Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
Pauza
Tiger Hearts Academy
0:3
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
- : -
Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
3:0
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Wyciąże
Pauza
Pcimianka Pcim
3:0
Zieloni Niegowić
Górnik Wieliczka
3:1
Tiger Hearts Academy
Orzeł Myślenice
- : -
Gdovia Gdów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
Pauza
Dalin Myślenice
5:2
Pcimianka Pcim
Błyskawica Wyciąże
0:12
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
1:3
Górnik Wieliczka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Pcimianka Pcim
3:3
Tiger Hearts Academy
Górnik Wieliczka
3:0
Błyskawica Wyciąże
Zieloni Niegowić
0:7
Dalin Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
Pauza
Tiger Hearts Academy
13:0
Zieloni Niegowić
Gdovia Gdów
- : -
Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice
2:7
Górnik Wieliczka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
Pauza
Zieloni Niegowić
1:2
Gdovia Gdów
Dalin Myślenice
1:1
Tiger Hearts Academy
Pcimianka Pcim
3:0
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tiger Hearts Academy
Pauza
Błyskawica Wyciąże
0:3
Zieloni Niegowić
Gdovia Gdów
0:3
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
8:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
3:0
Błyskawica Wyciąże
Pcimianka Pcim
0:7
Górnik Wieliczka
Tiger Hearts Academy
7:1
Gdovia Gdów
Zieloni Niegowić
0:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
Pauza
Górnik Wieliczka
4:0
Zieloni Niegowić
Błyskawica Wyciąże
0:3
Tiger Hearts Academy
Orzeł Myślenice
0:6
Dalin Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
Pauza
Błyskawica Wyciąże
0:3
Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
1:2
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
2:6
Tiger Hearts Academy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Wyciąże
Pauza
Tiger Hearts Academy
2:6
Górnik Wieliczka
Zieloni Niegowić
0:3
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
2:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
Pauza
Górnik Wieliczka
14:1
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
1:4
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
3:0
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Dalin Myślenice
3:0
Zieloni Niegowić
Tiger Hearts Academy
5:2
Pcimianka Pcim
Błyskawica Wyciąże
0:3
Górnik Wieliczka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
Pauza
Górnik Wieliczka
4:2
Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
- : -
Gdovia Gdów
Zieloni Niegowić
0:3
Tiger Hearts Academy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
Pauza
Tiger Hearts Academy
- : -
Dalin Myślenice
Błyskawica Wyciąże
0:3*
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
3:0
Zieloni Niegowić
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tiger Hearts Academy
Pauza
Dalin Myślenice
- : -
Gdovia Gdów
Zieloni Niegowić
3:0
Błyskawica Wyciąże
Pcimianka Pcim
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Pcimianka Pcim
Błyskawica Wyciąże
0:3*
Dalin Myślenice
Gdovia Gdów
- : -
Tiger Hearts Academy
Orzeł Myślenice
3:0
Zieloni Niegowić
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
Pauza
Dalin Myślenice
- : -
Orzeł Myślenice
Zieloni Niegowić
- : -
Górnik Wieliczka
Tiger Hearts Academy
3:0
Błyskawica Wyciąże
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości