Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
Pauza
Złomex Branice
3:1
Iskra Zakrzów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
6:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice
5:2
Strażak Kokotów
Zryw Szarów
0:3
Contra Sułków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Pauza
Contra Sułków
3:2
Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże
0:1
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
1:4
Złomex Branice
Iskra Zakrzów
2:8
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zakrzów
Pauza
Złomex Branice
1:0
Contra Sułków
LKS Śledziejowice
2:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:4
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
0:7
Piłkarz Podłęże
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szarów
Pauza
Contra Sułków
3:1
Piłkarz Podłęże
Złomex Branice
0:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:3
Strażak Kokotów
Iskra Zakrzów
4:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
Pauza
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:2
Contra Sułków
LKS Śledziejowice
2:6
Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże
2:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Strażak Kokotów
4:0
Iskra Zakrzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Pauza
Contra Sułków
13:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Iskra Zakrzów
1:3
Piłkarz Podłęże
Zryw Szarów
4:0
Strażak Kokotów
Złomex Branice
3:5
LKS Śledziejowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
Pauza
Piłkarz Podłęże
4:4
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
2:3
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
1:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:3
Iskra Zakrzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
Pauza
Contra Sułków
3:0
Iskra Zakrzów
Zryw Szarów
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Złomex Branice
7:0
Piłkarz Podłęże
Strażak Kokotów
2:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Kokotów
Pauza
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:5
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
2:0
Contra Sułków
Piłkarz Podłęże
2:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Iskra Zakrzów
1:3
Zryw Szarów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
Pauza
Contra Sułków
3:1
Zryw Szarów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Strażak Kokotów
1:4
LKS Śledziejowice
Iskra Zakrzów
2:6
Złomex Branice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Pauza
LKS Śledziejowice
1:3
Piłkarz Podłęże
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:0
Iskra Zakrzów
Strażak Kokotów
0:3
Contra Sułków
Złomex Branice
3:0
Zryw Szarów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zakrzów
Pauza
Contra Sułków
1:1
Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
5:2
Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:2
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
4:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szarów
Pauza
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:3
Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Strażak Kokotów
LKS Śledziejowice
3:0
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
0:3
Contra Sułków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
Pauza
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Piłkarz Podłęże
Iskra Zakrzów
- : -
Strażak Kokotów
Contra Sułków
- : -
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Zryw Szarów
- : -
LKS Śledziejowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Pauza
LKS Śledziejowice
- : -
Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
- : -
Iskra Zakrzów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Contra Sułków
Strażak Kokotów
- : -
Zryw Szarów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
Pauza
Złomex Branice
- : -
Strażak Kokotów
Iskra Zakrzów
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
- : -
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
- : -
Piłkarz Podłęże
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
Pauza
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
- : -
Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże
- : -
Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Zryw Szarów
Iskra Zakrzów
- : -
Contra Sułków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Kokotów
Pauza
Contra Sułków
- : -
LKS Śledziejowice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
- : -
Piłkarz Podłęże
Zryw Szarów
- : -
Iskra Zakrzów
Złomex Branice
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?