Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Contra Sułków
3:0
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
0:11
UKS Sygneczów
Wolni Kłaj
0:8
Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko
2:8
Piast Łapanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
Contra Sułków
0:1
UKS Sygneczów
Czarni Staniątki
2:4
Wilga Koźmice Wielkie
Dąb Zabierzów Bocheński
1:0
Targowianka Targowisko
Piast Łapanów
10:0
LKS Śledziejowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
3:2
Piast Łapanów
LKS Śledziejowice
4:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Złomex Branice
Wolni Kłaj
1:6
Contra Sułków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:2
Czarni Staniątki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
1:1
Piast Łapanów
Czarni Staniątki
8:0
Targowianka Targowisko
Wolni Kłaj
0:4
Wilga Koźmice Wielkie
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
UKS Sygneczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
Złomex Branice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:5
Czarni Staniątki
Złomex Branice
4:1
Targowianka Targowisko
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Contra Sułków
Piast Łapanów
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:1
Wolni Kłaj
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Złomex Branice
8:1
LKS Śledziejowice
Wilga Koźmice Wielkie
5:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wolni Kłaj
1:2
Targowianka Targowisko
UKS Sygneczów
3:2
Czarni Staniątki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
4:1
Wolni Kłaj
Złomex Branice
1:2
UKS Sygneczów
Targowianka Targowisko
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
4:1
Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:2
Contra Sułków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
4:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Złomex Branice
4:2
Piast Łapanów
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
LKS Śledziejowice
Wolni Kłaj
0:6
UKS Sygneczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
5:2
Targowianka Targowisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
0:8
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Targowianka Targowisko
2:0
Contra Sułków
Piast Łapanów
9:1
Wolni Kłaj
UKS Sygneczów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
1:7
Czarni Staniątki
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Piast Łapanów
Wolni Kłaj
2:5
Dąb Zabierzów Bocheński
Targowianka Targowisko
5:1
LKS Śledziejowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
UKS Sygneczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
0:3
Contra Sułków
Czarni Staniątki
3:0
Złomex Branice
Dąb Zabierzów Bocheński
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
3:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
UKS Sygneczów
5:0
Targowianka Targowisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?