów
Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
Raba Dobczyce I
6:0
Wróblowianka Kraków
Jordan Zakliczyn
6:0
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wiślanka Grabie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
2:1
Orzeł Myślenice
Błękitni Bodzanów
3:4
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
1:0
Górnik Wieliczka
Dziecanovia Dziekanowice
0:2
Jordan Zakliczyn
Wróblowianka Kraków
4:0
Pasternik Ochojno
Wiślanka Grabie
4:0
Raba Dobczyce I
Wiarusy Igołomia
2:4
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
2:2
Tempo Rzeszotary
Górnik Wieliczka
5:2
Dziecanovia Dziekanowice
Pasternik Ochojno
0:6
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
4:1
Wróblowianka Kraków
Gdovia Gdów
1:0
Błękitni Bodzanów
Jordan Zakliczyn
3:3
Złomex Branice
Raba Dobczyce I
2:1
Wiarusy Igołomia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:3
Wiślanka Grabie
Tempo Rzeszotary
3:2
Raba Dobczyce I
Złomex Branice
2:2
Górnik Wieliczka
Błękitni Bodzanów
2:4
Radziszowianka Radziszów
Dziecanovia Dziekanowice
0:3
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
4:0
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
4:3
Jordan Zakliczyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Kraków
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce I
1:0
Radziszowianka Radziszów
Jordan Zakliczyn
1:4
Wiślanka Grabie
Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
5:2
Górnik Wieliczka
Złomex Branice
4:1
Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary
1:1
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Kraków
3:2
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
4:1
Pasternik Ochojno
Wiarusy Igołomia
3:2
Jordan Zakliczyn
Błękitni Bodzanów
3:0
Raba Dobczyce I
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:2
Błękitni Bodzanów
Wiślanka Grabie
7:3
Wróblowianka Kraków
Tempo Rzeszotary
6:3
Dziecanovia Dziekanowice
Pasternik Ochojno
1:0
Jordan Zakliczyn
Radziszowianka Radziszów
3:0
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
4:3
Złomex Branice
Raba Dobczyce I
3:0
Górnik Wieliczka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości