Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zjednoczeni II Branice
LKSTęcza Słomiróg
2:7
Górnik II Wieliczka
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
Start II Brzezie
1:5
LKS Ledniczanka
Wiarusy II Igołomia
6:1
Contra II Sułków
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
0:5
Czarni II Staniątki
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
LKS II Czarnochowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
Pauza
Zjednoczeni II Branice
5:4
Wiarusy II Igołomia
Czarni II Staniątki
3:5
Wieliczanka II Wieliczka
Górnik II Wieliczka
7:0
Start II Brzezie
LKS II Czarnochowice
1:2
LKSTęcza Słomiróg
LKS Ledniczanka
0:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Contra II Sułków
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiarusy II Igołomia
Pauza
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
4:1
Zjednoczeni II Branice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:0
Górnik II Wieliczka
LKSTęcza Słomiróg
2:3
Czarni II Staniątki
Wieliczanka II Wieliczka
7:2
Contra II Sułków
Start II Brzezie
2:1
LKS II Czarnochowice
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:1
LKS Ledniczanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ledniczanka
Pauza
Wiarusy II Igołomia
3:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Zjednoczeni II Branice
0:1
Wieliczanka II Wieliczka
Czarni II Staniątki
9:3
Start II Brzezie
Górnik II Wieliczka
0:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
LKS II Czarnochowice
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Contra II Sułków
1:1
LKSTęcza Słomiróg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Pauza
Wieliczanka II Wieliczka
1:0
Wiarusy II Igołomia
LKSTęcza Słomiróg
4:3
Zjednoczeni II Branice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:2
Czarni II Staniątki
LKS Ledniczanka
1:1
Górnik II Wieliczka
Start II Brzezie
2:3
Contra II Sułków
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:1
LKS II Czarnochowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Wieliczka
Pauza
Zjednoczeni II Branice
- : -
Start II Brzezie
Czarni II Staniątki
- : -
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
Wiarusy II Igołomia
- : -
LKSTęcza Słomiróg
Contra II Sułków
- : -
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
- : -
Wieliczanka II Wieliczka
LKS II Czarnochowice
- : -
LKS Ledniczanka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieliczanka II Wieliczka
Pauza
LKS Ledniczanka
3:1
Czarni II Staniątki
LKSTęcza Słomiróg
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Start II Brzezie
0:4
Wiarusy II Igołomia
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:2
Zjednoczeni II Branice
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:0
Contra II Sułków
Górnik II Wieliczka
- : -
LKS II Czarnochowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Czarnochowice
Pauza
Contra II Sułków
1:5
LKS Ledniczanka
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
12:0
Start II Brzezie
Wieliczanka II Wieliczka
2:4
LKSTęcza Słomiróg
Czarni II Staniątki
12:1
Górnik II Wieliczka
Zjednoczeni II Branice
4:3
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
Wiarusy II Igołomia
3:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKSTęcza Słomiróg
Pauza
LKS Ledniczanka
3:0
Zjednoczeni II Branice
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II Igołomia
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II Sułków
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
LKS II Czarnochowice
0:1
Czarni II Staniątki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Staniątki
Pauza
LKSTęcza Słomiróg
9:0
Start II Brzezie
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
3:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wiarusy II Igołomia
1:1
LKS Ledniczanka
Zjednoczeni II Branice
5:1
Górnik II Wieliczka
Contra II Sułków
0:5
LKS II Czarnochowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start II Brzezie
Pauza
Czarni II Staniątki
- : -
Contra II Sułków
LKS Ledniczanka
1:6
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:5
Wieliczanka II Wieliczka
Górnik II Wieliczka
- : -
Wiarusy II Igołomia
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
LKSTęcza Słomiróg
LKS II Czarnochowice
1:2
Zjednoczeni II Branice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra II Sułków
Pauza
LKSTęcza Słomiróg
- : -
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
Wiarusy II Igołomia
3:1
LKS II Czarnochowice
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
8:1
Górnik II Wieliczka
Wieliczanka II Wieliczka
4:1
LKS Ledniczanka
Zjednoczeni II Branice
3:6
Czarni II Staniątki
Start II Brzezie
1:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Pauza
Czarni II Staniątki
2:2
Wiarusy II Igołomia
LKS Ledniczanka
1:3
LKSTęcza Słomiróg
Górnik II Wieliczka
0:4
Wieliczanka II Wieliczka
Contra II Sułków
2:2
Zjednoczeni II Branice
LKS II Czarnochowice
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:2
Start II Brzezie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni II Branice
Pauza
Czarni II Staniątki
- : -
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
LKS II Czarnochowice
- : -
Wieliczanka II Wieliczka
LKS Ledniczanka
- : -
Start II Brzezie
Contra II Sułków
- : -
Wiarusy II Igołomia
Górnik II Wieliczka
- : -
LKSTęcza Słomiróg
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
- : -
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?