Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
4:0
Krakus Swoszowice
KS Olkusz
2:3
Orzeł Myślenice
Lotnik Kryspinów
1:1
Krakus Nowa Huta
Clepardia Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Kryspinów
2:6
KS Olkusz
Puszcza Niepołomice
3:3
Orzeł Sidzina
Orzeł Myślenice
4:1
Clepardia Kraków
Krakus Nowa Huta
5:0
Krakus Swoszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
0:3
Puszcza Niepołomice
KS Olkusz
2:7
Krakus Nowa Huta
Orzeł Sidzina
3:4
Orzeł Myślenice
Clepardia Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
1:1
Clepardia Kraków
Orzeł Myślenice
5:1
Krakus Swoszowice
Krakus Nowa Huta
3:1
Puszcza Niepołomice
Lotnik Kryspinów
6:5
Orzeł Sidzina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
2:4
KS Olkusz
Krakus Swoszowice
1:1
Lotnik Kryspinów
Puszcza Niepołomice
4:1
Orzeł Myślenice
Krakus Nowa Huta
4:1
Clepardia Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
3:1
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów
0:1
Puszcza Niepołomice
Clepardia Kraków
1:6
Orzeł Sidzina
Krakus Nowa Huta
1:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
3:2
KS Olkusz
Orzeł Myślenice
2:1
Lotnik Kryspinów
Orzeł Sidzina
0:2
Krakus Nowa Huta
Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
3:7
Orzeł Sidzina
Krakus Nowa Huta
4:0
Lotnik Kryspinów
Puszcza Niepołomice
3:1
Clepardia Kraków
Orzeł Myślenice
2:2
KS Olkusz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
1:1
Orzeł Myślenice
Krakus Swoszowice
1:6
Krakus Nowa Huta
Orzeł Sidzina
4:3
Puszcza Niepołomice
KS Olkusz
5:4
Lotnik Kryspinów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta
0:0
KS Olkusz
Orzeł Myślenice
2:3
Orzeł Sidzina
Puszcza Niepołomice
3:0
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów
4:1
Clepardia Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
5:2
Lotnik Kryspinów
Puszcza Niepołomice
1:1
Krakus Nowa Huta
Clepardia Kraków
1:2
KS Olkusz
Krakus Swoszowice
0:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
1:6
Krakus Nowa Huta
Lotnik Kryspinów
4:2
Krakus Swoszowice
Orzeł Myślenice
1:2
Puszcza Niepołomice
KS Olkusz
0:1
Orzeł Sidzina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
1:2
Lotnik Kryspinów
Krakus Swoszowice
0:3
KS Olkusz
Orzeł Sidzina
3:0
Clepardia Kraków
Orzeł Myślenice
0:1
Krakus Nowa Huta
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
4:1
Puszcza Niepołomice
Lotnik Kryspinów
1:1
Orzeł Myślenice
Clepardia Kraków
1:4
Krakus Swoszowice
Krakus Nowa Huta
3:1
Orzeł Sidzina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?