Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Jordan Zakliczyn
Tempo Rzeszotary
6:3
Błyskawica Wyciąże
Raba Dobczyce I
3:0
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
5:0
Gościbia Sułkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
Pauza
Gościbia Sułkowice
8:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Beskid Tokarnia
4:0
Jordan Zakliczyn
Błyskawica Wyciąże
0:3
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
0:11
Orzeł Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
Pauza
Tempo Rzeszotary
2:2
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
3:0*
Błyskawica Wyciąże
Jordan Zakliczyn
1:5
Gościbia Sułkowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:0
Gdovia Gdów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Tempo Rzeszotary
2:1
Raba Dobczyce I
Beskid Tokarnia
5:1
Gościbia Sułkowice
Błyskawica Wyciąże
0:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Gdovia Gdów
3:5
Jordan Zakliczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Pauza
Gościbia Sułkowice
8:4
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
4:1
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
5:0
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
27:1
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Tempo Rzeszotary
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Beskid Tokarnia
6:3
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
2:3
Orzeł Myślenice
Błyskawica Wyciąże
3:33
Gościbia Sułkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
Pauza
Jordan Zakliczyn
5:1
Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice
4:2
Beskid Tokarnia
Gdovia Gdów
8:3
Błyskawica Wyciąże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:17
Raba Dobczyce I
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
Pauza
Beskid Tokarnia
12:0
Błyskawica Wyciąże
Tempo Rzeszotary
0:7
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce I
2:2
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
3:0*
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Wyciąże
Pauza
Gościbia Sułkowice
1:3
Raba Dobczyce I
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:6
Beskid Tokarnia
Gdovia Gdów
3:0
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
0:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Gdovia Gdów
2:3
Raba Dobczyce I
Błyskawica Wyciąże
2:4
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
3:0*
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Gościbia Sułkowice
1:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
Pauza
Jordan Zakliczyn
1:0
Beskid Tokarnia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce I
16:0
Błyskawica Wyciąże
Orzeł Myślenice
5:0
Gdovia Gdów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
Pauza
Gościbia Sułkowice
7:1
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
2:2
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Błyskawica Wyciąże
0:14
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Gościbia Sułkowice
3:2
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
7:4
Gdovia Gdów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Błyskawica Wyciąże
Raba Dobczyce I
6:0
Tempo Rzeszotary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Pauza
Gdovia Gdów
4:1
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
0:3
Raba Dobczyce I
Tempo Rzeszotary
2:7
Orzeł Myślenice
Błyskawica Wyciąże
0:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Gdovia Gdów
1:3
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
21:0
Błyskawica Wyciąże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice
3:0
Raba Dobczyce I
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
Pauza
Beskid Tokarnia
2:6
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
3:3
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce I
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Błyskawica Wyciąże
0:5
Gdovia Gdów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3*
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
Pauza
Jordan Zakliczyn
5:1
Raba Dobczyce I
Błyskawica Wyciąże
2:14
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
8:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Błyskawica Wyciąże
Pauza
Tempo Rzeszotary
1:1
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
1:2
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
4:0
Jordan Zakliczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości