Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
0:0
Pasternik Ochojno
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Zakliczyn
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:1
Raba Dobczyce I
Wiślanka Grabie
3:3
Wiarusy Igołomia
Gdovia Gdów
1:2
Targowianka Targowisko
Górnik Wieliczka
2:3
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
3:1
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
4:2
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
2:1
Jordan Zakliczyn
LKS Śledziejowice
0:2
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
0:4
Wiślanka Grabie
Pasternik Ochojno
1:2
Orzeł Myślenice
Radziszowianka Radziszów
1:1
Górnik Wieliczka
Wiarusy Igołomia
3:3
Błękitni Bodzanów
Targowianka Targowisko
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:1
Błękitni Bodzanów
Wiślanka Grabie
5:1
Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
Górnik Wieliczka
1:2
Raba Dobczyce I
Wiarusy Igołomia
3:1
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
4:1
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
LKS Śledziejowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
2:2
Wiślanka Grabie
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
2:0
Jordan Zakliczyn
Tempo Rzeszotary
2:0
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce I
4:4
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Raba Dobczyce I
Wiślanka Grabie
3:2
Radziszowianka Radziszów
Gdovia Gdów
0:2
Pasternik Ochojno
Błękitni Bodzanów
2:4
Jordan Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
1:6
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
4:1
Targowianka Targowisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
2:1
Górnik Wieliczka
Radziszowianka Radziszów
2:0
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce I
2:1
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
0:1
Gdovia Gdów
LKS Śledziejowice
5:0
Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno
3:2
Dziecanovia Dziekanowice
Targowianka Targowisko
2:1
Błękitni Bodzanów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
4:2
Pasternik Ochojno
Gdovia Gdów
1:0
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
0:3
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
2:1
Radziszowianka Radziszów
Błękitni Bodzanów
3:2
Górnik Wieliczka
Targowianka Targowisko
0:4
LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia
2:4
Raba Dobczyce I
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
6:1
Dziecanovia Dziekanowice
Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
2:1
Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice
5:1
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce I
1:3
Tempo Rzeszotary
Radziszowianka Radziszów
6:0
Targowianka Targowisko
Orzeł Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Górnik Wieliczka
LKS Śledziejowice
4:0
Radziszowianka Radziszów
Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
Błękitni Bodzanów
1:1
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
0:4
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Zakliczyn
Targowianka Targowisko
0:1
Raba Dobczyce I
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
1:2
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
3:1
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
Jordan Zakliczyn
2:5
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce I
0:3
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
0:2
Targowianka Targowisko
Radziszowianka Radziszów
0:1
Błękitni Bodzanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
5:0
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
0:2
Jordan Zakliczyn
Radziszowianka Radziszów
3:1
Raba Dobczyce I
Wiślanka Grabie
4:0
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
4:2
Górnik Wieliczka
Błękitni Bodzanów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
Targowianka Targowisko
7:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
3:4
Błękitni Bodzanów
Orzeł Myślenice
0:4
LKS Śledziejowice
Gdovia Gdów
3:3
Wiarusy Igołomia
Dziecanovia Dziekanowice
0:1
Wiślanka Grabie
Jordan Zakliczyn
7:1
Targowianka Targowisko
Górnik Wieliczka
1:0
Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
- : -
Raba Dobczyce I
Orzeł Myślenice
- : -
Radziszowianka Radziszów
Gdovia Gdów
- : -
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Wiarusy Igołomia
Jordan Zakliczyn
- : -
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
- : -
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
- : -
Targowianka Targowisko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
- : -
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
Radziszowianka Radziszów
- : -
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce I
- : -
Orzeł Myślenice
Pasternik Ochojno
- : -
Błękitni Bodzanów
Wiarusy Igołomia
- : -
Wiślanka Grabie
Targowianka Targowisko
- : -
Gdovia Gdów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Pasternik Ochojno
Gdovia Gdów
- : -
LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Targowianka Targowisko
Jordan Zakliczyn
- : -
Raba Dobczyce I
Błękitni Bodzanów
- : -
Wiarusy Igołomia
Górnik Wieliczka
- : -
Radziszowianka Radziszów
Wiślanka Grabie
- : -
Tempo Rzeszotary
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
- : -
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
- : -
Jordan Zakliczyn
Tempo Rzeszotary
- : -
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce I
- : -
Górnik Wieliczka
LKS Śledziejowice
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
Błękitni Bodzanów
- : -
Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
- : -
Wiślanka Grabie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Pasternik Ochojno
Błękitni Bodzanów
- : -
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Radziszowianka Radziszów
Wiarusy Igołomia
- : -
Targowianka Targowisko
Jordan Zakliczyn
- : -
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
- : -
LKS Śledziejowice
Gdovia Gdów
- : -
Raba Dobczyce I
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
- : -
Wiślanka Grabie
Targowianka Targowisko
- : -
Tempo Rzeszotary
LKS Śledziejowice
- : -
Wiarusy Igołomia
Pasternik Ochojno
- : -
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
- : -
Górnik Wieliczka
Jordan Zakliczyn
- : -
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce I
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
- : -
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
- : -
LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia
- : -
Radziszowianka Radziszów
Górnik Wieliczka
- : -
Jordan Zakliczyn
Wiślanka Grabie
- : -
Raba Dobczyce I
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Pasternik Ochojno
Błękitni Bodzanów
- : -
Targowianka Targowisko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice
- : -
Targowianka Targowisko
Raba Dobczyce I
- : -
Wiarusy Igołomia
Górnik Wieliczka
- : -
Błękitni Bodzanów
Pasternik Ochojno
- : -
Wiślanka Grabie
Radziszowianka Radziszów
- : -
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
- : -
Gdovia Gdów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
- : -
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
- : -
Raba Dobczyce I
Błękitni Bodzanów
- : -
LKS Śledziejowice
Targowianka Targowisko
- : -
Radziszowianka Radziszów
Wiślanka Grabie
- : -
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Jordan Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
- : -
Pasternik Ochojno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
- : -
Błękitni Bodzanów
Jordan Zakliczyn
- : -
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
- : -
Wiarusy Igołomia
Radziszowianka Radziszów
- : -
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
- : -
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce I
- : -
Targowianka Targowisko
Górnik Wieliczka
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
- : -
Orzeł Myślenice
Wiarusy Igołomia
- : -
Jordan Zakliczyn
Targowianka Targowisko
- : -
Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Gdovia Gdów
LKS Śledziejowice
- : -
Raba Dobczyce I
Błękitni Bodzanów
- : -
Radziszowianka Radziszów
Wiślanka Grabie
- : -
Górnik Wieliczka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
- : -
Tempo Rzeszotary
Górnik Wieliczka
- : -
Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
- : -
Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów
- : -
Wiślanka Grabie
Dziecanovia Dziekanowice
- : -
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce I
- : -
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
- : -
LKS Śledziejowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
- : -
Pasternik Ochojno
Błękitni Bodzanów
- : -
Raba Dobczyce I
Wiślanka Grabie
- : -
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice
- : -
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
- : -
Górnik Wieliczka
Wiarusy Igołomia
- : -
Gdovia Gdów
Targowianka Targowisko
- : -
Jordan Zakliczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości