Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:4
AM Cracovia Kraków
MOSiR Bochnia
2:3
Limanovia Limanowa
Sandecja Nowy Sącz
8:0
Dalin Myślenice
Karol Wadowice
2:5
Akademia Piłkarska "21" Kraków
ZKS Unia Tarnów
1:2
UKS Górnik Libiąż
Wisła Kraków
6:1
Progres Kraków
Tarnovia Tarnów
1:1
Krakus Nowa Huta Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
3:0
Karol Wadowice
Krakus Nowa Huta Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:8
Wisła Kraków
UKS Górnik Libiąż
4:3
Limanovia Limanowa
AM Cracovia Kraków
7:1
MOSiR Bochnia
Dalin Myślenice
1:1
Orzeł Myślenice
Progres Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
3:4
AM Cracovia Kraków
Orzeł Myślenice
2:1
Krakus Nowa Huta Kraków
MOSiR Bochnia
6:1
Dalin Myślenice
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Progres Kraków
Karol Wadowice
2:5
UKS Górnik Libiąż
Wisła Kraków
8:0
ZKS Unia Tarnów
Tarnovia Tarnów
2:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Karol Wadowice
0:17
Wisła Kraków
Krakus Nowa Huta Kraków
0:1
MOSiR Bochnia
UKS Górnik Libiąż
0:1
AM Cracovia Kraków
Progres Kraków
4:0
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
0:1
Limanovia Limanowa
ZKS Unia Tarnów
0:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bochnia
3:5
Progres Kraków
Sandecja Nowy Sącz
2:1
ZKS Unia Tarnów
AM Cracovia Kraków
10:0
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
0:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Wisła Kraków
7:2
UKS Górnik Libiąż
Tarnovia Tarnów
8:1
Karol Wadowice
Limanovia Limanowa
5:4
Krakus Nowa Huta Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
4:0
Limanovia Limanowa
Akademia Piłkarska "21" Kraków
1:0
MOSiR Bochnia
Wisła Kraków
1:2
Tarnovia Tarnów
UKS Górnik Libiąż
7:0
Dalin Myślenice
Karol Wadowice
0:5
Sandecja Nowy Sącz
ZKS Unia Tarnów
1:1
Orzeł Myślenice
Krakus Nowa Huta Kraków
0:2
AM Cracovia Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
6:1
Karol Wadowice
Limanovia Limanowa
1:3
Akademia Piłkarska "21" Kraków
AM Cracovia Kraków
2:0
Progres Kraków
Dalin Myślenice
1:2
Krakus Nowa Huta Kraków
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Wisła Kraków
Tarnovia Tarnów
0:1
UKS Górnik Libiąż
MOSiR Bochnia
5:2
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
8:0
Dalin Myślenice
Akademia Piłkarska "21" Kraków
1:3
AM Cracovia Kraków
Wisła Kraków
5:1
Orzeł Myślenice
ZKS Unia Tarnów
3:3
Limanovia Limanowa
UKS Górnik Libiąż
3:2
Krakus Nowa Huta Kraków
Tarnovia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Karol Wadowice
3:2
MOSiR Bochnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
2:0
UKS Górnik Libiąż
Limanovia Limanowa
4:2
Karol Wadowice
Orzeł Myślenice
1:1
Tarnovia Tarnów
Krakus Nowa Huta Kraków
0:4
Progres Kraków
AM Cracovia Kraków
4:0
ZKS Unia Tarnów
MOSiR Bochnia
0:4
Wisła Kraków
Dalin Myślenice
0:5
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:3
Krakus Nowa Huta Kraków
Tarnovia Tarnów
3:1
MOSiR Bochnia
Karol Wadowice
0:3
AM Cracovia Kraków
UKS Górnik Libiąż
2:5
Progres Kraków
Wisła Kraków
5:0
Limanovia Limanowa
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Orzeł Myślenice
ZKS Unia Tarnów
5:0
Dalin Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
5:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
AM Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
MOSiR Bochnia
0:3
Sandecja Nowy Sącz
Dalin Myślenice
2:6
Karol Wadowice
Orzeł Myślenice
3:2
UKS Górnik Libiąż
Krakus Nowa Huta Kraków
1:0
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Wadowice
1:2
Krakus Nowa Huta Kraków
Wisła Kraków
11:0
Dalin Myślenice
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów
0:2
AM Cracovia Kraków
Orzeł Myślenice
1:1
MOSiR Bochnia
Akademia Piłkarska "21" Kraków
5:2
UKS Górnik Libiąż
ZKS Unia Tarnów
2:3
Progres Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
5:0
Karol Wadowice
Akademia Piłkarska "21" Kraków
1:2
ZKS Unia Tarnów
MOSiR Bochnia
5:1
UKS Górnik Libiąż
Limanovia Limanowa
1:0
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
1:5
Tarnovia Tarnów
Krakus Nowa Huta Kraków
1:5
Wisła Kraków
AM Cracovia Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
1:3
Wisła Kraków
Krakus Nowa Huta Kraków
0:3
Tarnovia Tarnów
Akademia Piłkarska "21" Kraków
3:1
Karol Wadowice
Limanovia Limanowa
3:0
MOSiR Bochnia
AM Cracovia Kraków
6:1
Orzeł Myślenice
UKS Górnik Libiąż
2:2
ZKS Unia Tarnów
Dalin Myślenice
0:6
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:0
Dalin Myślenice
Limanovia Limanowa
4:3
UKS Górnik Libiąż
MOSiR Bochnia
0:5
AM Cracovia Kraków
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Krakus Nowa Huta Kraków
Wisła Kraków
4:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Tarnovia Tarnów
2:1
Progres Kraków
Karol Wadowice
1:4
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
Krakus Nowa Huta Kraków
5:0
Orzeł Myślenice
UKS Górnik Libiąż
1:2
Karol Wadowice
Dalin Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
AM Cracovia Kraków
3:1
Limanovia Limanowa
ZKS Unia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
Progres Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
6:0
Dalin Myślenice
AM Cracovia Kraków
7:0
UKS Górnik Libiąż
Orzeł Myślenice
1:1
Progres Kraków
MOSiR Bochnia
0:2
Krakus Nowa Huta Kraków
Wisła Kraków
6:0
Karol Wadowice
Tarnovia Tarnów
1:1
ZKS Unia Tarnów
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta Kraków
0:3
Limanovia Limanowa
Progres Kraków
3:0
MOSiR Bochnia
ZKS Unia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Dalin Myślenice
0:4
AM Cracovia Kraków
UKS Górnik Libiąż
0:12
Wisła Kraków
Karol Wadowice
1:1
Tarnovia Tarnów
Akademia Piłkarska "21" Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
4:1
Progres Kraków
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
Tarnovia Tarnów
0:2
Wisła Kraków
AM Cracovia Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta Kraków
MOSiR Bochnia
3:6
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Dalin Myślenice
2:2
UKS Górnik Libiąż
Orzeł Myślenice
2:0
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:0
Sandecja Nowy Sącz
UKS Górnik Libiąż
2:2
Tarnovia Tarnów
Progres Kraków
1:3
AM Cracovia Kraków
Akademia Piłkarska "21" Kraków
4:1
Limanovia Limanowa
ZKS Unia Tarnów
2:1
MOSiR Bochnia
Karol Wadowice
1:1
Orzeł Myślenice
Krakus Nowa Huta Kraków
5:1
Dalin Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta Kraków
5:0
UKS Górnik Libiąż
Limanovia Limanowa
2:1
ZKS Unia Tarnów
Dalin Myślenice
1:6
Progres Kraków
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
AM Cracovia Kraków
0:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
MOSiR Bochnia
1:4
Karol Wadowice
Orzeł Myślenice
1:11
Wisła Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta Kraków
Akademia Piłkarska "21" Kraków
7:0
Dalin Myślenice
ZKS Unia Tarnów
2:0
AM Cracovia Kraków
UKS Górnik Libiąż
1:3
Sandecja Nowy Sącz
Karol Wadowice
2:0
Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów
2:1
Orzeł Myślenice
Wisła Kraków
15:0
MOSiR Bochnia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
1:4
Wisła Kraków
Krakus Nowa Huta Kraków
0:3
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Progres Kraków
9:0
UKS Górnik Libiąż
MOSiR Bochnia
0:3
Tarnovia Tarnów
Orzeł Myślenice
1:4
Sandecja Nowy Sącz
AM Cracovia Kraków
7:0
Karol Wadowice
Dalin Myślenice
2:2
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:5
Orzeł Myślenice
Tarnovia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
Sandecja Nowy Sącz
7:0
MOSiR Bochnia
Karol Wadowice
5:1
Dalin Myślenice
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:2
Progres Kraków
Wisła Kraków
3:0
AM Cracovia Kraków
ZKS Unia Tarnów
1:0
Krakus Nowa Huta Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
0:6
Sandecja Nowy Sącz
MOSiR Bochnia
1:4
Orzeł Myślenice
UKS Górnik Libiąż
2:4
Akademia Piłkarska "21" Kraków
AM Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
Krakus Nowa Huta Kraków
2:3
Karol Wadowice
Progres Kraków
2:1
ZKS Unia Tarnów
Dalin Myślenice
0:4
Wisła Kraków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
UKS Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
Sandecja Nowy Sącz
1:3
AM Cracovia Kraków
Karol Wadowice
1:8
Progres Kraków
Wisła Kraków
3:0
Krakus Nowa Huta Kraków
ZKS Unia Tarnów
0:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?