Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
1:6
Cisy Harbutowice
Tempo II Rzeszotary
8:1
Cyrhla Krzczonów
Raba II Dobczyce
1:3
Iskra Brzączowice
Staw Polanka
2:0
Dukla Bysina
Orzeł II Myślenice
3:2
Jawor Jawornik
Sokół Borzęta
1:4
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
0:2
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Raba II Dobczyce
Cyrhla Krzczonów
1:0
Staw Polanka
Wicher Stróża
2:2
Tempo II Rzeszotary
Iskra Brzączowice
3:3
Orzeł II Myślenice
Grodzisko Raciechowice
0:3
Sęp Droginia
Dukla Bysina
0:6
Sokół Borzęta
Cisy Harbutowice
3:3
Karpaty II Siepraw
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
6:2
Dukla Bysina
Raba II Dobczyce
3:5
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
2:1
Cyrhla Krzczonów
Tempo II Rzeszotary
4:1
Cisy Harbutowice
Karpaty II Siepraw
2:1
Jawor Jawornik
Orzeł II Myślenice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
Staw Polanka
3:2
Wicher Stróża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
5:1
Jawor Jawornik
Tempo II Rzeszotary
3:3
Staw Polanka
Wicher Stróża
1:1
Sokół Borzęta
Cyrhla Krzczonów
1:0
Sęp Droginia
Iskra Brzączowice
4:0
Karpaty II Siepraw
Grodzisko Raciechowice
5:1
Orzeł II Myślenice
Dukla Bysina
2:3
Raba II Dobczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
4:1
Tempo II Rzeszotary
Sęp Droginia
3:2
Wicher Stróża
Staw Polanka
3:2
Cisy Harbutowice
Raba II Dobczyce
3:2
Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
0:1
Iskra Brzączowice
Orzeł II Myślenice
5:0
Dukla Bysina
Karpaty II Siepraw
0:3*
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
5:1
Karpaty II Siepraw
Wicher Stróża
0:2
Raba II Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
6:0
Jawor Jawornik
Tempo II Rzeszotary
2:4
Sęp Droginia
Cisy Harbutowice
1:3
Iskra Brzączowice
Cyrhla Krzczonów
4:7
Orzeł II Myślenice
Staw Polanka
2:1
Sokół Borzęta
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
4:3
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
0:1
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
2:3
Cisy Harbutowice
Sęp Droginia
0:2
Staw Polanka
Iskra Brzączowice
2:0
Hejnał Krzyszkowice
Karpaty II Siepraw
0:3
Dukla Bysina
Raba II Dobczyce
3:6
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
1:2
Sęp Droginia
Staw Polanka
1:2
Raba II Dobczyce
Cisy Harbutowice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
Tempo II Rzeszotary
1:4
Orzeł II Myślenice
Grodzisko Raciechowice
1:3
Iskra Brzączowice
Cyrhla Krzczonów
4:1
Karpaty II Siepraw
Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
4:2
Cyrhla Krzczonów
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
0:2
Cisy Harbutowice
Karpaty II Siepraw
1:3
Wicher Stróża
Iskra Brzączowice
12:0
Dukla Bysina
Raba II Dobczyce
1:0
Sokół Borzęta
Orzeł II Myślenice
4:2
Staw Polanka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
1:2
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
1:0
Orzeł II Myślenice
Wicher Stróża
1:0
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
2:2
Raba II Dobczyce
Cyrhla Krzczonów
2:3
Iskra Brzączowice
Tempo II Rzeszotary
1:3
Karpaty II Siepraw
Dukla Bysina
2:8
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:2
Tempo II Rzeszotary
Raba II Dobczyce
2:10
Cisy Harbutowice
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Cyrhla Krzczonów
Iskra Brzączowice
8:0
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
5:3
Dukla Bysina
Karpaty II Siepraw
0:0
Staw Polanka
Orzeł II Myślenice
3:3
Sęp Droginia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
1:2
Karpaty II Siepraw
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
3:2
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
3:0
Wicher Stróża
Orzeł II Myślenice
1:1
Cisy Harbutowice
Hejnał Krzyszkowice
10:1
Tempo II Rzeszotary
Iskra Brzączowice
5:1
Staw Polanka
Dukla Bysina
0:3
Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
1:0
Sęp Droginia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
2:2
Iskra Brzączowice
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Staw Polanka
Wicher Stróża
6:1
Dukla Bysina
Sęp Droginia
2:2
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
5:1
Karpaty II Siepraw
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyrhla Krzczonów
2:2
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
3:1
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
0:0
Orzeł II Myślenice
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Sokół Borzęta
Iskra Brzączowice
3:1
Sęp Droginia
Grodzisko Raciechowice
2:0
Staw Polanka
Dukla Bysina
0:5
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
Pauza
Cisy Harbutowice
2:0
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
3:1
Orzeł II Myślenice
Cyrhla Krzczonów
4:0
Tempo II Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Sęp Droginia
Grodzisko Raciechowice
1:1
Sokół Borzęta
Iskra Brzączowice
1:0
Raba II Dobczyce
Dukla Bysina
1:3
Staw Polanka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Raba II Dobczyce
3:1
Hejnał Krzyszkowice
Sokół Borzęta
5:0
Dukla Bysina
Sęp Droginia
3:1
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
2:2
Iskra Brzączowice
Staw Polanka
3:3
Cyrhla Krzczonów
Tempo II Rzeszotary
1:3
Wicher Stróża
Karpaty II Siepraw
1:4
Cisy Harbutowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
6:0
Tempo II Rzeszotary
Wicher Stróża
2:2
Staw Polanka
Jawor Jawornik
5:0
Karpaty II Siepraw
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Orzeł II Myślenice
Cyrhla Krzczonów
2:3
Sokół Borzęta
Dukla Bysina
1:3
Sęp Droginia
Grodzisko Raciechowice
5:1
Raba II Dobczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
1:2
Jawor Jawornik
Sokół Borzęta
6:1
Wicher Stróża
Sęp Droginia
1:0
Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
0:2
Iskra Brzączowice
Raba II Dobczyce
3:2
Dukla Bysina
Staw Polanka
2:1
Tempo II Rzeszotary
Orzeł II Myślenice
3:2
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
0:2
Staw Polanka
Wicher Stróża
0:3
Sęp Droginia
Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
Iskra Brzączowice
3:1
Jawor Jawornik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
2:0
Staw Polanka
Sęp Droginia
3:0
Tempo II Rzeszotary
Karpaty II Siepraw
1:2
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
2:1
Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
2:2
Hejnał Krzyszkowice
Iskra Brzączowice
4:1
Cisy Harbutowice
Raba II Dobczyce
2:1
Wicher Stróża
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Iskra Brzączowice
Cisy Harbutowice
1:3
Sokół Borzęta
Tempo II Rzeszotary
1:7
Raba II Dobczyce
Wicher Stróża
2:2
Orzeł II Myślenice
Grodzisko Raciechowice
1:0
Jawor Jawornik
Staw Polanka
3:0
Sęp Droginia
Dukla Bysina
2:5
Karpaty II Siepraw
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
Jawor Jawornik
4:2
Dukla Bysina
Iskra Brzączowice
5:2
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
0:1
Sokół Borzęta
Karpaty II Siepraw
1:1
Cyrhla Krzczonów
Raba II Dobczyce
1:0
Staw Polanka
Orzeł II Myślenice
1:2
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyrhla Krzczonów
4:2
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
1:5
Hejnał Krzyszkowice
Dukla Bysina
0:7
Iskra Brzączowice
Cisy Harbutowice
1:3
Sęp Droginia
Sokół Borzęta
3:0
Raba II Dobczyce
Wicher Stróża
5:1
Karpaty II Siepraw
Staw Polanka
2:1
Orzeł II Myślenice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:2
Wicher Stróża
Orzeł II Myślenice
5:1
Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice
6:1
Dukla Bysina
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:1
Orzeł II Myślenice
Cyrhla Krzczonów
3:1
Hejnał Krzyszkowice
Dukla Bysina
0:10
Grodzisko Raciechowice
Tempo II Rzeszotary
3:1
Jawor Jawornik
Wicher Stróża
1:4
Iskra Brzączowice
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
Staw Polanka
9:0
Karpaty II Siepraw
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:1
Staw Polanka
Orzeł II Myślenice
2:4
Raba II Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
5:1
Cyrhla Krzczonów
Dukla Bysina
3:5
Cisy Harbutowice
Karpaty II Siepraw
0:6
Sokół Borzęta
Iskra Brzączowice
5:0
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Wicher Stróża
2:2
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
3:1
Karpaty II Siepraw
Sokół Borzęta
2:0
Jawor Jawornik
Staw Polanka
1:3
Iskra Brzączowice
Cisy Harbutowice
1:4
Orzeł II Myślenice
Cyrhla Krzczonów
4:3
Dukla Bysina
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Cyrhla Krzczonów
4:3
Cisy Harbutowice
Dukla Bysina
1:2
Wicher Stróża
Jawor Jawornik
3:4
Sęp Droginia
Iskra Brzączowice
6:1
Sokół Borzęta
Karpaty II Siepraw
2:7
Raba II Dobczyce
Staw Polanka
1:3
Hejnał Krzyszkowice
Grodzisko Raciechowice
6:0
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Raba II Dobczyce
2:1
Jawor Jawornik
Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
Tempo II Rzeszotary
7:2
Dukla Bysina
Wicher Stróża
3:3
Cyrhla Krzczonów
Sokół Borzęta
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Staw Polanka
1:3
Grodzisko Raciechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?