Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Orzeł Myślenice
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
Beskid Tokarnia
0:0
Rokita Kornatka
Gościbia Sułkowice
0:0
LKS Śledziejowice
Hejnał Krzyszkowice
2:5
Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim
1:0
Czarni Staniątki
Złomex Branice
3:2
Wolni Kłaj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
3:0
Złomex Branice
Czarni Staniątki
2:1
Hejnał Krzyszkowice
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Pcimianka Pcim
Rokita Kornatka
2:2
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
4:0
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
1:2
Beskid Tokarnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Orzeł Myślenice
1:1
Jordan Zakliczyn
Złomex Branice
0:3
Wiślanka Grabie
Gościbia Sułkowice
0:2
Czarni Staniątki
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Pcimianka Pcim
4:1
Rokita Kornatka
Wolni Kłaj
0:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
Pauza
Czarni Staniątki
1:1
Złomex Branice
Beskid Tokarnia
3:0
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Gościbia Sułkowice
Rokita Kornatka
1:3
Hejnał Krzyszkowice
Wiślanka Grabie
5:2
Wolni Kłaj
Jordan Zakliczyn
2:0
Pcimianka Pcim
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Gościbia Sułkowice
1:2
Rokita Kornatka
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Jordan Zakliczyn
Pcimianka Pcim
1:1
Beskid Tokarnia
Złomex Branice
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
Wolni Kłaj
0:5
Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice
1:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
Pauza
Orzeł Myślenice
0:2
Pcimianka Pcim
Beskid Tokarnia
2:1
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
0:2
LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice
2:4
Wolni Kłaj
Rokita Kornatka
3:2
Złomex Branice
Jordan Zakliczyn
1:5
Gościbia Sułkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
Pauza
Gościbia Sułkowice
4:0
Beskid Tokarnia
LKS Śledziejowice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
Hejnał Krzyszkowice
3:3
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
0:1
Czarni Staniątki
Złomex Branice
1:1
Jordan Zakliczyn
Wolni Kłaj
0:2
Rokita Kornatka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
Pauza
Rokita Kornatka
0:3
LKS Śledziejowice
Orzeł Myślenice
2:2
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
0:0
Hejnał Krzyszkowice
Beskid Tokarnia
3:2
Złomex Branice
Jordan Zakliczyn
1:4
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Wiślanka Grabie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
Pauza
Gościbia Sułkowice
0:3
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
3:1
Rokita Kornatka
LKS Śledziejowice
2:1
Jordan Zakliczyn
Czarni Staniątki
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
Złomex Branice
3:6
Orzeł Myślenice
Wolni Kłaj
2:1
Beskid Tokarnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
Pauza
Orzeł Myślenice
0:3
Wolni Kłaj
Beskid Tokarnia
0:0
LKS Śledziejowice
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
1:0
Złomex Branice
Rokita Kornatka
3:0
Czarni Staniątki
Jordan Zakliczyn
2:5
Wiślanka Grabie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
Pauza
Wolni Kłaj
0:2
Pcimianka Pcim
Czarni Staniątki
4:3
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
6:0
Rokita Kornatka
LKS Śledziejowice
2:0
Orzeł Myślenice
Złomex Branice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
Wiślanka Grabie
0:0
Beskid Tokarnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
Pauza
Gościbia Sułkowice
1:0
Złomex Branice
Orzeł Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
Beskid Tokarnia
2:1
Czarni Staniątki
Hejnał Krzyszkowice
0:2
Wolni Kłaj
Pcimianka Pcim
0:0
LKS Śledziejowice
Jordan Zakliczyn
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
Pauza
Wiślanka Grabie
4:0
Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice
0:3
Beskid Tokarnia
LKS Śledziejowice
3:0
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
3:2
Orzeł Myślenice
Rokita Kornatka
4:2
Jordan Zakliczyn
Wolni Kłaj
3:0
Gościbia Sułkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Rokita Kornatka
1:3
Beskid Tokarnia
LKS Śledziejowice
0:3
Gościbia Sułkowice
Czarni Staniątki
2:1
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
2:0
Hejnał Krzyszkowice
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Orzeł Myślenice
Wolni Kłaj
5:2
Złomex Branice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolni Kłaj
Pauza
Orzeł Myślenice
1:0
Rokita Kornatka
Beskid Tokarnia
1:0
Jordan Zakliczyn
Gościbia Sułkowice
1:0
Wiślanka Grabie
Złomex Branice
1:6
LKS Śledziejowice
Hejnał Krzyszkowice
1:6
Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Czarni Staniątki
0:0
Gościbia Sułkowice
Wiślanka Grabie
5:0
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
3:1
Wolni Kłaj
Jordan Zakliczyn
1:1
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Hejnał Krzyszkowice
Rokita Kornatka
1:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
Pauza
Orzeł Myślenice
0:2
Beskid Tokarnia
Złomex Branice
0:3
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
0:0
Dziecanovia Dziekanowice
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Rokita Kornatka
Pcimianka Pcim
1:2
Jordan Zakliczyn
Wolni Kłaj
1:2
Wiślanka Grabie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Rokita Kornatka
2:1
Gościbia Sułkowice
Wiślanka Grabie
4:4
LKS Śledziejowice
Beskid Tokarnia
2:1
Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Złomex Branice
Jordan Zakliczyn
6:3
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
5:1
Wolni Kłaj
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
Pauza
Hejnał Krzyszkowice
2:2
Beskid Tokarnia
Pcimianka Pcim
0:1
Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
2:2
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
4:1
Jordan Zakliczyn
Złomex Branice
0:2
Rokita Kornatka
Wolni Kłaj
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
Pauza
Czarni Staniątki
2:0
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
Beskid Tokarnia
2:1
Gościbia Sułkowice
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
LKS Śledziejowice
Rokita Kornatka
0:0
Wolni Kłaj
Jordan Zakliczyn
0:3
Złomex Branice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
Pauza
Gościbia Sułkowice
1:2
Orzeł Myślenice
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice
1:2
Rokita Kornatka
Złomex Branice
3:2
Beskid Tokarnia
Wolni Kłaj
3:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
Pauza
Orzeł Myślenice
4:1
Złomex Branice
Rokita Kornatka
0:2
Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim
1:1
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
1:0
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
4:2
Czarni Staniątki
Jordan Zakliczyn
2:0
LKS Śledziejowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
Pauza
LKS Śledziejowice
2:1
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
0:0
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
1:1
Rokita Kornatka
Wiślanka Grabie
1:0
Jordan Zakliczyn
Złomex Branice
5:4
Pcimianka Pcim
Wolni Kłaj
0:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
Pauza
Orzeł Myślenice
1:1
LKS Śledziejowice
Beskid Tokarnia
0:0
Wiślanka Grabie
Hejnał Krzyszkowice
5:2
Złomex Branice
Pcimianka Pcim
2:1
Wolni Kłaj
Rokita Kornatka
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
Jordan Zakliczyn
5:4
Czarni Staniątki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
Pauza
Wiślanka Grabie
3:1
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Jordan Zakliczyn
LKS Śledziejowice
0:3
Pcimianka Pcim
Złomex Branice
5:3
Gościbia Sułkowice
Wolni Kłaj
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
3:2
Beskid Tokarnia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
Pauza
Orzeł Myślenice
1:3
Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim
4:1
Wiślanka Grabie
Beskid Tokarnia
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
Gościbia Sułkowice
4:0
Wolni Kłaj
Jordan Zakliczyn
2:1
Rokita Kornatka
Hejnał Krzyszkowice
2:2
LKS Śledziejowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?