Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
0:7
Glinik Gorlice
Karol Wadowice
0:1
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
4:8
CANPACK Okocimski Brzesko
Orzeł Myślenice
1:4
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
3:1
Karol Wadowice
Górnik Wieliczka
8:1
Wolania Wola Rzędzińska
Orzeł Myślenice
1:0
Puszcza Niepołomice
MKP Unia Oświęcim
3:1
Glinik Gorlice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
1:0
Górnik Wieliczka
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice
5:3
MKP Unia Oświęcim
Karol Wadowice
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
3:2
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
0:1
Karol Wadowice
CANPACK Okocimski Brzesko
4:0
Glinik Gorlice
Orzeł Myślenice
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
0:4
Puszcza Niepołomice
Karol Wadowice
0:0
MKP Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka
2:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Glinik Gorlice
4:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
3:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Karol Wadowice
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Puszcza Niepołomice
0:3
Glinik Gorlice
Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
MKP Unia Oświęcim
Glinik Gorlice
3:0
Karol Wadowice
CANPACK Okocimski Brzesko
0:0
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
3:2
Puszcza Niepołomice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
5:0
Orzeł Myślenice
Glinik Gorlice
7:0
Wolania Wola Rzędzińska
CANPACK Okocimski Brzesko
4:1
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
2:1
Karol Wadowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Górnik Wieliczka
Glinik Gorlice
5:0
MKP Unia Oświęcim
Karol Wadowice
1:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice
1:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
5:2
Puszcza Niepołomice
CANPACK Okocimski Brzesko
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
Orzeł Myślenice
1:2
Karol Wadowice
Górnik Wieliczka
6:1
Glinik Gorlice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Orzeł Myślenice
Glinik Gorlice
3:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Karol Wadowice
2:1
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
0:3
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
1:0
Karol Wadowice
Puszcza Niepołomice
3:4
Wolania Wola Rzędzińska
Orzeł Myślenice
0:1
Glinik Gorlice
CANPACK Okocimski Brzesko
1:4
Górnik Wieliczka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
4:0
Puszcza Niepołomice
CANPACK Okocimski Brzesko
5:3
MKP Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka
3:2
Orzeł Myślenice
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Karol Wadowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:5
CANPACK Okocimski Brzesko
MKP Unia Oświęcim
7:0
Wolania Wola Rzędzińska
Puszcza Niepołomice
1:3
Górnik Wieliczka
Karol Wadowice
1:1
Glinik Gorlice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?